Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 21:15, SCthanatos napisał:

_-_ oO xD

Poczytaj forum klanowe to się dowiesz :P. Zresztą tu tez napisałem ale nie tak dokładnie. Piter dlatego że nie może grać za często (kompa ma z bratem) a geronimo za noobowanie :P. Pitera mi szkoda, ale fakt jest taki że trzeba grać ze sobą dużo by się zgrać np. jak OMG. Nawet Px2-Oo- mówi że w klanie nie jest się po to by mieć px2... jak chce siębyć w takim klanie co nie gra klanówek to lepiej sobie założyć tagi z jakimiś kolegami. Sam chyba rozumiesz, kiedyś tak razor grał-> w "klanie" ZOMO. Klanie w cudzysłowiu bo grali tylko na publikach. Zresztą Oo chyba już postanowił, tak przynajmniej to zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi coście grali to oni byli z jakiego kraju? i po ilu?.piter jest za dobry żeby z niego szybko zrezygnować,napewno to nadrobi koło maja.nara ide do pracy na 8 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 09:11, DR.SIURAK napisał:

z tymi coście grali to oni byli z jakiego kraju? i po ilu?.piter jest za dobry żeby z niego
szybko zrezygnować,napewno to nadrobi koło maja.nara ide do pracy na 8 00


Teraz mówią coś o przeniesieniu ich do rezerwy, a nie usunięciu :P. Dużo każdy gada na ten temat. Trzeba się poprowtu zainteresować. Może Piter będzie mógł to nadrobić w tą sobote bo ja ide zaszaleć :P. Napewno spotka kogoś wieczorem z Px2 i niech zagada czy może zagrać na klanówce (jak jakaś będzie). Przecież nie trzeba nawet grać tych klanówek bo czasem jest za dużo chętnych tak że przeciwna drużyna nie może znaleźć tak dużego składu w danym momencie. Wydaje mi się że jak by poświęcił 2 godziny na dzień i najlepiej po 18:00 jak nas jest dużo (może nawet co 2 dzień) i grał w sobote i niedziele więcej lub był chociaż na TS''ie dostępny.
PS: Przydało by się szybsze łącze bo 512 kb/s to troche za mało. Bardzo dobrze działa mi JO do godziny 10:00 rano bo mam wtedy 1,5 Mb/s 0 lagów. A wieczorem to czasem zdaża się że lagują mi goście i serią z kałacha nie jestem w stanie trafićtypa z 10 metrów, a widziałeś że cela się troche ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe pograłem sobie chwilke i zaliczyłem 12 zabitych i 3 smierci, co zpowodowało podwyzszenie ratio do 0,512. A i zdobyłem jakis medal, mam ich w sumie az 2. Nawet nie wiem za co sa ale niech beda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:39, Mysza z PC TS napisał:

Hehehe pograłem sobie chwilke i zaliczyłem 12 zabitych i 3 smierci, co zpowodowało podwyzszenie
ratio do 0,512. A i zdobyłem jakis medal, mam ich w sumie az 2. Nawet nie wiem za co sa ale
niech beda.....

poczytaj i siędowiesz :P http://www.rip-squad.com/bb/viewtopic.php?t=194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez to gre zaczynam powoli tracic czas na wszystko!!!!!!!!!! juz nawet nie mam czasu na nauke ;p wczesniejn byl cykl- granie,ubikacja,granie,nauka,ubikacja,kolacja,granie,spanie :D a teraz granie,ubikacja,granie,ubikacja i uwagaa.... uzupelnic plyny, granie... etc itp :D musze sie wziasc za nauke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 21:13, DR.SIURAK napisał:

> czemu piter ma nie byc w px2?? dla jaj

co jestes zazdrosny MALY SIURACZKU!!!!!!!!!!
o co do tego co napisaliscie czyli do meczy to nie moja wina ze mam brata :{{{{{{{{{tak to to bym byl i moze nawet gral jak bym sie miescil z wami ale postaram sie nadrobic od polowy CZERWCA DO WRZESNIA wtedy moj brat jedzie do stanow i bede mial wolnego kompa!!!!!!!!!i ale jak mnie nie bedziecie chcieli w klanie to trudno!!!!!!!!!!
macie moje staty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak patrzac na tego posta to dr.siurak przy tobie piter to cienias :P bez urazy siurak xD a ja nie widze powodu zeby cie wyzucic z klanu podobno chca tylko ciebie przeniesc do rezerwy a jak bedziesz czesciej to wracasz ale to tylko ploty chyba ze masz odejsc no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi powiedziec jak to jest gram z bratem mniewiecej tak samo jeśli chodzi o czas,a stopień mam lepszy ale pozycie gorszą.irokez ale z jakiego kraju oni byli?a może ktoś wie jak są liczone punkty w grze za zabicie gościa,nożem,w strefie bronionej i w ofensywie,za przejęcie bunkra itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:26, DR.SIURAK napisał:

możecie mi powiedziec jak to jest gram z bratem mniewiecej tak samo jeśli chodzi o czas,a stopień
mam lepszy ale pozycie gorszą.irokez ale z jakiego kraju oni byli?a może ktoś wie jak są liczone
punkty w grze za zabicie gościa,nożem,w strefie bronionej i w ofensywie,za przejęcie bunkra
itd. itd.

Podczas gry naciskasz "G" i pg down i masz :P jak nie znajdziesz to masz fotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 00:06, boski PL_MODED napisał:

OT: Cierniu dalej pogrywa w "Pixelach"? przekazcie pozdrowienia od SAS''a z czasow Delty...

Cierniu Cierniu Tak - pogrywa :P Jak bgo zobacze na TSie to pozdrowienia przekaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:32, SCthanatos napisał:

przez to gre zaczynam powoli tracic czas na wszystko!!!!!!!!!! juz nawet nie mam czasu na nauke
;p wczesniejn byl cykl- granie,ubikacja,granie,nauka,ubikacja,kolacja,granie,spanie :D a teraz
granie,ubikacja,granie,ubikacja i uwagaa.... uzupelnic plyny, granie... etc itp :D musze sie
wziasc za nauke xD

Mam tak samo jak ty :P Kiedyś miałem jakieś granice i grałem w kilka gier miałem też czas na inne rzeczy. Teraz JO wyparło wszystkie inne sprawy. W tym roq wypiłem 1,5 litra piwa żeby być trzeźwym na wojnie. Jem nawet przy kompie, a w pracy 2 x forum o JO i strona novaworld :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:26, DR.SIURAK napisał:

możecie mi powiedziec jak to jest gram z bratem mniewiecej tak samo jeśli chodzi o czas,a stopień
mam lepszy ale pozycie gorszą.irokez ale z jakiego kraju oni byli?a może ktoś wie jak są liczone
punkty w grze za zabicie gościa,nożem,w strefie bronionej i w ofensywie,za przejęcie bunkra
itd. itd.


A i jeszcze 1 kraju nie pamiętam a to "G" to sobie naciśnij bo na tdm, tkoth i AAS liczy inaczej punkty - warto sobie sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 10:39, iro1979 napisał:

Mam tak samo jak ty :P Kiedyś miałem jakieś granice i grałem w kilka gier miałem też czas na
inne rzeczy. Teraz JO wyparło wszystkie inne sprawy. W tym roq wypiłem 1,5 litra piwa żeby
być trzeźwym na wojnie. Jem nawet przy kompie, a w pracy 2 x forum o JO i strona novaworld
:P.


No to gościu, masz poważny problem. Ja też lubię sobie pograć - ale żeby nie mieć czasu na piwo? Oj, źle z tobą, źle... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 22.03.2006 o 16:39, gen. Italia napisał:

No to gościu, masz poważny problem. Ja też lubię sobie pograć - ale żeby nie mieć czasu na
piwo? Oj, źle z tobą, źle... ;]


To się samo stało :) ta gra jest poprostu najlepsza i jeszcze abonamentu nie ma :P. Już nie będe grał w inne gry. Na żadną nie czekam jedynie na jakiś dodatek do JO lub ewentualnie na JO2. A co do picia to w sobote ide pić mocniej ;) ale gdyby to że będe pił u dziewczyny którą lubie bardziej to pewnie bym został przy kompie. W następny weekend też jade za miasto i będe cierpiał :/ ale qmpli z innego miasta nie odwiedzałem już 3 miesiące lol i kiedyś trzeba tam do nich pojechać. Nie rozumiem jak można grać w WOW''a, i nie rozumiem czemu nie ma tej gry w CD-act10nie tam w wyborze najlepszej gry 10-cio lecia jak to jest gra wszechczasów. Nigdzie indziej nie spotkałem takiej fizyki pocisq...
PS: Jak tam na wojnie? Radzisz sobie? Ostatnio grałem z kolejarzem i ładnie mu szło (12:2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 16:47, iro1979 napisał:

...
> No to gościu, masz poważny problem. Ja też lubię sobie pograć - ale żeby nie mieć czasu
na
> piwo? Oj, źle z tobą, źle... ;]

To się samo stało :) ta gra jest poprostu najlepsza i jeszcze abonamentu nie ma :P. Już nie
będe grał w inne gry. Na żadną nie czekam jedynie na jakiś dodatek do JO lub ewentualnie na
JO2. A co do picia to w sobote ide pić mocniej ;) ale gdyby to że będe pił u dziewczyny którą
lubie bardziej to pewnie bym został przy kompie. W następny weekend też jade za miasto i będe
cierpiał :/ ale qmpli z innego miasta nie odwiedzałem już 3 miesiące lol i kiedyś trzeba tam
do nich pojechać. Nie rozumiem jak można grać w WOW''a, i nie rozumiem czemu nie ma tej gry
w CD-act10nie tam w wyborze najlepszej gry 10-cio lecia jak to jest gra wszechczasów. Nigdzie
indziej nie spotkałem takiej fizyki pocisq...
PS: Jak tam na wojnie? Radzisz sobie? Ostatnio grałem z kolejarzem i ładnie mu szło (12:2)
weż ze sobą laptopa- znam takich dwóch gości co zabierają compa na wakacie.z piwem to przegiołeś ja wypijam 1.5 za dzień średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować