Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2006 o 17:47, kupczyk11 napisał:

jak usunąć akttualną postać i stworzyć nową bo ja mam bardzo nieciakawe staty


tam gdzie masz Games i players (jak sięchcesz dołączyć do gry) to masz też MY CHARACTER i tam siękasuje tworzy i zmienia nazwy (możesz mieć 4 postacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobote na wojnie :) wpadłem do śmigłowca (czinoka) i wyciąłem z noża jego załogę :) byli w szoq i tylko 1 zareagował :) ale 5 knife kili robi swoje. Jedną fajnąakcje miałem taż na dodatq, nauczyłem się wyżynać załogą czołgu ze zwykłego karabinu (najlepszy ze znanych mi sposobów bo zysqje sięnienaruszony czołg :P). Oto sposób. Trzeba się położyć na czołgu i strzelać w spojenie (tak gdzieś koło lufy). Najlepiej to się robi gunnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 10:17, iro1979 napisał:

W sobote na wojnie :) wpadłem do śmigłowca (czinoka) i wyciąłem z noża jego załogę :) byli
w szoq i tylko 1 zareagował :)


Hehehe 5 nozykiem to jak na grzybach, musze kiedys sprobowac takiej akcji. Narazie nie przewiduje zbyt duzo grania JOTR bo zakupiłem EE2 i musze jeszcze cos zaprojektowac ale jak juz sie naciesze EE2 lub bede totalnie wkurzony to napewno zawitam w JOTR.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak się obsługuje edytor leveli? Chodzi mi o ten nile (ze strony novaworld). Lub zna ktoś adres strony z której można pobrać mapy? Widziałem że jest coś takiego na stronie novej ale trzeba podać nazwe mapy jaką chce się pobrać :/ Ta tylko że nie ma jakiejś przeglądarki, a może ja jej nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ważne. Znalazłem na novej ponad 400 map do JOTR do eskalacji jeszcze nie sprawdziłem ale też będzie dużo. Teraz jeszcze ten edytor pojąć i będzie dobrze. Poprawiłem ratio na dodatq mam 1,1:1 a to jest bardzo dobrze bo jest bardzo trudny :P. W JOTR mam 1,285:1 ale cały czas jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 21:52, obywa6tel snejk napisał:

no witam mam pytanie a mianowicie zalozylismy sobie siec domowa z kolesiami i kurde chcielismy
sobie pograc miedzy soba ale nie mozemy tylko sie moga poaczyc dwie osoby a jak sie podłancza
trzecia osoba to ja za jakis moment jaq wyzuca z gry do menu głównego prosze o jak najszybsza
ispowiedz na to pytanie bo nie mozemy sie juz doczekac aby sobie pograc


Nie wiem napewno ale strzelam. Masz pewnie jeden orginał a reszta gra na piratach i dlatego tak się dzieje. Kupcie sobie wszyscy orginały powinno pomóc. Jeśli macie wszyscy orginały a dzieje się coś takiego to może macie źle skonfigurowaną sieć (mało prawdopodobne). Kolejna sprawa to może macie za słaby komp by utrzymał połączenie. Ja mam Amd 3000 64 i moge utworzyćserwer na góra 11 osób (ale nie wiem jak to na lanie wygląda).

Kupczyk11---> Jak się podoba gra? Warta jest tych 40 zł? Co ci się w niej nie podoba a co cię mile zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 11:24, iro1979 napisał:

> no witam mam pytanie a mianowicie zalozylismy sobie siec domowa z kolesiami i kurde chcielismy

> sobie pograc miedzy soba ale nie mozemy tylko sie moga poaczyc dwie osoby a jak sie podłancza

> trzecia osoba to ja za jakis moment jaq wyzuca z gry do menu głównego prosze o jak najszybsza

> ispowiedz na to pytanie bo nie mozemy sie juz doczekac aby sobie pograc

Nie wiem napewno ale strzelam. Masz pewnie jeden orginał a reszta gra na piratach i dlatego
tak się dzieje. Kupcie sobie wszyscy orginały powinno pomóc. Jeśli macie wszyscy orginały a
dzieje się coś takiego to może macie źle skonfigurowaną sieć (mało prawdopodobne). Kolejna
sprawa to może macie za słaby komp by utrzymał połączenie. Ja mam Amd 3000 64 i moge utworzyćserwer
na góra 11 osób (ale nie wiem jak to na lanie wygląda).

Kupczyk11---> Jak się podoba gra? Warta jest tych 40 zł? Co ci się w niej nie podoba a co
cię mile zaskoczyło

Jestem bardzo zadowolony z kupna tej gry. Zaskoczyły mnie ogromne mapy ale czasami niestety grafika szwankuje np. poucinane drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.03.2006 o 14:23, kupczyk11 napisał:

Jestem bardzo zadowolony z kupna tej gry. Zaskoczyły mnie ogromne mapy ale czasami niestety
grafika szwankuje np. poucinane drzewa


Chodzi ci o to że czasem wyrastają z powietrza? Jeśli tak to jest błąd mapy a nie gry :) Ktoś kto robił mape troche ją skopał. Dzieje się tak chyba na 2 mapach i takich drzew jest pare sztuk :P. Ja miałem kiedyś terz taki problem że drzewa się "krzaczyły" i nie były liście przezroczyste ale sterowniki to załatwiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego buga graficznego czasami... od poczatku ja gram na srednich ustawieniach graficznych i trawa mi sie wczytuje po jakims czasie a zdala góra 500-600 m widze w trawie przyczajonego snajpera to czyni ze mam nad nim przewage ale nie wiem czy to tylko u mnie wystepuje bardzo czesto ziomki mnie zestrzeliwuja z owiele wiekrzych odleglosci z ak-47 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaqpiłem ostatnio monitor 17" LCD i mysz G5. Teraz snajperem wymiatam :). Niektóre plansze kończe na 1 miejscu snajperem (wcześniej jako snajper było to nie do pomyślenia) a tu ratio koło 4 :). Więc zamieszczam screen snajpera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porada na dziś :P:
Jak ktoś gra AAS to jak broni bunkra w stosunq ok. 10/1 to najlepiej robićto poza bunkrem (jak ktoś wejdzie na strefe to odrazu ewaqacja z bunkra), Zazwyczaj wpadają do środka 3 granaty i wlatuje później nożownik :), a poza bunkrem to sięłatwo zbija gościa z granatami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:27, iro1979 napisał:

Zaqpiłem ostatnio monitor 17" LCD i mysz G5. Teraz snajperem wymiatam :). Niektóre plansze
kończe na 1 miejscu snajperem (wcześniej jako snajper było to nie do pomyślenia) a tu ratio
koło 4 :). Więc zamieszczam screen snajpera :P


No to gratulacje, chyba musze sobie zagrac w JOTR bo juz prawie 2 tygodnie nie gram w niego i boie sie ze wyjde z wprawy.
Tez jako snajper chodze z takim sprzetem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 06.03.2006 o 17:11, Mysza z PC TS napisał:

No to gratulacje, chyba musze sobie zagrac w JOTR bo juz prawie 2 tygodnie nie gram w niego
i boie sie ze wyjde z wprawy.
Tez jako snajper chodze z takim sprzetem.....

Nie zabija 1 strzałem jak się trafi w mało czuły punkt, jednak na 80 kili zdaża mi się tak ze 2 razy :))). Monitor LCD i nowa mysz robią swoje :). Coraz częściej zajmuje 1 miejsce na serwerach a jak nie to jestem w pierwszej 10. Raz grałem po stronie rebeli inżynierem (zmieniałem czasem na meda jak trzeba było) na mapie PALU ... mój team przegrał a ja miałem 1 miejsce a za mną było 11 opsów w rankingu (im liczyło też za zdobywanie baz punkty :P). Miałem też tak jeszcze innym razem ale już z mocniejszym sqładem i następny rebel był chyba 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:16, iro1979 napisał:

Nie zabija 1 strzałem jak się trafi w mało czuły punkt, jednak na 80 kili zdaża mi się tak
ze 2 razy :))). Monitor LCD i nowa mysz robią swoje :). Coraz częściej zajmuje 1 miejsce na
serwerach a jak nie to jestem w pierwszej 10. Raz grałem po stronie rebeli inżynierem (zmieniałem
czasem na meda jak trzeba było) na mapie PALU ... mój team przegrał a ja miałem 1 miejsce a
za mną było 11 opsów w rankingu (im liczyło też za zdobywanie baz punkty :P). Miałem też tak
jeszcze innym razem ale już z mocniejszym sqładem i następny rebel był chyba 5 :)


No widze ze ci sie powidzi, ale to miesiace praktyk i cwiczen.....
Mam nadzieje ze w weekend dopadne JOTR i pocwicze na normalnej mapce a potem wbije sie na jakas rankingowa aby zobaczyc co z tego wyniknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 06.03.2006 o 17:21, Mysza z PC TS napisał:

No widze ze ci sie powidzi, ale to miesiace praktyk i cwiczen.....
Mam nadzieje ze w weekend dopadne JOTR i pocwicze na normalnej mapce a potem wbije sie na jakas
rankingowa aby zobaczyc co z tego wyniknie.....


Zmienili troche ekran statystyk na nova world (doszły obrazki). Mam teraz ratio 1,33 ale gram dużo lepiej niż ratio wskazuje (zaczynałem od początq na tym koncie i troche staty przez to mam popsute). Teraz już nie jest dla mnie ważne czy team jest słaby czy mocny. W plecy jestem żadko a jak już jestem to 2 fragi :). Trening czyni mistrza. Ja jestem w najlepszych 50 graczach na novaworld z ostatniego tygodnia (w najbardziej doświadczonych graczach, w zabiciach nożem i w przejmowaniu baz). Jednak gram poza pracą a czasem musze dłużej zostać, czyli gram koło 35-40 godzin w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie miałe więcej zabitych niż sam zginąłem. Szkoda tylko że grałem na nierankingowym serwerze.
Zobaczcie sami:
PS. grałem snajperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 06.03.2006 o 20:11, kupczyk11 napisał:

PS. grałem snajperem

Ładnie :) weź teraz gunnera i zrób tak samo ;). Będzie ci łatwo się przestawić to jest to samo co snajper ale ma większe szanse w zwarciu (największe). Jak gunner leży ma prawie 100% celność, jak qca i strzela w miejscu krótkimi seriami też nie trzeba nażekać, a w bunkrze (podczas ataq) trzymasz tylko guzik i biegasz :))). Gunnerem też można kampić (na leżąco) na odległości koło 400 metrów, nie przejmuj się jak pierwszą qle spudłujesz bo zanim pomyślisz że było pudło to już padnie 10 nowych strzałów. Ja jeszcze tylko nie umiem posługiwać się granatami riflemana (i nie mam zamiaru się narazie uczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować