Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 16:12, ony Dzekson napisał:

> Jest możliwość włączenia napisów?
W x360 tak.


Czyli na PC także będzie. Dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:02, Kur0 napisał:

Myśle ze tutaj uzyskasz lepsza i szybsza pomoc :D

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7692&u=644


To świetnie myślisz, tylko, że nie myślisz. Ja dobrze wiem, co te teksty znaczą bo uczę się angielskiego 12 lat i w całej grze nie zrozumiałem może dwóch czy trzech słów. Chodziło mi o to, jak tłumacz polski wybrnął z tej trudnej sytuacji (ja na przykład nie potrafiłbym przenieść tych gier słownych w polskie realia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege wyżej ---^
Gra ma być 100% po polsku (czyli razem z gadaniem). Dokładnie Zakościelny będzie udzielał się za księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:32, Małko93 napisał:

Popieram kolege wyżej ---^
Gra ma być 100% po polsku (czyli razem z gadaniem). Dokładnie Zakościelny będzie udzielał
się za księcia.


Widzialem gdzie porównanie wersji polskie z angielską,najpierw puszczają wersję angielska jak ktos tam gada,a potem polską jak gada Zakoscielny jako Książe...powiem wam że słabo to wyszło...jego głos poprostu nie pasuje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:32, Małko93 napisał:

Popieram kolege wyżej ---^
Gra ma być 100% po polsku (czyli razem z gadaniem). Dokładnie Zakościelny będzie udzielał
się za księcia.

tak ale zdarza sie ze rozmowy sa za ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:27, Esiu210 napisał:

Ecko, a po co Ci napisy jak bedzie w całości po polsku?


I tak wole napisy, gdyż nie zawsze usłysze co gadają albo jak już późno jest to przecież nie będe rozwalał głośnika na pół chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:06, Ecko09 napisał:

> Ecko, a po co Ci napisy jak bedzie w całości po polsku?

I tak wole napisy, gdyż nie zawsze usłysze co gadają albo jak już późno jest to przecież
nie będe rozwalał głośnika na pół chałupy.



No ale jest też coś takiego jak słuchawki nie:D?


tak szczerze to sam chciałbym napisy polskie... ale razem z angielskim dubbingiem...

Niestety polski dystrybutor o tym nie pomyslał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:17, Vanmati napisał:

Widzialem gdzie porównanie wersji polskie z angielską,najpierw puszczają wersję angielska
jak ktos tam gada,a potem polską jak gada Zakoscielny jako Książe...powiem wam że słabo
to wyszło...jego głos poprostu nie pasuje ;d


Tu: http://www.youtube.com/watch?v=sF2p0vveU5E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:09, Esiu210 napisał:




No ale jest też coś takiego jak słuchawki nie:D?


niestety, nie mam ich, a byle czego za 30 zł kupować nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło najgorzej z polskim dubbingiem. Grę już przeszedłem (na X360). Jedyne do czego mogę się czepić, to czasami zbyt ciche nagrane kwestie księcia. Koleś potrafi z wykrzykiwanej wypowiedzi przejść niemal do szeptu ;/ Czasem w ogóle trudno usłyszeć co mówi. Do doboru aktorów i pracy jaką wykonali nie mam zastrzeżeń, aktorzy się przyłożyli i nie ma się wrażenia, że ktoś wypowiada słowa do mikrofonu bo mu za to płacą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:43, Khasim napisał:

To świetnie myślisz, tylko, że nie myślisz. Ja dobrze wiem, co te teksty znaczą bo uczę
się angielskiego 12 lat i w całej grze nie zrozumiałem może dwóch czy trzech słów. Chodziło
mi o to, jak tłumacz polski wybrnął z tej trudnej sytuacji (ja na przykład nie potrafiłbym
przenieść tych gier słownych w polskie realia).


Skoro dobrze wiesz co te teksty znaczą to po co sie pytasz ??? Trochę to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:37, sportowiec 7 napisał:

Jak zniszczyć tego wojownika ??

Mowisz o golemie? Zwazywszy, ze sie oto pytasz to walczysz z nim pierwszy raz wiec... wystarczy zepchnac go na krawedz areny i zrzucic w przepasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy da się gdzieś kupić grę w wersji angielskiej? Ale oprócz na Allegro, ta strona mnie trochę odstrasza co do kupowania. A no i, żeby to nie był jakiś amerykański sklep, bo wtedy to chyba więcej za przesyłkę zapłacę... :) Chodzi mi o zwykły (najlepiej internetowy) sklep (Polski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 11:37, sportowiec 7 napisał:

Jak zniszczyć tego wojownika ??

Szukasz miejsca gdzie mógłby spaść, następnie biegniesz tam czekasz aż wojownik się przyczłapie bijesz chwilę i jest minigra, wygrywasz ją i przerzuca Cię za niego. Teraz walisz mieczem i spychasz go do krawędzi, znowu następuje minigra i spychasz, to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować