Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

ja uwazam ze gunner i snajper to to samo tylko ze gunne spudluje wiecej kul na dalszy atak niz snajper[bo strzela pojedynczymi kulami] gunnerem wogule sie nie umiem poslugiwac najlepiejk mi idzie wszystkim co nie jest gunnerem :D no jeszcze snajper to zaraz po gunnerze moja najgorsza profesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:48, SCthanatos napisał:

ja uwazam ze gunner i snajper to to samo tylko ze gunne spudluje wiecej kul na dalszy atak
niz snajper[bo strzela pojedynczymi kulami] gunnerem wogule sie nie umiem poslugiwac najlepiejk
mi idzie wszystkim co nie jest gunnerem :D no jeszcze snajper to zaraz po gunnerze moja najgorsza
profesja...


Wiem, że prowadzisz precyzyjny ostrzał. Żadko kto po stronie rebeli używa 74. Nie dziwie sięże nie lubisz grać gunnerem, ale granie nim jest proste. Np. na KUTU z takiej odległości jak widzisz zazwyczaj gościa gunner nie pudłuje a zabija 1 lub 2 qle. Spodobał mi się snajper (nowy monitor i mysz) i .. walnąłem nim doubla dzisiaj hehe. Zenek też walnął i mi troche gupio było że już nie zrobiłem go z miesiąc, a tu taka niespodzianka. To już 12 dabl (nie licząc tych na innych nierankingowych serwerach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:51, DOB3R napisał:

Gdzie moge ściągnąć edytor leveli?? ten co mam mi nie dziala

Dobra już znalazłem.. pobawie sie w architekta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 12:59, DOB3R napisał:

> Gdzie moge ściągnąć edytor leveli?? ten co mam mi nie dziala
Dobra już znalazłem.. pobawie sie w architekta ;]


Jak sięnauczysz go obsługiwac t opowiedz mi co i jak, bo mapy to ja tylko w hirosach robiłem :P a w #d to mam problem o co chodzi ;). Widziałem fajne mapy na serwerze -ym''ów Jedna taka w hali (strzaszna rzeźnia) i jedną co się spada do morza krwi i jest tylko wysepka + taka konstrukcja na której jest śmigłowiec z minigunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:58, iro1979 napisał:

> > Gdzie moge ściągnąć edytor leveli?? ten co mam mi nie dziala
> Dobra już znalazłem.. pobawie sie w architekta ;]

Jak sięnauczysz go obsługiwac t opowiedz mi co i jak, bo mapy to ja tylko w hirosach robiłem
:P a w #d to mam problem o co chodzi ;). Widziałem fajne mapy na serwerze -ym''ów Jedna taka
w hali (strzaszna rzeźnia) i jedną co się spada do morza krwi i jest tylko wysepka + taka konstrukcja
na której jest śmigłowiec z minigunem.

Mam edytor NILE tyle że po angielsku , a ja i angielski nie idziemy w parze ;] .. probuje go rozszyfrować , juz jedną mapke zrobilem , tyle ze niemam pojęcia jak zrobic zeby na tej mapce zagrać.. moze ktoś na tym forum zna sie na tym .. za wszelkom pomoc z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..
Ja też mam tego nile z novaworld i właśnie nie wiem jak go się obsługuje. Co do odpalania mapki to da się z tego co wiem tylko jak tworzysz serwer na multiplayer. Jak coś to załóż polski serwer na np. 8 osób (bo na więcej trzeba mieć masakra łącze i kompa :P), nawet jak się nikt nie dołączy to możesz sobie pochodzić i pooglądać efekty swojej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:19, iro1979 napisał:

..
Ja też mam tego nile z novaworld i właśnie nie wiem jak go się obsługuje. Co do odpalania mapki
to da się z tego co wiem tylko jak tworzysz serwer na multiplayer. Jak coś to załóż polski
serwer na np. 8 osób (bo na więcej trzeba mieć masakra łącze i kompa :P), nawet jak się nikt
nie dołączy to możesz sobie pochodzić i pooglądać efekty swojej pracy ;)

px2 irokez twoja doba jest z gumy?jesteś na forum ,chodzisz do pracy,i do tego grasz ,jak ty to robisz bo mnie zawsze czasu brakuje.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 10.03.2006 o 18:54, DR.SIURAK napisał:

px2 irokez twoja doba jest z gumy?jesteś na forum ,chodzisz do pracy,i do tego grasz ,jak ty
to robisz bo mnie zawsze czasu brakuje.nara

hehe Ja też nie mam czasu, ale powiem ci jak to wygląda w praktyce od poniedziałq do piątq:
6:30 wstaje i jade do pracy, 8:00 - 16:00 jestem w pracy i w wolnych chwilach jestem na forum bo w pracy się czasem nudze :P, godzina 18:00 jestem w domu i gram w JO do 23:30 (w chwilach zwątpienia -> forum). W weekend jest prościej 8:00 -23:00 JO. Czasami coś ulega zmianie ale dzieje siętak żadko :). Jak widzisz czasu na nic nie mam, pracuje by mieć pieniadze na sprzęt do JO, na forum utrzymuje kontakt z graczami w JO (nie tylko na tym :D), a w domu gram w JO. To jest moje życie a pomyśleć że gre dostałem za free w oemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:09, iro1979 napisał:

...
hehe Ja też nie mam czasu, ale powiem ci jak to wygląda w praktyce od poniedziałq do piątq:
6:30 wstaje i jade do pracy, 8:00 - 16:00 jestem w pracy i w wolnych chwilach jestem na forum
bo w pracy się czasem nudze :P, godzina 18:00 jestem w domu i gram w JO do 23:30 (w chwilach
zwątpienia -> forum). W weekend jest prościej 8:00 -23:00 JO. Czasami coś ulega zmianie
ale dzieje siętak żadko :). Jak widzisz czasu na nic nie mam, pracuje by mieć pieniadze na
sprzęt do JO, na forum utrzymuje kontakt z graczami w JO (nie tylko na tym :D), a w domu gram
w JO. To jest moje życie a pomyśleć że gre dostałem za free w oemie :)


No to masz fajny plan dnia, ja bym tak nie mógł, jakbym wstał o 6:30 to bym musiał sie połozyc juz o 20:30 bo wiecej bym nie wytrzymał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:19, iro1979 napisał:

..
Ja też mam tego nile z novaworld i właśnie nie wiem jak go się obsługuje. Co do odpalania mapki
to da się z tego co wiem tylko jak tworzysz serwer na multiplayer. Jak coś to załóż polski
serwer na np. 8 osób (bo na więcej trzeba mieć masakra łącze i kompa :P), nawet jak się nikt
nie dołączy to możesz sobie pochodzić i pooglądać efekty swojej pracy ;)

NO spoko , tylko gdzie wkleic te zapisane pliki?? Próbowałem założyć serw , ale tam nie bylo tej mapki , którą zrobiłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 11.03.2006 o 10:49, DOB3R napisał:

NO spoko , tylko gdzie wkleic te zapisane pliki?? Próbowałem założyć serw , ale tam nie bylo
tej mapki , którą zrobiłem ;/


:/ tego nie wiem, może gdzieś na novej pisze bo tam jest ponad 400 map do pobrania :D, ja narazie nie zciągam bo jestem na wojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nawet mi wychodzi grac gunnerem :D na wyposazeniu mialem m240 fajna bron tylko ze ma troche malo amunicji xD sami zobaczcie jak nabilem staty gunnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o M240 to też tak miałem na "Snaq". Helcan ty widziałeś ale się pochwale innym. Ratio ponad 4 :) i pierwsze miejsce (1 dabyl kil na tej mapie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 19:26, iro1979 napisał:

Jeśli chodzi o M240 to też tak miałem na "Snaq". Helcan ty widziałeś ale się pochwale innym.
Ratio ponad 4 :) i pierwsze miejsce (1 dabyl kil na tej mapie :P)

ale mieliście samych fajansiarzy w grze,ja dopiero teraz zacziłem grać tymi grubymi karabinami i idzie mi świetnie(narazie -niezapeszać).jakbym wstał o 6 30 to bym umar,chodze do pracy na 8 00 a wstaje po 9 00 i zaczynam prace od codziennej zjebki że się spózniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 11.03.2006 o 20:28, DR.SIURAK napisał:

ale mieliście samych fajansiarzy w grze,ja dopiero teraz zacziłem grać tymi grubymi karabinami
i idzie mi świetnie(narazie -niezapeszać).jakbym wstał o 6 30 to bym umar,chodze do pracy na
8 00 a wstaje po 9 00 i zaczynam prace od codziennej zjebki że się spózniam

jaki masz nick w grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:25, iro1979 napisał:

...


Szukałem ciebie wczoraj i nie widziałem cie, zapomnialem przeciez ze teraz trza cie szukac na P a nie na I.....
Musze powiedziec ze wczoraj grało mi sie spoko ale 4 godzinny bym nie wytrzymał, jednoczesnie moge stwierdzic ze napewno miłem wiecej kills niz death. Ostatnio idzie mi lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 09:32, Mysza z PC TS napisał:

> ...

Szukałem ciebie wczoraj i nie widziałem cie, zapomnialem przeciez ze teraz trza cie szukac
na P a nie na I.....
Musze powiedziec ze wczoraj grało mi sie spoko ale 4 godzinny bym nie wytrzymał, jednoczesnie
moge stwierdzic ze napewno miłem wiecej kills niz death. Ostatnio idzie mi lepiej.....

kizia mizia to mój brat .dr.siurak to podstawaczasami na tydzieńzmieniam nicka na majonez kielecki,ptasia grypa,a za tydziń będzia padlina i pepek z gumy,kombinowałem nad nickiem ZABIĆ ZENKA ale by się mógł obrazić.szkoda że się niemieści leszek hydraulik a z innej beki była mapa cold woter gap wskoczyłem na chwile za działo(nielubie bo mnie nudzi) a tu finito yeti mi pisze abym go puścił,to mu dałem a on przez 55 min.walił z niego.niejest dziwne że ma takie statystyki.zapraszam dzisiaj wszystkich na derby cracovia-wisła będzie 0-5 wisła pany.dobra nara bo się rozpisałem ide troche pozabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować