Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Na pewno? Nawet bez jednego wyjątku? Na tym procu chodziły mi tak obliczeniowożerne gry jak Supreme Commander : Forged Alliance (z lekkimi cięciami) więc miałem nadzieję... no nic, i tak miałem proca zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:43, nazgul47 napisał:

Na pewno? Nawet bez jednego wyjątku? Na tym procu chodziły mi tak obliczeniowożerne gry
jak Supreme Commander : Forged Alliance (z lekkimi cięciami) więc miałem nadzieję...
no nic, i tak miałem proca zmienić.


Jeśli jest to Athlon XP to nie odpali. Gra wymaga dwurdzeniowego procka, albo pewnie przynajmniej obsługi SSE2, czego Athlon XP nie posiada:P Z dobrego źrÓdła wiem, że na Athlonie XP gra sie nie uruchamia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jeśli chodzi o wysyłkę. Zamówiłam w sklepie Cenegi, dzisiaj czwartek, premiera 9 stycznia i z tego co widzę to nie zostało wysłane :/ Wniosek z tego prosty iż nie tyle nie dostanę przed premierą, ale nawet nie dostanę na premierę. Świetnie :(
Poprzednim razem spisali się rewelacyjnie. Premiera Assassina była w piątek a ja już w środę pomykałam po dachach Jerozolimy ;)
Ktoś może wie coś o opóźnionych wysyłkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi zależało na tym wydaniu specjalnym, i co? Ano od 2 dni
Data: 2009-01-08 03:55:30
Potwierdzone: Nie
Status: Potwierdzone

Nie wiem.. mam czekać, aż sklep potwierdzi złozone zamowienie? Czy ponowić je jakoś? Eh, już 2 raz są problemy z Cenegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zapytać, ale widzę, że wszyscy mają taki problem. Wirtus już ma tą grę, można normalnie zamówić bez statusu pre-order, a Cenega jakieś szopki odstawia. Jak można nie wysłać gry w premierę, jak zamówiłem pre-order? No i właśnie mam jeszcze pytanie jedno. Podobno PoPa miał w Polsce wydawać Ubisoft Polska. Czy to prawda? No bo nie ma jeszcze oficjalnej polskiej strony, a jeżeli Cenega, to jeszcze większym skandalem jest wysyłanie gry po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messiah89 - mam tak samo. Potwierdzono: nie, status: Potwierdzone, również zamówienie na wersje z limitowanym packiem. Pięknie... nawet dzisiaj nie wysłali :/ Pogratulować Cenedze dbanie o klienta... To chyba moje ostatnie zamówienie pre-orderowe w ich sklepie. Jak będziecie mieć jakieś info to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zamawialem edycje limitowaną w cenedze i wyslałem im dziś zapytanie kiedy będzie ona dostarczona i otrzymałem dość dziwną odpowiedź:
Proszę Pana dzwoniłem osobiście dzisiaj do empiku i dowiedziałem się że
fizycznie nie zakupi Pan tego towaru w żadnym oddziale, ponieważ nie
posiadają tego produktu na stanie. Co do naszych informacji handlowych data
premiery tej gry to prawdopodobnie 16.01.09. Pozdrawiam


Nie wiem dlaczego piszą mi o empiku skoro zamawiałem grę na sklep.cenaga.pl idlaczego ich data premiery jest inna niż ta wszedzie przedstawiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dokładnie tę samą odpowiedź... Co ma piernik do wiatraka? Przecież to chyba nie jest to samo co ten pre-order, co można było kupić w Empiku. Hm... Czyżby wyszło na to, że problemy są tylko z tym specjalnym wydaniem, a to standardowe normalnie ma dzisiaj premierę? Lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:00, Śniech napisał:

Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj w empiku kupić tą gierkę, bo czekam już od dawna
i nie chcę dłużej czekać...


Jak kupisz to daj znać, obalimy teorie Pana z Cenegi :P
Jaka premiera 16 stycznia? Słyszeliście coś o tym? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pani nie wiem gdzie przeczytał Pani o premierze dnia 9.01.09, przed chwileczką otrzymałem informację, że premiera gry będzie z poniedziałku na wtorek lub z wtorku na środę następnego tygodnia. Proszę Pani nie ponosimy odpowiedzialności za informacje z innych źródeł. Pozdrawiam

No, no. Najpierw 16, potem nagle 13. Hm, kręcą całym światem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK PoPa jest jak Yeti - wszyscy słyszeli, nikt nie widział :/ Swoją drogą, strasznie dziwna ta premiera. Zazwyczaj przy premierze takiego hitu z każdego wolnego kąta (w gazetach itp.) reklamy krzyczą do nas: "Pamietaj! 21.12.2012! Nie zapomnij kupić!" a tutaj cicho jakoś... Na żadnej z reklam nie widziałem daty premiery ("styczeń 2009" jest nieco nieprecyzyjny), w necie tez ciężko ujżeć konkretny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 19:02, Ania. napisał:

U mnie podobnie jeśli chodzi o wysyłkę. Zamówiłam w sklepie Cenegi, dzisiaj czwartek,
premiera 9 stycznia i z tego co widzę to nie zostało wysłane :/ Wniosek z tego prosty
iż nie tyle nie dostanę przed premierą, ale nawet nie dostanę na premierę. Świetnie :(

Poprzednim razem spisali się rewelacyjnie. Premiera Assassina była w piątek a ja już
w środę pomykałam po dachach Jerozolimy ;)
Ktoś może wie coś o opóźnionych wysyłkach?


Proszę was. Gra ma premierę teoretycznie dziś. Nie ma jeszcze towaru od Ubi bo to oni są producentem i wydawcą. Od nas gra będzie wysyłana w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam abitniy status potwierdzone a potem potwierdzone:nie. A mam już połaconą limitowaną edycję. Nie ma to jak fantastyczna polska - najpierw wzięli się za lokalizację(po co?), a teraz dowcipna cenega takie coś robi. Żałosne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:55, darth 16 napisał:

Ja również mam abitniy status potwierdzone a potem potwierdzone:nie. A mam już połaconą
limitowaną edycję. Nie ma to jak fantastyczna polska - najpierw wzięli się za lokalizację(po
co?), a teraz dowcipna cenega takie coś robi. Żałosne. :/


Luuudzie nauczcie się wreszcie. My tylko sprzedajemy grę. Ubi wydaje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:55, darth 16 napisał:

a teraz dowcipna cenega takie coś robi. Żałosne. :/

Ubisoft Polska. :)

EDIT: Nat mnie ubiegł.
Zresztą ja się nawet cieszę z przesunięcia premiery o kilka dni do przodu. Na dysku siedzi niedawno kupiony Bioshock (nieukończony) i jeszcze nierozpakowany Dead Space. Do czasu premiery ukończę oba tytuły, przynajmniej nie będę żałował, że nowy PoP stoi w kącie i kurzy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować