Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europejskie testy dodatku do World of Warcraft

44 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 18:21, HoZar napisał:

a kiedy CDP uruchomi zapisy na BC ? :D
tak sie pytam bo zagranicą już są ;)

Musi się najpierw potwierdzić oficjalny termin wydania gry. CDP zwykle nie robi pre-orderów, gdy termin wydania gry jest mocno niepewny. Niby BC ma być w grudniu, ale wciąż może się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzic że najwięcej w europie keyow trafi się Hiszpanom tak na zachęte i dla dobrej reklamy że niby Blizzard jest bardzo zainteresowany Hiszpania i hiszpansko jezycznymi krajami. Nie wiem moze sie myle ale takie jest moje zdanie. Good luck polish gamers (a wyjdzie jak zwykle) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:58, Klimos napisał:

Producenci Guild Wars bardziej się postarali, bo w Preview Evencie Nightfalla mógł wziąć udział
każdy, nietylko etatowi gracze.


Taa ale były przez okropne lagi.
Apropos Derwish jest wyjebany w kosmos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff ja bym nie chcial swojego czasu ktory wykupilem w wow trfonic na jakis beta test...tez mi szczescie lol niech sobie testuja ja podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:04, Van Waterflew napisał:

Taa ale były przez okropne lagi.


Jakoś nie zauważyłem, ale za długo nie grałem - jakieś kilkanaście godzin (wg XFire''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego dlaczego kazdy twierdzi ze MMORPG to zabójca czasu ja gram tylko wtedy kiedy mam ochote czasami 3h dziennie czasami wogole jakos mi sie nie spieszy pozatym prac i dziewczyna.Gra ma relaxowac a nie byc uciazliwa tak jak niektórzy po 15 h siedza codziennie to bzdura.Zreszta kiedys twórcy WoW podkreslili to chyba.Pozdrawiam fanów tych 2 gier.Ja zostaje przy swoim WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pff ja bym nie chcial swojego czasu ktory wykupilem w wow trfonic na jakis beta test...tez mi szczescie lol niech sobie testuja ja podziekuje.


Heh, i Ty sie nazywasz fanem WoW? Kazdy, ktory tylko w niego gra marzy o tym, by dostac ten klucz i byc jednym z pierwszych, ktorzy zobacza nowy swiat... Szkoda mi na Ciebie po prostu slow...

BTW, TBC ma sie podobno ukazac pod koniec listopada, a nie w grudniu.. Ma on zostac wydany przed siwetami w Ameryce, czyli przed siwetem dziekczynienia (chyba 4.12)... Na wielu stronach mozna spotkac sie z data 28.11... I ja w nia wierze :D

Pzdr dla wszystkich fanow WOW, GW ssie, i nie piszcie o GW w topicu WOW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście nie pisać tu o GW ja uważam że ta gra jest nudna a wow kur** to jest dopiero gra nie mogę się doczekać
tego dodatku a jak bym mógł brać udział w beta testach BC to bym oszalał ze szczęścia :). A jeśli chodzi o GW to do mnie ono jakoś nie przemawia kupiłem sobie ale po 2 godzinach pomyślałem o sprzedaży tej gry więc radzę wszystkim zbierać pieniądze na WoW a nie tracić je na GW bo to jest szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:40, dgfh napisał:

Moglibyście nie pisać tu o GW ja uważam że ta gra jest nudna a wow kur** to jest dopiero gra
nie mogę się doczekać
tego dodatku a jak bym mógł brać udział w beta testach BC to bym oszalał ze szczęścia :).
A jeśli chodzi o GW to do mnie ono jakoś nie przemawia kupiłem sobie ale po 2 godzinach pomyślałem
o sprzedaży tej gry więc radzę wszystkim zbierać pieniądze na WoW a nie tracić je na GW bo
to jest szajs.


No i slusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować