Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 19:32, Karanthir666 napisał:

Jest monotonne. I to jest gwóźdź do trumny. Poza tym achievmenty chyba nie są dostępne
dla wersji PC.

oczywiście że nie są. Ale tak patrzę PCtowcy poprzechodzili grę... kiedy była jej premiera na PC? Czy coś mnie ominęło? Czy też sami przyznajecie się sami że jesteście piratami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:46, ShadoWi napisał:

ale nie wiem dlaczego dużo ludzi na internecie mówi że zakończenie jak w Assassin''s Creed, pewnie dlatego że za > pierwszymi creditsami w grze jest ukryte (chyba) prawdziwe zakończenie, tylko trza się jeszcze trochu
po wysilać umysłowo ;p

Po prostu chodzi o to, że jest tak samo ucięte jak w AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 20:23, ony Dzekson napisał:

oczywiście że nie są. Ale tak patrzę PCtowcy poprzechodzili grę... kiedy była jej premiera
na PC? Czy coś mnie ominęło? Czy też sami przyznajecie się sami że jesteście piratami?


A wersja anglojęzyczna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy.. Wiele gier mialo byc niewiadomo jakim hitem, a pozniej okazalo sie ze to totalna kaszana. ;/
Wiec nie wiem jak wy ale ja podchodze z dystansem do tej gry. ( Co nie oznacza ze nie jestem jej fanem, poprostu ta seria gier powoli wypala sie ? czy cos w tym stylu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:30, Lord Sebuuu 10 napisał:

To jest akurat ta część PoP na którą najbardziej czekałem ze wszystkich! DLA MNIE TA
GRA OFICJALNIE WYMIATA :D

Je jeszcze w nią nie grałem ;p ale zagram i to z wielką chęcią ;p Moim zdaniem PoP jest dużo lepszy od Assassins Creeda ;p Chociaż ta najnowsza część to duża odskocznia od Dwóch Tronów ;p nie tylko graficznie ale także fabularnie ... z tego co czytałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:12, Fragles213 napisał:

Pozyjemy zobaczymy.. Wiele gier mialo byc niewiadomo jakim hitem, a pozniej okazalo sie
ze to totalna kaszana. ;/

Pisałem gdzieś już, nie pamiętam gdzie że nie zawiedziesz się tak bardzo jak na nowym NFSie chociażby. Gra jest co najmniej dobra, a narzekania zawsze będą, bo pojawiło się wiele zmian w rozgrywce i nie wszystkim to przypasowało. Nie wiem jak na PC, ale na xboxie grafika jest bardzo ładna i bajkowa.

Dnia 21.12.2008 o 13:12, Fragles213 napisał:

Wiec nie wiem jak wy ale ja podchodze z dystansem do tej gry. ( Co nie oznacza ze nie
jestem jej fanem, poprostu ta seria gier powoli wypala sie ? czy cos w tym stylu.)

Gra po prostu jest odmienna od poprzedniczek, nie jest jakoś specjalnie podobna. Dlatego też wiele osób narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze jest zła bo dodali coś nowego, tylko ze ich pomysly nie sa tak innowacyjne jak kiedys ;P

PS. Oglądałem gameplay z gry i niezbyt przekonala mnie "niesmiertelnosc" nowego księcia. Ale co do nowego wygladu nie mam zastrzezen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:59, Fragles213 napisał:

PS. Oglądałem gameplay z gry i niezbyt przekonala mnie "niesmiertelnosc" nowego księcia.
Ale co do nowego wygladu nie mam zastrzezen ;)

Takie coś to świetne rozwiązanie, w poprzedniej części było cofanie czasu a tu takiego czegoś nie ma :)

Zresztą, na xboxie jest achievment który dostaje się za przejście gry w mniej niż 100 zginięć czyli podawań ręki. Dotychczas grę przechodziłem na luzie, ale czemu nie spróbować go zdobyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:03, ony Dzekson napisał:

Takie coś to świetne rozwiązanie, w poprzedniej części było cofanie czasu a tu takiego
czegoś nie ma :)

Zresztą, na xboxie jest achievment który dostaje się za przejście gry w mniej niż 100
zginięć czyli podawań ręki. Dotychczas grę przechodziłem na luzie, ale czemu nie spróbować
go zdobyć :]



Czyli wogole nie ma zadnych mocy zwiazanych z czasem ? Hmm moze sie zrobic ciekawie. Pomimo moich narzekań grę i tak kupie ale to raczej po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. 9 Stycznia.
Nie wiem czy już przerabialiście ten temat, ale wiele osób pisze że Prince of Persia 2008 to 4 odsłona serii. Tak naprawdę to prawie 12 część gry :P Licząc konwersje na PSP i Prince of Persia Classic.
Powiem tyle, że TA gra jest świetna choć moim zdaniem 2 tronów nic nie przebije ;P
I nie ma co narzekać że za łatwa jest czy coś. Gra się przyjemnie i jest skierowana do większego grona odbiorców, przez to że nie ma w niej krwi i śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:07, Natchan napisał:

Nie wiem czy już przerabialiście ten temat, ale wiele osób pisze że Prince of Persia
2008 to 4 odsłona serii. Tak naprawdę to prawie 12 część gry :P Licząc konwersje na PSP
i Prince of Persia Classic.

A nie 13 część? Była jeszcze "battles of prince of persia" na DS''a

Dnia 21.12.2008 o 17:07, Natchan napisał:

Powiem tyle, że TA gra jest świetna choć moim zdaniem 2 tronów nic nie przebije ;P

Imo T2T to najgorsza część (nie liczę pierwszej trylogii)

Dnia 21.12.2008 o 17:07, Natchan napisał:

I nie ma co narzekać że za łatwa jest czy coś. Gra się przyjemnie i jest skierowana do
większego grona odbiorców, przez to że nie ma w niej krwi i śmierci...

Brak śmierci? Przecież zabijamy te potworki. A o krew było by tu ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

em teraz sie doliczyłem 11 ^^

T2T było najfajniejsze bo miało taki swój klimacik, fabułę, fajnie jak Farah opowiadała wszystko.
W "duszy wojownika" podobało mi się przedstawienie tych samych lokacji w przeszłości i teraźniejszości.

A tutaj to połączyli. Grafika tylko taka jakaś dziwna, krótka jest, a krew i tak powinna być i powinni być żywi przeciwnicy. Śmierci nie ma, bo nie zabijamy nikogo :P No bo w końcu to duchy i one znikają kiedy je pokonamy, nie uśmiercimy. Nie podoba mi się też to co w każdej innej części(za wyjątkiem T2T właśnie) że wszystko jest zrobione pod nas. No bo mam uwierzyć że mieszkańcy lokacji które odwiedzamy sobie latali na czymś albo biegali tak jak my po ścianach żeby się dostać na te latające skały np. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:24, Natchan napisał:

em teraz sie doliczyłem 11 ^^

Jeśli liczymy PoPy, które wyszły na PC, ten jest siódmy. Oficjalnie jednak jest początkiem zupełnie nowej historii, stąd brak numerka (albo podtytułu) przy tytule.

Dnia 21.12.2008 o 18:24, Natchan napisał:


T2T było najfajniejsze bo miało taki swój klimacik, fabułę, fajnie jak Farah opowiadała
wszystko.

Eee... To nie Farah opowiadała. Ona była jedynie częścią opowieści. :P

Dnia 21.12.2008 o 18:24, Natchan napisał:


Nie podoba mi się też
to co w każdej innej części(za wyjątkiem T2T właśnie) że wszystko jest zrobione pod nas.
No bo mam uwierzyć że mieszkańcy lokacji które odwiedzamy sobie latali na czymś albo
biegali tak jak my po ścianach żeby się dostać na te latające skały np. ?

Mieszkańcy lokacji szli inną drogą... Tylko Prince musiał poszpanować jak to fajnie skacze i biega po ścianach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:24, Natchan napisał:

. Nie podoba mi się też
to co w każdej innej części(za wyjątkiem T2T właśnie) że wszystko jest zrobione pod nas.
No bo mam uwierzyć że mieszkańcy lokacji które odwiedzamy sobie latali na czymś albo
biegali tak jak my po ścianach żeby się dostać na te latające skały np. ?

No niby podobno wszystko się zawaliło i takie tam. Ale nie ukrywajmy, każda gra jest robiona pod nas więc nie ma co sie dziwić. Hmm a czy w poprzednich częściach Ci to nie przeszkadzało? Też były zamki, w Piaskach czasu też niby tam ludzie mieszkali a było podobnie. Czepialstwo imo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować