Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Strzelnica - Kółko maniaków FPS

49 postów w tym temacie

Witam!
Celem tego tematu, jest zebranie graczy strzelanek do kupy :) (tych mniej lub bardziej zfragowanych ...:)
A tak serio, to nie zauwazylem nigdzie ogólnego tematu o grach tego typu, wiec teraz jest.
W zalozeniach (czy wyjdzie, to sie zobaczy) przedmiotem toczonych tu rozmow powinny byc giery FPS, problemy z przejsciem, triki, secrety lub inne dziwne rzeczy, na ktore sie mozna natknac podczas gry...
Dopuszczalna jest rowniez goraca dyskusja ma temat lubainych/nielubianych gier. Uzywanie broni palnej, badz bialej podczas dyskusji jest zabronione...
No to zapraszam do dyskusji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze strzelanki to:
1. Half life
2. Half life 2
3. FEAR
4. Quake 2
5. Unreal

Natomiast w siecie
1. Counterstrike
2. Unreal Turnament
3. Battlefield 2
4. Enemy Terriotory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A graliście w Operation Flashpoint - to jest dopiero fajna gierka. Polecam szczególnie maniakom realizmu. A co do innych to oczywiście Counter Strike, UT 2003 i 2004. Co do tych dwóch ostatnich: w jakie trymy najczęściej gracie, albo inaczej, które są wszymi ulubionymi. Ja przyzwyczaiłem się do team-owych trybów, chyba najlepszy jest assult i invasion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwielbiam tryb Domination i CTF z Unreal Tournament ...
Gra na railguny w q3, jak to zauwazyl Yamamoto, jest niesamowita ... jeden strzal nic wiecej ... albo on, albo ty ... normalnie sam miod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Battlefield 2
2. America''s Army: Special Forces
3.Counter-Strike: Source (daaaaleko za murzynami :P)


...
+ Half-Life 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Unreal Tournament 2004
2. Battlefield 2
3. Counter-Strike
4. Enemy Territory
5. Quake 3 (pewnie tak nisko bo dawno nie grałem)

Ostatnio oglądałem film Helikopter w ogniu i mi się podobał, jest taka gra ? I czy to miasto jest bardzo podonbe do tego miasta w filmie ? Chciałbym żeby takie miasto (ten brud i te rupiecie na ziemi, same ruiny) było w Battlefield 2.
A najwięcej to gram w Enemy Territory bo koledzy grają i mi się podoba. Może umówimy się na jakąś gre, gram.pl za sponsoruje nam serwer... :D , Gdybym umiał się połaczyć w battlefield 2 to pewnie bym najwięcej w to grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chciałbym żeby takie miasto (ten brud i te rupiecie na ziemi, same ruiny) było w Battlefield 2

Battle at Karkrand (czy jakos tak ;) jes calkiem podobne do BHD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:32, Grizzly. napisał:

Ostatnio oglądałem film Helikopter w ogniu i mi się podobał, jest taka gra ? I czy to miasto jest bardzo podonbe
do tego miasta w filmie ?


Odrobinke, ale nie jest takie "brudne", z reszta gra nie jest najgenialniejsza pod wzgledem AI, zarowno Twoich, jak i wrogow... ale calkiem grywalna i przyjemna ... zarwalem pare nocek przy niej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:47, =PtaQ napisał:

>Chciałbym żeby takie miasto (ten brud i te rupiecie na ziemi, same ruiny) było w Battlefield 2

Battle at Karkrand (czy
jakos tak ;) jes calkiem podobne do BHD :)


Dla mie jest niewystarczająca... Fajniej by było gdyby było tak jakby pare kierónków a tam to prawie przez cały czas idziesz prosto. A tak to byś się kręcił po mieście. Ta plansza to i tak moja ulubiona ale z botami troche głupio się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MOH_PA
2. CoD
3. DooM3
4. Far Cry
5. HL2
5. Quake 2, 3
6. AvP2

Gierki wymieniałem wszystkie najlepsze. Nie są upożądkowane od najlepszego do najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 09.11.2005 o 12:02, Yamamoto napisał:

Gierki wymieniałem wszystkie najlepsze. ...


We wszystkie najlepsze które grałeś Ja polecam Joint Operations. to nie jest zwykły shoter - to jest wojna ;P Grałem też w Unreala i dooma wolensztaina :P quejka i inne. Ale zawsze szukałem wojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 12:15, Yamamoto napisał:

Ja chętnie bym spróbował Quake 4. Tylko za dużo kosztuje :-(


Poczekaj - kiedyś będą go dawać do prasy komputerowej za free :P. A tak poważnie to już "zwykłe" shotery mnie ine bawią - pozostała tylko wojna i już się nie przestawie. Nie grałem w Cod''a, ani batleflieldy ani w America''s Army (źle się ściągnął, a ważył z 800 mb i drugi raz mi się nie chciało) jak chcesz to spróbuj http://www.cda.pl/gry/aa.php chyba fajna, bo dobre recenzje zebrała. Ale JO mnie zabrał (dostałem z kartą graficzną :D). Acha jeśli cod jest grą wojenna i ci się podobało to Americas Army jest alternatywa jak ci się znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I: STRZELANKI ONLINE
1.Enemy territory (nie ma wedłóg mnie lepszej na neta niz ta chociaż cs:source coraz bardziej zyskuje w moich oczach :P {Dla kumatych na fuel dumpie jako pierwszej mapie jako c-ops zdobylem 415 xp ^^)
2.Counter strike source (patrz wyżej)
3.Counter strike (zwykły) [co tu duzo mówic po prostu klasyka gier przez neta :D:D]

II: GRY OFF-LINE
1.Doom 3
2.Far Cry
3.Pain Killer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować