Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 16:17, Rafal G napisał:

A co do usuwania w edytorze... to chyba nie skorzystam;) Czułbym się jak po użyciu kodów;)

Mam tak samo , nie lubię poprawiać na swoją korzyść , mimo że czasem faktycznie komputer przegina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz w życiu zwiększyłem pojemność stadionu, żeby przekonać się czy rozbudowa stadionu się opłaca...wierzcie mi, że przy 200 tysięcznym obiekcie opłaca się i to bardzo. Kurde mam problem z Juventusem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:47, fataem napisał:

Ja tylko raz w życiu zwiększyłem pojemność stadionu, żeby przekonać się czy rozbudowa stadionu
się opłaca...wierzcie mi, że przy 200 tysięcznym obiekcie opłaca się i to bardzo. Kurde mam
problem z Juventusem:/


Widzisz ja właśnie takich rzeczy nie lubię. Kasy na pewno będziesz z tego mnóstwo, ale jest to oszustwo, sam musisz przyznać. W normalnej grze nigdy nie rozbudujesz żadnego stadiony do 200 tys. W rzeczywistości zresztą też takich nie ma. Ja wolę grać bez żadnych "ulepszaczy" - wtedy jeśli się wygra, satysfakcja jest większa. Dobrze, że zrobiłeś to tylko raz w celach eksperymentalnych;)
A co to za problem z Juve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:04, Rafal G napisał:

W normalnej grze nigdy nie rozbudujesz żadnego stadiony do
200 tys. W rzeczywistości zresztą też takich nie ma.

A Maracana? :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:09, cubba napisał:

A Maracana? :D :)

Osiągnęła prawie taką wartość dzięki przekrętowi ;p ( ludzie wchodzili na lewo )
Oficjalnie nigdy takiej ilości tam nie było ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:09, cubba napisał:

A Maracana? :D :)


Maracana ma pojemność 111.045:) Podobno finał MŚ 50'' było blisko 200 tysięcy, ale dzisiaj ze względów bezpieczeństwa nikt na żadnym stadionie by do czegoś takiego nie dopuścił. Najwięcej w Europie wchodzi chyba na Barcelonę (około 98000). Tak więc 200tys jest odrobinkę fantastyczną liczbą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:18, Rafal G napisał:

Maracana ma pojemność 111.045:) Podobno finał MŚ 50'' było blisko 200 tysięcy, ale dzisiaj
ze względów bezpieczeństwa nikt na żadnym stadionie by do czegoś takiego nie dopuścił. Najwięcej
w Europie wchodzi chyba na Barcelonę (około 98000). Tak więc 200tys jest odrobinkę fantastyczną
liczbą;)


Oficjalnie finał piłkarskich MŚ w 1950 oglądało oficjalnie 173 850 widzów .Jak już pisałem nieoficjalnie ok 200 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że albo chłopaki nie mogą sobie stworzyć sytuacji, albo stwarzają ich około 20 w meczu i nie mogę wykorzystać choćby jednej. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego...
Załączam wygląd mojej taktyki i składu.

20070515181946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wygląd formacji wygląda dokładnie tak samo jak twój fataem. Ja gram Atletico Madryt. Jestem na trzecim sezonie. W pierwszych dwóch wygrałem La Ligę, w Copa del Rey najdalej zaszedłem do 1/2 w drugim sezonie i 1/4 w pierwszym. W drugim sezonie grałem w Pucharze UEFA i w finale przegrałem 3:4 z Interem :/ Teraz gram trzeci sezon, a raczej grałem bo teraz już mi się nie chce na samą myśl o tym że zapomniałem moich zawodników zgłosić do rozgrywek Primery Division :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze byl ten problem juz na forum, ale nie bylo podanego rozwiazania. Dlatego prosze o konkretne rozwiazanie. Jak zainstalowalem gre to po napisach poczatkowych pojawial sie czrny ekran i w srodku niego szary ekran i pileczka w prawym dolnym rogu pozostawala nieruchoma. Czekalem z nadzieja ze po dluzszym czasie (4h) cos w koncu zaskoczy, ale nic sie nie zmienilo. Uprzedzajac lawine pytan mam wszystkie wymagania sprzetowe i wszystko powinno dzialac jak nalezy. PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ.
Z powazaniem
Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram fv barceloną i idzie mi świetnie w pierwszym sezonie wygrałem wszystko co można,srednia goli na mecz to 3,2,budżet transferowy zwiększyłem z 10 do 100mli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.Jestem tu nowy....
a wiec tak...chciałbym poruszyc temat problem ligi polskiej...
od zawsze gram wisła kraków..i bardzo denerwuje mnie to ze nie idzie sprowadzac zawodników z lig angielskich.
nawet jezeli sa warci bardzo mało i w polsce zarabiali by o wiele wiecej to i tak nie chca przysjc...co o tym sadzicie?
przeciez w 4 ligowych ang jest tyle utalentowanych pilkarzy...z pewnoscia przydało by sie ich paru w mojej wisełce...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże... wystarczy pomyśleć, ilu Anglików gra w Polsce. Nie przyjeżdzają, bo reputacja naszych klubów jest zbyt niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>z pewnoscia przydało by sie ich paru w mojej wisełce...:d
Niestety fataem ma rację , jak widzisz jak na razie w naszej lidze brak takowych graczy choć powoli się to zmienia .Reputacja powoli rośnie więc niedługo może będzie Ci dane zrobić takie transfery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mam wyjątkowego pecha, albo coś się wysypało z forum SI. Otóż na śmierć zapomniałem hasło do swojego konta... Przypomnienie hasła - nie działa - na stronie jeszcze wszystko dobrze wygląda, dostaję informację, że mail z hasłem został wysłany, a tu zonk - po kilku dniach prób maila żadnego nie dostałem.
Przy próbie założenia nowego konta ta sama sytuacja, tyle że tutaj nie dostaję maila weryfikującego:/
Jeśli ktoś ma konto SI, będę wdzięczny jeśli zasymuluje zapomnienie hasła i sprawdzi, czy przyślą mu maila. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Football Manager można zostać trenerem reprezentacji ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:00, jcl99 napisał:

Czy w Football Manager można zostać trenerem reprezentacji ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki
za odpowiedź

Kiedy zaczynasz nową grę i masz już wybór drużyny to tam masz taką możliwość, nie pamiętam gdzie się ona znajduje, ale napewno na tym ekranie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:00, jcl99 napisał:

Czy w Football Manager można zostać trenerem reprezentacji ? Jeśli tak to jak ? Z góry dzięki
za odpowiedź


Oczywiście, że można:) Sposób pierwszy: rozpocząć grę jako trener reprezentacji. Drugi: jeśli gdzieś zwolni się posada, wysyłasz podanie i czekasz, czy Cię przyjmą. Trzeci: któraś reprezentacja może sama zaoferować Ci pracę, ale do tego potrzeba najczęściej dobrych wyników w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:21, fataem napisał:

Chodzi o to, że albo chłopaki nie mogą sobie stworzyć sytuacji, albo stwarzają ich około 20
w meczu i nie mogę wykorzystać choćby jednej. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego...
Załączam wygląd mojej taktyki i składu.


To trochę bezsensowna taktyka. Ustawiasz bardzo ofensywnie grających skrzydłowych, zarówno pomocników, jak i obrońców. Wyrzuć strzałki obrońcom, zmniejsz do połowy pomocnikom i daj strzałkę między dwóch napastników ofensywnemu. W ustawieniach indywidualnych każ się zmieniać pozycjami bocznym pomocnikom (nie patrz na to, że nie grają np. na lewej stronie, to dobrze gracze i dadzą sobie radę). Każ drużynie grać ofensywnie, ciągłym pressingiem (bo są odpowiedni na Serie B i potem A)... Powinno pomóc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:05, Rafal G napisał:

Trzeci: któraś reprezentacja może sama zaoferować Ci pracę, ale do tego potrzeba najczęściej dobrych
wyników w klubie:)

Z wynikami bym nie przesadzał. za każdym razem jak gram Szachtarem, to obojętnie jakby mi szło dostaję ofertę z Australijskiego ZPN:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować