Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall World Preview Event – kolejne informacje!

53 postów w tym temacie

Fett

Trzy dni i dziewięć godzin – takiej informacji, wraz z dodaniem dokładnych minut, a niekiedy i sekund, udzielić może każdy fan Guild Wars. Właśnie tyle pozostało do rozpoczęcia Guild Wars Nightfall World Preview Event, dzięki któremu gracze z całego świata przetestują nowy rozdział produkcji ArenaNet. Znane są kolejne szczegóły odnośnie eventu.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Nightfall World Preview Event – kolejne informacje!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 00:05, Mr Black napisał:

Tylko 9 dni i 8 godzin... Super! Już nie mogę się doczekać tego eventu :).


Chodziło mi oczywiście o 3 dni i 9 godzin... Chyba muszę już iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno się nie zgadza postaci zrobione podczas eventu nie będą kasowane. Będą zablokowane aż nie wpisze się klucza z Nightfall. Postacie te oczywiście zaczną z wyzerowanym inwentarzem levelem i z najsłabszym armorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerska jak zwykle edycja zamowiona dawno, ja z uporem znow zapytam, CDP co z pre-release Bonus packiem !!!!!! Naprawde potrzebuje wielu z nas dodatkowe sloty na postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 03:41, Fang napisał:

Jedno się nie zgadza postaci zrobione podczas eventu nie będą kasowane. Będą zablokowane aż
nie wpisze się klucza z Nightfall. Postacie te oczywiście zaczną z wyzerowanym inwentarzem
levelem i z najsłabszym armorem.


"At the end of the event, all Nightfall characters that players have created and all Nightfall items they''ve acquired will be removed from participating account" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować