Zaloguj się, aby obserwować  
RafiXxx

Prosby, zażalenia itp. do CDP

45 postów w tym temacie

Zyjemy w kraju demokratycznym i taki temat powinien sie tu znależć....
Osobiscie mam 2 pytania do CDP 1)kiedy(i czy) ruszy pre-order gry "warhammer 40000 dawn of war:darc crusade"??
2)czemu nie dostalem odpowiedzi na 3 e-maile wyslane do pomocy tech.(tematem był błąd autoryzacji cd (w grze war hammer 40000 dawn ofwar z serji"złota edycja")pomimo licznych reinstalacji)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:04, RafiXxx napisał:

Zyjemy w kraju demokratycznym i taki temat powinien sie tu znależć....
Osobiscie mam 2 pytania do CDP 1)kiedy(i czy) ruszy pre-order gry "warhammer 40000 dawn of
war:darc crusade"??
2)czemu nie dostalem odpowiedzi na 3 e-maile wyslane do pomocy tech.(tematem był błąd autoryzacji
cd (w grze war hammer 40000 dawn ofwar z serji"złota edycja")pomimo licznych reinstalacji)??


PRE-ORDER zapewne ruszy kiedy gra będzie już na ukończeniu.

Pomoc techniczna ma to do siebie że nie ma czasu odpowiedać na wszystkie maile na bieżąco. Jak długo czekasz na odpowiedź?? Najlepiej co jakiś czas powtarzać prośbę (chociaż jakaś granica jest i lepiej jej nie przekraczać).

Ile masz napędów i z którego próbujesz odpalić?? Ja miałem podobny problem TRD3, ale TRD ma StarForce''a (a czy Warhammer ma to nie wiem). Jeśli masz większą ilość napędów to próbuj odpalić z każdego. Z któregoś powinno zaskoczyć. I z tm pytaniem najlepiej jest skierować się do tematu głównego http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=101&u=2463

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:19, RafiXxx napisał:

na odpowiedz czekam juz pomad 2 miesiace tak wiec....a prubowalem karzdego napedu i nic


Jeśli jest jakiś numer telefoniczny to zadzwoń. A maile wysyłaj aż odpowiedzą (chamskie, ale może się uda).
http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=539 -u mnie to pomogło. Może tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażalenie - zaklepałem sobie w koszyku jeden egzemplarz edycji specjalnej Kompanii Braci. Z decyzją czekałem tydzień, przy czym dzisiaj sobie wchodzę z zamiarem zamówienia już ostatecznie, w koszyczku leży CoH 1 sztuka, klikam "złóż zamówienie" a tutaj nagle "Przepraszamy, ale w tym momencie nie można zamówić więcej niż -1 Company of Heroes: Kompania Braci Specjalna Edycja gram.pl." Mogę wiedzieć dlaczego? Myślałem, że gra w koszyczku to gra zablokowana dla mnie. Przynajmniej przez miesiąc lub do czasu kupna. A tutaj widzę, że gucio :(

Prosze o jakiś komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, między posiadaniem gry w koszyku, a zamówieniem jej jest różnica. W koszyku =/= zarezerwowane. System nie odnotuje tego jako zarezerwowane. Gdybyś zamówił, ale nie potwierdził od razu, to co innego. Teraz pozostaje Ci czekać, aż ktoś zrezygnuje i zdążyć złożyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 11:27, Arclight napisał:

Ha, między posiadaniem gry w koszyku, a zamówieniem jej jest różnica. W koszyku =/= zarezerwowane.
System nie odnotuje tego jako zarezerwowane. Gdybyś zamówił, ale nie potwierdził od razu, to
co innego. Teraz pozostaje Ci czekać, aż ktoś zrezygnuje i zdążyć złożyć zamówienie.


Myślałem że na tym to polega... Ech - rozkosze niewiedzy :/

Ale chyba mi już przepadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDP pracują tylko ludzie i tak jak my czyli gracze tez są omylni i równiez sa zmeczeni a robia to tylko w ich mocy żeby nam dogodzic. :) Poczekajmy napewno jakis pracownik CDP wypowie sie wiec uslyszymy jaka była wersja zdarzeń.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiadają, jeśli zapytam o nowe gry. Jeśli zapytam o np. Atlantisa, Freespace''a, lub Tron''a 2.0 te maile są zawsze olewane. A szkoda, bo do Freespace jest łatka pozwalająca działać pod XP''kiem, ale obecnie nieosiągalna (była na starej stronie CD Projektu), nie mogę też zagrać w Atlantisa 2, ale nie wiem, czy istnieje łatka. Podobnie ma się sprawa z Cywilizacją 3, do której niezbędna jest łatka. A tu guzik.

Ale dziwię się, że nie odpowiedzieli Wam na maile związane z nowymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2006 o 14:04, RafiXxx napisał:

2)czemu nie dostalem odpowiedzi na 3 e-maile wyslane do pomocy tech.(tematem był błąd autoryzacji
cd (w grze war hammer 40000 dawn ofwar z serji"złota edycja")pomimo licznych reinstalacji)??


Czy czasem nie wysyłałeś zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy? Ponieważ pomoc Techniczna nie otrzymała żadnego zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego do pomocy Technicznej z twojego adresu e-mail (Konta)

Pod poniższym linkiem znajduje się odpowiedni formularz, wypełnij go proszę i dołącz raport dxdiag. http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=349

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakieś oficialne informacje na temat prerelase pack do GW:N ktore mialy byc do zamawiania od 15 wrzesnia. Dziwi mnie, ze takie empiki i MM otrzymały je, a gram.pl nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez złosiłem problem do pomocy technicznej (dostałem maila potwierdzającego, odczekałem wymagane 48 godzin) i nie otrzymałem odpowiedzi. Problem dotyczy nowo zakupionej gry Age of Empires, podczas rejestracji, wyskoczyła informacja "podczs wyświetlania storny nastąpił błąd", grę dodano do mojej kolekcji, jednak nie dodano odpowiedniej ilości wPLN, nie otrzymałem również maila potwierdzającego rejestrację. Czy mam tę grę zarejestrować ponownie, czy może musi to naprawić ktoś z CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być upierdliwy, nic z tych rzeczy ale skoro już został poruszony temat pomocy technicznej....to tak pracuje ona dość dziwnie. Przez dziwnie rozumiem odpowiedzi które mijają się z zadanym pytaniem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 11:22, Sephirath napisał:

Zażalenie - zaklepałem sobie w koszyku jeden egzemplarz edycji specjalnej Kompanii Braci. Z
decyzją czekałem tydzień, przy czym dzisiaj sobie wchodzę z zamiarem zamówienia już ostatecznie,
w koszyczku leży CoH 1 sztuka, klikam "złóż zamówienie" a tutaj nagle "Przepraszamy, ale w
tym momencie nie można zamówić więcej niż -1 Company of Heroes: Kompania Braci Specjalna Edycja
gram.pl." Mogę wiedzieć dlaczego? Myślałem, że gra w koszyczku to gra zablokowana dla mnie.
Przynajmniej przez miesiąc lub do czasu kupna. A tutaj widzę, że gucio :(

Prosze o jakiś komentarz.


Witaj,

Umieszczenie gry w koszyku nie nakłada na nią rezerwacji. Tylko złożenie zamówienia daje gwarancję otrzymania gry.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać nie do pomocy technicznej tylko na adres rejestracja@gram.pl i podać kluczu rejestracji elektronicznej gry, powiedzieć jaki jest problem podaj także nazwę użytkownika na forum i adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 11:55, medoc napisał:

Witaj,

Umieszczenie gry w koszyku nie nakłada na nią rezerwacji. Tylko złożenie zamówienia daje gwarancję
otrzymania gry.

pozdrawiam


No to cóż - przeleciała mi super okazja... Nie kliknąłem zamawiania, bo nie wiedziałem, czy zamówienie ma 2 etapy czy jeden (a jeszcze nie byłem zdecydowany). No ale okej, nauczka na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 11:59, jakubcjusz napisał:

Wielkie dzięki! Dokładnie to, czego szukałem ;)

Nie ma za co.
Na przyszość pytania do starszych gier wysyac należy na adres pomoc@cdprojekt.com ponieważ nie ma możliwości zgoszenia problemów tych gier poprzez formularz do P.T. a z formularza kontaktowego nie zawsze do nas dochodzą e-mail''e :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować