Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z CoH - dzień pierwszy

78 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 18:33, Qcza napisał:

Wymagania wyglądają strasznie ale nie taki diabeł zły jakim go malują. Odpaliłem CoH (demo
- do pobrania z witryny producenta, zajmuje jakieś 1,8GB) na średnich detalach z wyłączonymi
shaderami i całkiem ładnie śmigało. Co prawda pierwsze 10 sekund (doładowywanie elementów na
mapie) cięło niemiłosiernie (przynajmniej wiem na co te RAMy idą :P ) ale potem się uspokoiło
i można było przyzwoicie pograć, no i oczywiście na medium wyglądało tak jak Warhammer40K:DoW
na high! Mój sprzęt: AMD AthlonXP 1800+, 512RAM, GF 6200 256RAM - jak widać sprzęt drugiej,
trzeciej świeżości a mimo wszystko gierka hulała aż miło :)


To dobre wieści, może spróbuje sie w końcu z demkiem na moim złomie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 18:40, mtobi napisał:

Po demku jestem napalony jak stary piernik na babkę :) Zamówiłbym sobie edycje kolekcjonerską,
ale już się skończył nakład :(


Ja sie zabezpieczyłem wcześniej . Zamówiłem tydzień temu .
Tylko niech przesyłka leci expresem bo już mam ochotę zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chlopaki. :) Juz w srode pogramy (niektorzy moze juz jutro). Ja swoja edycje specjalna juz chyba 2,3 tygodnie temu zamowilem... Juz teraz czuje, ze bylo warto... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo ciekawie patrząc pod kątem rozgrywki multiplayer. Grałem w wersję BETA i jedyne czego mi brakowało to opcja automatycznego wyszukiwania gier 2v2 tak jak to było w przypadku WarCraft 3 + Możliwość zapraszania ''Buddies'' do swojej drużyny. Co do samej rozgrywki to nie mam nic a nic do zarzucenia. Każdy kto grał w Warhammer 40000: Dawn of War, lubi historię i klimat drugiej wojny światowej oraz stawia na dobrą, szybką zabawę z przyjaciółmi to jest obowiązkowa pozycja dla niego. Gra jest dynamiczna, pełna zwrotów akcji (szczególnie multiplayer) a przedewszystkim strony konfliktu są dobrze zbalansowane. Zamówiłem [PRE-ORDER], teraz tylko czekać... :)

P.S. Ciekawe jak panowie z THQ poradzili sobie z kampanią. Wciągnie to czy nie...? :)
P.S. 2 Do autora tego artykułu: Na stronie drugiej na zdjęciu widnieją nie amerykańscy a angielscy spadochroniarze. ''Market Garden'', walki o miasto Arnhem ''44. Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:56, Stockmann napisał:

Możliwość zapraszania ''Buddies'' do swojej drużyny.


Ale taka możliwość przecież istniała w becie i pewnie bedzie istniec w retailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:59, Jester napisał:

Ale taka możliwość przecież istniała w becie i pewnie bedzie istniec w retailu :)


U mnie niestety nie było takiej możliwości. No ale to była BETA, dużo niedociągnięć. Retail będzie inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:07, Stockmann napisał:

> Ale taka możliwość przecież istniała w becie i pewnie bedzie istniec w retailu :)

U mnie niestety nie było takiej możliwości. No ale to była BETA, dużo niedociągnięć. Retail
będzie inny ;)


Wiesz, albo byla u wszystkich albo u nikogo. Należało jedynie dodać osobę do friendsów a nastpenie uzywajac prawego klawiszy myszy wybrac opcję ''Invite''. I działo. I to wszystkim z tego co orientowałem sie czytajac fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle, szkoda tylko, że kampania jedynie dla Amerykanów. Niestety twórcy wciąż zwykle zapominają o innych frontach, a także o początku wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:21, Czedwik napisał:

Zapowiada się nieźle, szkoda tylko, że kampania jedynie dla Amerykanów. Niestety twórcy wciąż
zwykle zapominają o innych frontach, a także o początku wojny.


Pamietaj, ze to Kanadyjczycy robia ta gre... Dla nich Europa podczas 2 wojny rozciagala sie od Francji (Normandia) do Niemiec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:44, Gofer31 napisał:

A co was tak wzielo na City of Heroes? :|

Lepiej zrobcie Tydzien z Wiedzminem nastepny ;].


lol city of heroes?? <LOL> wypadłes jak filip z konopii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:30, metal_man napisał:

Pamietaj, ze to Kanadyjczycy robia ta gre... Dla nich Europa podczas 2 wojny rozciagala sie
od Francji (Normandia) do Niemiec... ;)

Cóż, zależy od punktu widzenia i wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:35, Striker-Cs napisał:

Tej gry nie ma za co krytykowac... to jakis fenomen o_O ZAJEBISTA !!!


wydaje sie fajna...lecz poczekamy zobaczymy...jedno moge powiedziec wydanie edycji specjalnej jest zajebiste:) jaka gra ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować