Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Witam pierwszy raz na forum, nie doszukałem się wśród postów mojego problemu więc piszę. Grałem juz w JO jakies 4 miesiące temu i było wszystko tip top. Wracam z wakacji włączam a tu mnie wyrzuca raz drugi trzeci dwudziesty, za każdym pokazując To zdanie:

has been kicked via Punk Buster (for 0 minutes) ... PB INIT FAILURE (GDC041)

Troche mnie to wkurza ponieważ nie mam pojecia co jest nie tak a wkurza mnie to jeszcze bardziej dlatego że wywaliło mnie zaraz po tym jak załatwiłem trzech kolesi pod rząd. Proszę o pomoc, z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:02, Nalewa666 napisał:

Witam pierwszy raz na forum, nie doszukałem się wśród postów mojego problemu więc piszę. Grałem
juz w JO jakies 4 miesiące temu i było wszystko tip top. Wracam z wakacji włączam a tu mnie
wyrzuca raz drugi trzeci dwudziesty, za każdym pokazując To zdanie:

has been kicked via Punk Buster (for 0 minutes) ... PB INIT FAILURE (GDC041)

Troche mnie to wkurza ponieważ nie mam pojecia co jest nie tak a wkurza mnie to jeszcze bardziej
dlatego że wywaliło mnie zaraz po tym jak załatwiłem trzech kolesi pod rząd. Proszę o pomoc,
z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!

poszukaj we wczesniejszych postach tam jest namiar na punk bustera,bo cos ci sie zepsol.zawsze jak niegrasz 90 dni to cos sie pitoli,nie wiem czy niebedziesz musiał załozyc nowego konta.pamietaj 90 dni zagraj chociasz 1 minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 20:59, SCthanatos napisał:

nawet nie wiem czy tyle mineło... chociaz tak... ale do gry sie wbijam moje konto jest nadal
aktywne tylko po jakims czasie gry mam kicka od punk bustera

niewiem jak ci pomóc dzisiaj słyszałem o taki przypadku dwa razy,jak sie dowiem to ci odrazu przekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:30, SCthanatos napisał:

dziekuję Ci bardzo serdecznie:D

miejdzy ijnymi ma to bardzo dobry gracz helkan ,zabije jednego goscia i go wywala z serwera i pisze ze cos jest nie tak z pb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odinstalowalem gre jeszcze raz, zainstalowalem patcha jeszcze raz, sciagnolem patch ajkeszcze raz itd... nic nie pomaga sprobuje usunac konto i dopiero potem sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 20:40, DR.SIURAK napisał:

> nie nie pomoglo usuniecie konta nie wiem co robic...
a moze dostałes bana?

a za co moglem dostac bana?? xD przeciez ja nie cheater jak irokez xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skrinów poszukaj na wczesniejszych stronach.------------------------------------------------------------------------------------pytałem chłopaków,mówili mi ze moze masz starego bunkbustera,musiszwgrac nowego ale nie wien gdzie,poszukaj.cheater irokez ales dowalił,on jest doktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 23:21, DR.SIURAK napisał:

skrinów poszukaj na wczesniejszych stronach.------------------------------------------------------------------------------------pytałem
chłopaków,mówili mi ze moze masz starego bunkbustera,musiszwgrac nowego ale nie wien gdzie,poszukaj.cheater
irokez ales dowalił,on jest doktorem



kiedys sie smielismy z chlopakami ze irokez to cheater XD :D e tam ja probowalem jzu szukac punk busterow i [***]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować