Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 17:59, Lukasz924 napisał:

zeby grac w FM 2009 to trzeba miec steama??? bo zamierzam kupic gre??

nie, można kupić przez steama ale jak kupisz normalnie w sklepie to nie jest on niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:54, jcl99 napisał:

P.S Mieliście taki komunikat np. "Pan Bogusław Cupiał obdarzył nas swoją hojnością i
wpłacił do kasy klubu 20 mln euro. ?


Mój brat pogrywa Man City i szejk tak co miesiąc mówi...:)

@Lukasz924 - pewnie, że nie trzeba mieć Steam''a, i całe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związku z nie mocą strzelecką Sergio Aguero(mam zamiar zrobić z niego skrzydłowego), potrzebuje pilnie wysuniętego napastnika,, który doskonale pasowałby do niskiego i szybkiego Diego Forlana. Mile widziane dobre staty w grze głową. Niestety dysponuje budżetem transferowym, około 12 mln euro,a na dodatek moja reputacja nie pozwala sprowadzać sprawdzonych i znanych, więc poszukuje dobrych piłkarzy z średnich klubów. Potrzebuje zawodnika rozwiniętego, a nie młody talent:P Sprawa nagła, bo nie moge polegać, tylko na Forlanie. Znacie jakis piłkarzy godnych polecenia, przeszukałem z setki nazwisk, którzy mi skauci polecali, ale żaden nie był jakimś geniuszem, przeciętniaki.


Gram w wersje 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:34, marcinshinoda napisał:

/ciach/
Gram w wersje 2008.


Hm, na Twoim miejscu zainteresował bym się takimi piłkarzami jak Claudiu Keseru, Genaro Zeefuik czy Pavel Pogrebniak. Bardzo dobrą inwestycją byłby też Aquino, ale on w sumie jest raczej skrzydłowym, choć jako napastnik również powinien spisywać się bardzo dobrze.
Swoją drogą dziwnie próbujesz ustawiać zawodników - zawsze myślałem, że Forlan wcale nie jest taki niski i bramkę głową strzelić potrafi... A z Aguero sam miałem podobnie - najpierw miał problemy ze skutecznością, ale jak już się wstrzelił, to ładował po 40-50 bramek w sezonie(we wszystkich rozgrywkach oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh poradźcie mi co mam zrobić z Sergio Aguero, bo już sam nie wiem. Jak patrze jak on nie wykorzystuje kolejnych sytuacji, co raz strzelając obok bramki, (gdyby chociaż w bramkarza strzelał:P), to mi rece opadają:P Średnia występów 6.93.... Do tego zaczął sie domagać o transfer. Mo?e to robi specjalnie xD? Interesują sie nim wielkie kluby Chelsea, Inter, AC Milan. Niezłą sumke móg3bym wyciągnąć i kupia sobie b.dobrego napastnika na jego miejsce. Boje sie tylko, jak zareaguje zarząd i kibice na takie rozwiązanie. Podam jego żałosne statystyki xP

20090304172601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może daj mu trochę odpocząć. Nie w każdym meczu przecież musi grac. Albo spróbuj taktyki z jednym napastnikiem, czyli u ciebie Forlanem, a Ageuro ustaw jako OPŚ? Trzeba trochę pokombinować :D U mnie taktyka z jednym napastnikiem się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6.93 to nie jest źle ;P
W najnowszym FM''ie nawet po bdb występach piłkarze są tak oceniani.
Przykład? Mój Leo Franco, na 20 meczy w lidze puścił 5 goli, a średnią ma 6.88
To samo z Lewandowskim, jeden mecz mu nie wyszedł (gdzie miał za niego 5.9) i średnia spadła z 7.20 do 6.75
Spróbuj mu zmienić trening, ja używam trenignu "THUG''a" i jest fajnie.
Masz jeszcze drugą opcję... poczekaj do końca sezonu. Może forma mu się zwyższy. Jest jeszcze młody, więc się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:45, Wijet napisał:

Ludzie błagam pomóżcie mi. Jakie ustawienie jest najlepsze na dobre drużyny takie jak
arsenal?


Każde - Arsenal ma takich kopaczy w składzie, że jest niemal samograjem...:) A do jakiś dokładniejszych analiz przydałaby się wersja FM, w którą grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:01, Wijet napisał:

Football Manager 2008


Najlepiej będzie, jak zapoznasz się z ta taktyką: http://www.centrumfm.org/taktyki-3,3,32.html
Jedna z najlepszych, jakie powstały do FM 2008, w opisie dokładnie wyjaśnione co jak działa. W Arsenalu powinno pięknie działać.
I na przyszłość używaj przycisku "odpowiedz", tak jest szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tego jeszcze nie grali ;/

Serwery Steam są w tej chwili zbyt zajęte, by zająć się twoją sprawą.
Spróbuj ponownie za kilka minut.


Jaja sobie robią ?? Ja nie mam do nich sprawy, tylko chcę sobie zagrać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:39, jcl99 napisał:

6.93 to nie jest źle ;P
W najnowszym FM''ie nawet po bdb występach piłkarze są tak oceniani.
Przykład? Mój Leo Franco, na 20 meczy w lidze puścił 5 goli, a średnią ma 6.88
To samo z Lewandowskim, jeden mecz mu nie wyszedł (gdzie miał za niego 5.9) i średnia
spadła z 7.20 do 6.75
Spróbuj mu zmienić trening, ja używam trenignu "THUG''a" i jest fajnie.
Masz jeszcze drugą opcję... poczekaj do końca sezonu. Może forma mu się zwyższy. Jest
jeszcze młody, więc się rozwinie.


Ja uważam tak
Że jeśli piłkarz dostaje notę 5.8 lub niższą to bardzo słabo wypada. Jeśli otrzymuje notę między 5.8 a 6.6 - średnio wypada na meczu - bez zachwytu. Od 6.6 do 7.2 - niezłe spotkanie rozgrywa. Od 7.2 do 8.0 - bardzo dobre wręcz czasami genialne!. A rzadko co ale zdarzało mi się jak piłkarz dostał powyżej 8.0 to już chyba oczywiste że genialne spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega prosił by o link do poradnika z gry-online,ksgry byle by nie onet.pl. On nie wieży w siłę taktyki 32,2 czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Aguero,proponuje specjalny trening tylko dla niego,FM ma to do siebie że wielcy napastnicy cieńko grają[rzadko to rzadko ale Aguero w rzeczywistoci gra bardzo dobrze]albo po prostu uzbrój się w cierpliwość i czekaj na zwyżke jego formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:07, Wijet napisał:

Mój kolega prosił by o link do poradnika z gry-online,ksgry byle by nie onet.pl. On nie
wieży w siłę taktyki 32,2 czy jakoś tak.


Jak kolega tak nie wierzy, to niech napisze tutaj, o co konkretnie mu chodzi: http://forumcm.net/index.php?showtopic=977&st=1660&start=1660
Na pewno odpisze mu ktoś, kto zna się lepiej niż nie jeden poradnik. Na wszelki wypadek jednak link na gry-online: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=720
Mam nadzieję, że to mu jakoś pomoże.

PS - I proszę, naucz się korzystać z opcji "odpowiedz", to znacznie przyspieszy komunikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:25, caramondl napisał:

> Football Manager 2008

Najlepiej będzie, jak zapoznasz się z ta taktyką: http://www.centrumfm.org/taktyki-3,3,32.html
Jedna z najlepszych, jakie powstały do FM 2008, w opisie dokładnie wyjaśnione co jak
działa. W Arsenalu powinno pięknie działać.
I na przyszłość używaj przycisku "odpowiedz", tak jest szybciej...

wow stary jesteś wielki. ta taktyka pomogła!!!!!!! Szacun dla ciebie i twojej rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge ci polecić moją taktykę: czyli jeśli masz dobrych skrzydłowych i chcesz osiągać sukcesy[na tej taktyce zdobyłem 2x Mistrzostwo Anglii i raz Ligę Mistrzów,pare pucharów Man City,teraz kontynouje 13 zwycięstw z rzędu Barceloną]] taktyka wygląda tak 4 obrońców,2 środkowych pomocników i 2 wysuniętych skrzydłowych i 2 napastników,można wprowadzać drobne modyfikacje tj. zmiana liczby napastników z 2 do 1,taktyka działą w 100% przy dobrych skrzydłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 16:16, rafekx 12 napisał:

Moge ci polecić moją taktykę: czyli jeśli masz dobrych skrzydłowych i chcesz osiągać
sukcesy[na tej taktyce zdobyłem 2x Mistrzostwo Anglii i raz Ligę Mistrzów,pare pucharów
Man City,teraz kontynouje 13 zwycięstw z rzędu Barceloną]] taktyka wygląda tak 4 obrońców,2
środkowych pomocników i 2 wysuniętych skrzydłowych i 2 napastników,można wprowadzać drobne
modyfikacje tj. zmiana liczby napastników z 2 do 1,taktyka działą w 100% przy dobrych
skrzydłowych.


A mógłbyś zrobic screeny do ustawień indywidualnych?

Mam pytanie mianowicie taktyki 32,2 czy jakoś tak. ściągnąłem sobie takse z ustawieniami indywidualnymi. Jak to otwieram to mi wyskakuje takie okienko z bazgrołami. Co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2009 o 15:43, Wijet napisał:

Mam pytanie mianowicie taktyki 32,2 czy jakoś tak. ściągnąłem sobie takse z ustawieniami
indywidualnymi. Jak to otwieram to mi wyskakuje takie okienko z bazgrołami. Co z tym
zrobic?


Screena mogę zrobić,ale już trenerem ManCity[z którym ogromne tryumfy świętowałem] nie pracuję,a co do sutawień indywidualnych w Barcelonie to tylko 2 piłkarzy je otrzymało,Eto''o i Bojan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować