Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Battlefield 1942 - temat ogólny

86 postów w tym temacie

Co sądzicie o tej genialnej(moim zdaniem) gierce? Mi najbardziej podoba się mnogość pojazdów do wykorzystania i dobrze zaprojektowane mapy. Macie jakieś problemy-walcie tutaj postaramy się je rozwiązać. Ja mam tylko pytanie: jak skonfigurować joystick do latania-jeśli nie da się tego zrobić w opcjach? I jaka jest najnowsza wersja-ja mam 1.6 i czasami wyskakuje mi, że mam złą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza to 1.61. Co do joya - nie wiem, umiem jako tako latać na klawiaturze. Gra w momencie wyjścia była bardzo dobra, teraz trudno znaleźć jest serwer, na którym grałoby więcej ludzi niż botów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą przez sieć. Mam najnowszą wersję 1.61 i gdy dołączam się do jakiegoś serwera to po nie całych 30 sekundach wyłącza się i pokazuje DISCONECT FROM SERVER czy coś takiego ( nie wspominając już że wyrzucają mnie czasem za za wysoki PING;)). Tak jest chyba na każdym serwerze. Kiedyś jak w to grałem przez neta wszystko było normalnie. Może to wina mojego dość powolnego neta. Jak za 1 razem dziś się dołączyłem do serwa to wszystko było OK. Na pewno nie jest to wina firewalla i wersji gry. BF mam oryginalnego oczywiście. Wiecie czasem jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:55, Arclight napisał:

Najnowsza to 1.61. Co do joya - nie wiem, umiem jako tako latać na klawiaturze. Gra w momencie
wyjścia była bardzo dobra, teraz trudno znaleźć jest serwer, na którym grałoby więcej ludzi
niż botów.

bez zartow. serwerow jest kilkaset, w tym ZAWSZE kilkadziesiat z grajacymi nan ludzmi. gra w co-op jest bardzo malo popularna, chyba, ze ma sie wersje "alternatywna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 19:04, Marcinos07 napisał:

Ja mam problem z grą przez sieć. Mam najnowszą wersję 1.61 i gdy dołączam się do jakiegoś serwera
to po nie całych 30 sekundach wyłącza się i pokazuje DISCONECT FROM SERVER czy coś takiego
( nie wspominając już że wyrzucają mnie czasem za za wysoki PING;)). Tak jest chyba na każdym
serwerze. Kiedyś jak w to grałem przez neta wszystko było normalnie. Może to wina mojego dość
powolnego neta. Jak za 1 razem dziś się dołączyłem do serwa to wszystko było OK. Na pewno nie
jest to wina firewalla i wersji gry. BF mam oryginalnego oczywiście. Wiecie czasem jak to naprawić?

prawdopodobnie problem tkwi w punkbusterze. w menu wybiernia serwerow mozna go wlaczyc i wylaczyc, jestes pewien, ze jest wlaczony? jezeli tak, a mimo to wywala cie, to wejdz na www.punkbuster.com i postepujac zgodnie z instrukcjami zainstaluj najnowsza wersje dla classica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem w wakacje. I wtedy była opisywana sytuacja. Może teraz się to zmieniło? Nie wiem, od dawna gram już tylko w BF2. A wersję mam oryginalną, nie jestem idiotą, żeby grać na piracie i skarżyć się na ilość serwerów... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 19:25, Arclight napisał:

Ostatni raz grałem w wakacje. I wtedy była opisywana sytuacja. Może teraz się to zmieniło?
Nie wiem, od dawna gram już tylko w BF2. A wersję mam oryginalną, nie jestem idiotą, żeby grać
na piracie i skarżyć się na ilość serwerów... -_-

o nic cie nie oskarzam, nc:) no ale serwerow z botami nigdy nie bylo duzo. no, chbya, ze filtry miales ustawione na co-op;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:08, Gothic 12 napisał:

Odpowie mi ktoś ????!!!!

Mógłbyś podać treść komunikatu o błędzie. Może wtedy ktoś będzie mógł Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:06, Gothic 12 napisał:

To było chyba tak "Error connet to server" czy jakoś tak.


Jeśli serwer wyszukałeś przez gamespy''a(a nie wyszukiwarkę w grze), to problemem może być firewall. Wyłącz go lub w opcjach firewalla dodaj plik BF1942.exe do aplikacji, które nie są blokowane. Mam nadzieję, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio kupiłem Battlefield 1942 Antholgoy i wersja gry to 1.6 (czyli była patchowana z 1.5). Jakie muszę teraz ściągnąć patche aby grać przez intenet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż razu pewnego, postanowiłem sobie zagrać w Battlefielda 1942. Klikam na pierwszy serwer i pisze, że wersja jest nie upatchowana. OK, daje na opcję na górnym pasku, która ma odpowiadać za patchowanie gry. Mija czas, patchowanie minęło, a ja nadal nie mogę wejść na praktycznie żaden serwer, może mi ktoś powiedzieć, co z tym fantem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem żadnego większego tematu o tej grze, dziwne. No, nieważne.
Mam taki problem: Kupiłem kilka dni temu Battlefield 1942 World War II Anthology (edycja z dodatkami). Gdy instaluje drugi dodatek (Secret Weapons of WWII) po wpisaniu numeru seryjnego wyskakuje mi błąd: "Wpisany kod nie jest poprawny. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś kod wprowadzając wszystkie spacje." Kod wpisałem dobrze. Prosiłem nawet siostrę (bo może ja coś pokręciłem) i ten błąd dalej wyskakiwał. Chcę tylko wiedzieć, czy coś podobnego przytrafiło się komuś jeszcze i co można z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować