Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

* Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób

Dostajesz Ostrzezenie. nastepnym razem moze byc gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 15:31, DR.SIURAK napisał:

irokez doszedł ci medal ten brakujacy na old iro,ja czekam 3 dzien na nedal


:/ nie doszedł, nadal mam 3 medale za asysty. Trochę się ucieszyłem jak napisałeś i, a jak sprawdziłem to go nie było :/. Koniu a ty nie powinieneś jeszcze dostać tego medalu. Masz 2 za przejęcia bunkrów i jest dobrze. pierwszy masz po 25 czy 30 przejęciach potem 125 czy 150 a 3 jest jak masz 1250 czy 1500 przejęć bo nie pamiętam dobrze. 4 jest za 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:03, DR.SIURAK napisał:

ja mam sciage gdzie przejecie jest za 500

Wiem ma 100% że dobrze Ci gadam zobacz np. tego gościa https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=17489201893&p=646067 3 medal jest napewno za 1250 przejęć. I o ile mnie pamięć nei myli to jest tak
1->25
2->125
3->1250
4->2500
i to chyba są dokładne granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze grałes dzisiaj rano,moze bedziesz po południu.ales mi goscia pokazał chcesz mnie wkurzyc-przecierz to jest morderca a ja jestem zabijaka.teraz rozbiłem pozycie 1000.niestety w plecy coraz wiecej.ja gram tak pare map lekko do przodu i jedna totalne plecy.coraz czesciej medem i idzie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:11, DR.SIURAK napisał:

słyszałem ze grałes dzisiaj rano,moze bedziesz po południu.ales mi goscia pokazał chcesz mnie
wkurzyc-przecierz to jest morderca a ja jestem zabijaka.teraz rozbiłem pozycie 1000.niestety
w plecy coraz wiecej.ja gram tak pare map lekko do przodu i jedna totalne plecy.coraz czesciej
medem i idzie coraz lepiej

Grałem popołudniu. Byłeś ty i dziku (thrunder1) a na innym serwerze hellfire. Niestety wasz serwer był zapchany a kolejka 3-4 osobowa i pograłem na dodatku. Dzisiaj z rana też sobie pograłem. Na Padang river basin (ta moja ulubiona) miałem ratio 14:1 i miałem pierwsze miejsce. Fakt że około 5 fragów to z Apc ale były też knife kile i reszta to M4. Mnóstwo razy ranny byłem ale medów było na tyle i to rozsądni że leczyli odrazu. Ja miałem jak już mówiłem 14/1 a reszta miała góra 5-6 fragów :).
PS: dzisiaj już mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy ta gra jest tak somo mzbudowna jak chelikopter w ogniu? bo w HWO nie dało się grać na multi ( ja nie umiałęm) multi ma takie dziwne, cay czas mnie zabijali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:35, Dark SMG napisał:

powiedzcie mi czy ta gra jest tak somo mzbudowna jak chelikopter w ogniu? bo w HWO nie dało
się grać na multi ( ja nie umiałęm) multi ma takie dziwne, cay czas mnie zabijali :P

to chyba jajlepsza gra akcji,w jaka grałem a grałem w pare .heli niech sie schowa,bliski jest bf2.ale jest trudna bo wszystko jest odwzorowane jak w zeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:30, DR.SIURAK napisał:

> powiedzcie mi czy ta gra jest tak somo mzbudowna jak chelikopter w ogniu? bo w HWO nie
dało
> się grać na multi ( ja nie umiałęm) multi ma takie dziwne, cay czas mnie zabijali :P
to chyba jajlepsza gra akcji,w jaka grałem a grałem w pare .heli niech sie schowa,bliski jest
bf2.ale jest trudna bo wszystko jest odwzorowane jak w zeczywistosci.

hmm ja tam wole BF-a :P powiedz JO jest warte kasy? i gdzie go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować