Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 18:16, Grinczar napisał:

Na pewno nie ma trybu wieloosobowego. Przynajmniej w wersji PC. Na filmiku GOL jest pokazane
"menu" i nigdzie nie ma tam słowa "Multiplayer".

na xboxie również nie ma. Ba, nawet na pudełku jest jak bykiem napisane 1 gracz, tylko i wyłącznie. Nie trzeba specjalnie gry kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:19, mlynar911 napisał:

> To jest akurat ta część PoP na którą najbardziej czekałem ze wszystkich! DLA MNIE
TA
> GRA OFICJALNIE WYMIATA :D
Je jeszcze w nią nie grałem ;p ale zagram i to z wielką chęcią ;p Moim zdaniem PoP jest
dużo lepszy od Assassins Creeda ;p Chociaż ta najnowsza część to duża odskocznia od Dwóch
Tronów ;p nie tylko graficznie ale także fabularnie ... z tego co czytałem ;]


no tak to bedzie super produkcja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:08, Lord Sebuuu 10 napisał:

no tak to bedzie super produkcja ;D

Nie będzie ... ;p jest bo już wyszła w sklepach ;d teraz Polacy tylko czekają na polską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:59, mlynar911 napisał:

> no tak to bedzie super produkcja ;D
Nie będzie ... ;p jest bo już wyszła w sklepach ;d teraz Polacy tylko czekają na polską
wersję językową.


no tak (ale ze mnie głupek ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:59, mlynar911 napisał:

teraz Polacy tylko czekają na polską
wersję językową.


Polska wersja językowa,też już jest / X360 /,więc Polacy czekają na wersję PC / PS3,bo tak to sobie obmyślił Ubisoft Polska i dlatego mogą stracić klientów,jak to było w przypadku Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:03, Karanthir666 napisał:

Zapomnieliście, że PoP-a wydaje cenega. A oni się lubują się w starforce. I kiedy angielska
wersja gry chodzi bez płyty, to z polską aż tak dobrze nie będzie.


Wersję PL wydaje Ubisoft Polska, podobnie jak Far Cry 2. Dowód poniżej:
http://www.gry-online.pl/S046.asp?ID=3244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Wymiata... calkowicie przycmila poprzednia porazke, ktora bylo T2T (gra beznadziejna, nawet sie przemoc niemoglem zeby do polowy gry chociaz dojsc, a w poprzednich czesciach dostawalem slinotoku na sama mysl o grze :P)
Na gameplayach gra wyglada dziwnie ale sama gra jest o wiele przyjemniejsza.
Denerwuje mnie te ciagle narzekanie ludzi na nowego PoP. Najgorsze w tym jest to ze narzekaja glownie ci ktorzy w gre niegrali (wlasciwie to tylko oni)

Niektorzy mowia ze brak smierci to wielki blad... niemożna by bez tego w nowego popa grac...ginie sie srednio 5 razy na 15 min gry ;] Zdazalo mi sie ginac 10 razy w ciagu 2 minut ;] A casualowcem to ja nie jestem ;p
Gra dosyc dluga. Spodziewalem sie ze bedzie krotsza. A nasza piekna pomocniczka jest the best... Niezłe rozmowy mozna z nia przeprowadzić ;)
Moim zdaniem powinni dac kilka ciosow wiecej, bo o ile te ktore sa wygladaja naprawde swietnie, to po przejsciu polowy gry powoli to sie zaczyna nudzic (Walki strasznie widowiskowe, podobny do tego z The force unleashed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Najgorsze w tym jest to ze narzekaja

Dnia 25.12.2008 o 22:41, diablolod napisał:

glownie ci ktorzy w gre niegrali (wlasciwie to tylko oni)

Proste. Gra na razie jest tylko na xboxa360. Co do śmierci, owszem bywają takie głupie momenty w których ginie się kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 12:53, donard napisał:

Mam pytanko.Jesłi kupiłem pre-order w arkadii to moge odebrać gre taniej o 30zł w innym
empiku?


Raczej nie, jeżeli kupujesz pre-order to chyba rezerwują kopię dla ciebie w danym sklepie. Ale nie mam pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Bo PoP na PeCety miał już premierę 12. grudnia 08. Tylko Polacy muszą czekać na swoją "profesjonalnie zlokalizowaną" wersję... jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:14, Lex napisał:

/ciach/
Bo PoP na PeCety miał już premierę 12. grudnia 08. Tylko Polacy muszą czekać na swoją
"profesjonalnie zlokalizowaną" wersję... jak zwykle.


Bo my jak zawsze musimy czekac najdluzej a i tak (tutaj powinienem uzyc kilku niecenzuralnych slow) z tego niewiele mamy np. tak jak z AC, nie wiem czy tylko u mnie tak bylo ale mialem tak ze dzwiek byl zupelnie inny niz w to co sie dzialo na ekranie (glownie w filmikach), czyli ze buzia mu sie ciagle ruszala a dialog juz dawno sie skonczyl :D
Dlatego zalatwilem sobie ta gre od brata :D z Anglii o.O

PS. a tutaj krotki filmik ^^
http://pl.youtube.com/watch?v=tSiwhLUmEJo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzę z PoPem obok mnie i moje pytanie - istnieje możliwość zmiany dubbingu Polskiego na Angielski? Odpalę dopiero za kilka godzin, a wolę wiedzieć już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:27, WorldWar3PL napisał:

Tak siedzę z PoPem obok mnie i moje pytanie - istnieje możliwość zmiany dubbingu Polskiego
na Angielski? Odpalę dopiero za kilka godzin, a wolę wiedzieć już teraz.

Niestety, ale o niczym takim nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować