Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 13:15, DR.SIURAK napisał:

czesc wam-ale jest mnie nawalone w top liscie,tylko za medyki zal mi ze mnie niemaale pewnie
jestem w 2-ej piedziesiatce ,pewnie jestem 51-szy haha.iza duble pewnie brak mi jednego bo
miałem 2 tez bym był,dobry tydzien.(czasami trzeba sie pochwalic,jak na takiego cieniasa jak
ja to mnie podbuduje do dalszej wyterzonej pracy-zabijania) pozdrawiam

Ładnie, jak też bym był tak dużo ale na tym koncie grałem tylko 3-4 dni w zeszłym tygodniu. Za medy w tyle dni i tak poszedłem że 5 jestem ;). W tym tygodniu mnie też chyba tak dużo nie będzie bo dopiero dzisiaj wróciłem od "koleżanki" i dzisiaj znowu idę dlatego JO jeszcze nie odpaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:43, DR.SIURAK napisał:

dzisiaj znowu dubel.kurde ktos mi grzebał w JO i pozmieniał login i hasło.2 godziny kombinowałem
co z tym robic ale sie udało


Jak ktos grzebał, jakim cudem sie dostał tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:39, Mysza z PC TS napisał:

> dzisiaj znowu dubel.kurde ktos mi grzebał w JO i pozmieniał login i hasło.2 godziny kombinowałem

> co z tym robic ale sie udało

Jak ktos grzebał, jakim cudem sie dostał tam ???

ktos wyszukał mi klucz.przecierz samo sie nie zmieniło?dobrze ze mam kod gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:02, iro1979 napisał:

...
Dobrze, że się dało to odkręcić bo byś gre znowu musiał qpić.
PS: awansik na forum :)

kupic to nic ale zaczac od nowa czwarty raz od nowa to chyba bym sie skonczył.faktycznie awans na forum,ale w grze tez, i to bardzo szybko,w ciagu paru dni a wcale długo nie grałem.niestety ktos mi poprzestawiał zołnierza i niczym zauwarzyłem co jest to popłynołem w plecy ze 20 pare..niedawno pisałem ze odrobiłem w ciagu tygodnia około 110,to teraz w trzy dni popłynołem w plecy około 50.(cholera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:53, SCthanatos napisał:

siema wszystkim ktos mnie jeszcze pamieta??

Ja coś nie coś. Helcan?Co tu robisz? Nie znalazłeś innej lepszej gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:19, SCthanatos napisał:

to tak zabrzmialo jak bys mial jakis wyrzut sumienia do mnie ze nie gram..... o co chodzi?
: |

E tam, Ja też nie gram tak często jak kiedyś. Grałem kiedyś codzienneie po kilka godzin a teraz np w zeszłym tygodniu to grałem w sumie ze 3 godziny :/. Dużo osób wyjechało na wakacje i też nie grali. To że nie grasz to nic nikt Cię nie zmusza i to jest niemożliwe żeby grać w 1 gre przez kilka lat :P. Martwi mnie tylko to że ta gra powoli umiera, powoli odchodzą ludzie i doprowadza to do likwidacji serwerów. Nie ma już Rice Papers (żadnego). Z rankingowych zostały tylko thrundery i specopsy. Spec Ops4 jest na 100 osób i terz staram się na tym grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:30, DR.SIURAK napisał:

uszczelilem dubla to juz 10 ty

Ładnie sobie pogrywasz, ja się pewnie w środę lub czwartek pojawię dopiero na serwerach :/. Pewnie bym grał gdybym spał u siebie, ale cały czas mnie w domu nie ma. Ostatnio od piątku do poniedziałku w domu spędziłem 2 godziny czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:31, iro1979 napisał:

> uszczelilem dubla to juz 10 ty
Ładnie sobie pogrywasz, ja się pewnie w środę lub czwartek pojawię dopiero na serwerach :/.
Pewnie bym grał gdybym spał u siebie, ale cały czas mnie w domu nie ma. Ostatnio od piątku
do poniedziałku w domu spędziłem 2 godziny czasu :/

kiedys kuska ci wysiadzie lepiej bys sie z kumplami z px2 podzielił hehe.wracaj bo nudno na mapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować