Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z CoH - dzień pierwszy

78 postów w tym temacie

Hakken

Wiele z was już zapewne wie, iż wielkimi krokami nadchodzi premiera Company of Heroes: Kompania Braci. Jeżeli lubicie Szeregowca Rayana i Kompanię Braci będzie to tytuł w sam raz dla was. Nie ogranicza się on jednak do powielania utartych schematów, lecz wprowadza nową jakość do gier RTS. Od dziś przez najbliższy tydzień będziecie mogli przeczytać wszystko co o nim wiadomo. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z CoH - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgubiliście literę "e" w Heroes ;]

Oceniając po wersji demo gra jest tzw. "must have". Relic naprawdę się postarało. Ale nie mogło być inaczej - takie tytuły jak Homeworld czy Warhammer 40.000:Dawn of War zobowiązują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowalbym z prawnikiem, czy takie bezczelne zerowanie na sukcesie serialu telewizyjnego "Kompania Braci" (normalnie tytul przetlumaczyloby sie na "Kompania Bohaterow" itp.) moze ujsc na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:16, Hakken napisał:

Dziękujemy za obywatelską czujność, juz poprawione.


To jeszcze taki maly niuansik: oba czlony tytulu powinny byc napisane wielka litera w drugim zdaniu: Jeżeli lubicie Szeregowca Rayana i Kompanię Braci będzie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba musze zagrac w demo - caly czas mialem wrazenie ze to bedzie tylko mod do silnika w40k...

no wlasnie - planujecie jakas sage w40k na dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:21, olki77 napisał:

Tak zapytam ta gra jest FPS jak Call of Duty czy coś podobnego do Solder Ludzie Honoru ??


Ze screenow moze na FPS wygladac:) ale zapweniam ze jest to RTS:D moj ul. gatunek zreszta... nie liczac mmo i rpg;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Dzieki temu zaznajomie się z czym mam do czynienia. Powinniście takze dodać na końcu czy można stracić kilka nocy czy nie, to może wpłynąć na moje oceny w szkole! Ciekam już z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem już w demo. wyrąbane !! ;D gra jest po prostu super. akurat kilka dni temu dostałem nowego kompa ;] normalnie mógłbym o tej grze tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to REWOLUCJA w dziedzinie gier strategicznych! Jest świetna. W życiu nie widziałem tak wspaniałej gry...

Olki77... ta gr ato strategia... i to Soldiers jest do niej podobna,nie odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem tak,uwielbiam 2 wojne swiatowa i ten klimat ale gra nie dla mnie:/poprostu nie umiem w strategie teo rodzaju grac:/wszystko inne tylko nie strategie takie jak soldier lub coh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować