Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Konkurs na najlepszy czas okrążenia w Need For Speed Most Wanted

96 postów w tym temacie

Oki. Moje czasy pofrunęły pod właściwy numer, ale nie weim czy trafia do celu. Jezeli nie doszły to daj znać. Inaczej nei mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:11, speedraid napisał:

Oki. Moje czasy pofrunęły pod właściwy numer, ale nie weim czy trafia do celu. Jezeli nie doszły
to daj znać. Inaczej nei mogłem.


Moje też poszły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:11, speedraid napisał:

Oki. Moje czasy pofrunęły pod właściwy numer, ale nie weim czy trafia do celu. Jezeli nie doszły
to daj znać. Inaczej nei mogłem.



Czy twój e-mail to bitg@tlen.pl ??
Bo jak tak,to wysłałeś zły czas:D

A tak pozatym głosy wysłali już-

Wojtek94
DemonCleaner
Michał Raven
NyGgA MiLy (Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:59, NyGgA MiLy napisał:

Czy twój e-mail to bitg@tlen.pl ??
Bo jak tak,to wysłałeś zły czas:D

Nie mój e-mail to marcos@poczta.onet.eu . Za chwile będę wysyłał ,ale jak nei dotrze to ustaw na gg do 250 kb odebranych elementów.
Menu gg >> ustawienia >> komunikator >> tam na dole wyświetlonego kna jest napis ''''Przyjmuj wiadomości graficzne'''' i wpisz tam 255 kb. Jeżeli masz to bąź na gg za powiedzmy 5 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:11, NyGgA MiLy napisał:

Głosów nie dali jeszcze-

Dark SMG
Speedraid
RX-8

Głosów ni oddali jeszcze? Głosów? Koleś cos ci się pomyliło...chyba chodzi ci o czasy. A co do nich to Dark SMG i ja wysłaliśmy więc czekamy jeszcze na RX-8; :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:42, speedraid napisał:

Głosów ni oddali jeszcze? Głosów? Koleś cos ci się pomyliło...chyba chodzi ci o czasy. A co do nich to Dark SMG i ja > wysłaliśmy więc czekamy jeszcze na RX-8; :P


Czas wysyłania był do 16:15. Tyle że NyGgA MiLy jest nieaktywny. A ja nie lubie czekać! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JASNA CHOLERA! Nie ma to jak integracja klasowa, mająca trwać do 14, a kończąca sie o 18 :/ Najmocniej was przepraszam, ale wygląda na to, że i tak juz nie wyślę swojego screena.... ;/ Sorry za zamieszanie, nie śmię nawet prosić o to, żebyście przyjęli mój czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się ktoś mnie o zdanie pytał, to nie ma sprawy.

Żadnych wyników i tak na razie nie widać.
Do czego służy ograniczenie czasowe, skoro jest niewykorzystywane.
Może inną godzinę zaproponować, troszkę późniejszą (jak to w konkursach bywa) kiedy większośc w domu już jest.

---> NyGgA MiLy

Ośmielę się jeszcze z jedną propozycją.
Po rundzie wstępnej są dodatkowe przejazdy.
Czy możemy wystawiać swoje poprawione czasy w "tym wątku"?
Wszystko po to, żeby była jakaś rywalizacja, a nie tylko oglądanie końcowej tabelki. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:37, DemonCleaner napisał:

Ośmielę się jeszcze z jedną propozycją.
Po rundzie wstępnej są dodatkowe przejazdy.
Czy możemy wystawiać swoje poprawione czasy w "tym wątku"?
Wszystko po to, żeby była jakaś rywalizacja, a nie tylko oglądanie końcowej tabelki. Co o tym
sądzisz?

O nie! Co do tego to już się nei zgadzam, ale glos należy do NygGa Mily. Zrobi to bałagan bo jak jeden powie drugiemu to ten drugi od razu wyciaga gierke aby go pobic. Wg mnei besens.

RX-8

Co do RX-8 to myślałem, że nei bedzie cie, bo większe sznase na wygrana, a tu jednak :P Żart...
Baw się razem a nami...

NyhGa MiLy

Pośpiesz sie, bo tu nie mamy czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:37, speedraid napisał:

O nie! Co do tego to już się nei zgadzam, ale glos należy do NygGa Mily. Zrobi to bałagan bo
jak jeden powie drugiemu to ten drugi od razu wyciaga gierke aby go pobic. Wg mnei besens.


No cóż, dzięki za opinię.
Faktycznie, poczekam na zdanie większości osób, a zwłaszcza Prowadzącego.
Ale nie musisz mówić, że to bez sensu, może go po prostu nie zauwżyłeś.
Wezmę za przykład zwykłe wyścigi w realu.
Czy zawodnicy jeżdżą sobie, żeby tylko jechać, czy może każdy patrzy jakie wyniki osiąga rywal i w następnym biegu próbuje pobić jego rekord.
Poza tym nie zapominaj, że można wysłać tylko dwie poprawki.
Chociaż osobiście uważam, że lepsze by było ograniczenie czasowe - NyGgA MiLy by podawał np. że mamy czas do wieczora (22:00) na poprawę własnych rezultatów.

A co najważniejsze, takie rozwiązanie się sprawdziło na starym Forum, kiedy była Liga NFS:U2.
Było kupę zabawy i naprawdę zacięta rywalizacja do ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wem jak wam ale mnie się już dechciało czekać :P
mam więc propozycje na czas nie obecności NyhGa MiLy`ego poślijcie swoje czasy do mnie, i skończymy te edycje.
mam nadzieję że NyhGa MiLy mnie za to nie zabije :P
mail i gg jest w opisie ślijcie czasy w postaci screena i z podpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja:(Sorry za zaniedbywanie tematu,ale mam KARĘ!:(:(Kompa mogę włączać tylko w piatki,soboty,a od biedy na 10 minut w tygodniu:(

Dark SMG--Bardzo dobrze,że wysyłaja do Ciebie głosy.Mianuje Cię oficjalnym zastępcą(Lub następcą) tego konkursu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:52, NyGgA MiLy napisał:

O ja:(Sorry za zaniedbywanie tematu,ale mam KARĘ!:(:(Kompa mogę włączać tylko w piatki,soboty,a
od biedy na 10 minut w tygodniu:(

Dark SMG--Bardzo dobrze,że wysyłaja do Ciebie głosy.Mianuje Cię oficjalnym zastępcą(Lub następcą)
tego konkursu:)

no ok, mam głosy Wojtasa i daemona, RX do o 20, to jak robimy, dasz mi te przyjemność i wyślesz czsy które masz czy mam ci przesłać te które mam i ty kończysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:52, NyGgA MiLy napisał:

O ja:(Sorry za zaniedbywanie tematu,ale mam KARĘ!:(:(Kompa mogę włączać tylko w piatki,soboty,a
od biedy na 10 minut w tygodniu:(

Dark SMG--Bardzo dobrze,że wysyłaja do Ciebie głosy.Mianuje Cię oficjalnym zastępcą(Lub następcą)
tego konkursu:)

dobra sorry ne przeczytałem ( komp na 10 minut w tygodniu) a więc ślijcie bo czas tylko do 20
czekam na Michała, RX-8 da przed zakończeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI!!!
Super Car Racing of NfS Most Wanted 1th Edition
Wygrywa super szybki Demon czystości czyli DeamonCleaner!!!!!! wielkie brawa !!!

1 Miejsce---DeamonCleaner CZAS 26,68 sek
2.Miejsce---RX-8 CZAS 26,92 sek
3 Miejsce---Speedraid CZAS 28,62 sek
4 Miejsce---Dark SMG CZAS 28,95 sek
5 Miejsce---MichałRaven CZAS 29,11 sek
6 Miejsce---Wojtas94 CZAS 31,51 sek
7 Miejsce---NyGgA MiLy Zdyskwalifikowany


niestety NyGgA MiLy został wykluczony z powodu nieobecności, miejmy nadzieje że wkrótce się pojawi


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:30, Dark SMG napisał:

WYNIKI!!!
Super Car Racing of NfS Most Wanted 1th Edition
Wygrywa super szybki Demon czystości czyli DeamonCleaner!!!!!! wielkie brawa !!!

No no! Gratulację, a ja chyba już nie będę brał udziału, bo słabo wypadłem :/ Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować