Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 17:16, BedBoyzZz napisał:

a zaklad ?? W ameryce moze juz nawet 4 skonczyli tylko ze w europie po prostu jeszcze 3 nie
ma ;P nie boj sie ja nie kłamie , ponewaz jestem wielkim fanem LOST''ów


człowieku o czym Ty piszesz ?
Jeśli nie masz pojęcia o czy piszesz to najlepiej zostawić sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:59, BedBoyzZz napisał:

> Ty koles jestem fanem z Bravo chyba :/
> Przecież oni teraz kręcą połowę 3 serii :/
hahaha weź mi tu głupot nie gadaj AMERYKA to NIE EUROPA PRZYPOMINAM!!!!



Niezła lamka z ciebie. Kręcą już 4 serie? Hahahaha
Zieja z ciebie. Ale ty wielkim fanem Lostów jesteś i wiesz lepiej, nie no szacun po prostu. Haha
I pewnie powiesz mi że już wiesz co będzie w 5 serii a 4 już obejrzałes, a 3 serie to już w tamtym roku widziałes.
Śmieszny koleś jesteś, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:59, BedBoyzZz napisał:

> Ty koles jestem fanem z Bravo chyba :/
> Przecież oni teraz kręcą połowę 3 serii :/
hahaha weź mi tu głupot nie gadaj AMERYKA to NIE EUROPA PRZYPOMINAM!!!!

jak sie nie znasz topo co piszesz



Wow kolo serio ;p ej to jak ty sie tak dobrze znasz to powiedz mi co tam w tej 4 serii bedzie, bo jestem ciekaw, bo wiesz ja mieszkam w Polsce, to jest Europa znaczy sie, a przecież to nie to samo co ameryka, no tak wiadomosci przychodza z opóźnieniem... ah zanim te statki z informacjami przypłyną zaa oceanu, wieki minął...

w ogóle 4 serie jeszcze planują, nie wiem jak wam, ale mi sie podobał bardzo 1 sezon, 2 mniej, a trzeci ...

szkoda ze w 2 sezonie większość starych wątków - tajemnic się wyjaśniła, a te nowe juz nie takie ciekawe są ...

no ale wyszło dopiero 6 odcinków, w każym bądz razie o tylu wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:02, Paoro napisał:

Wow kolo serio ;p ej to jak ty sie tak dobrze znasz to powiedz mi co tam w tej 4 serii bedzie,
bo jestem ciekaw, bo wiesz ja mieszkam w Polsce, to jest Europa znaczy sie, a przecież to nie
to samo co ameryka, no tak wiadomosci przychodza z opóźnieniem... ah zanim te statki z informacjami
przypłyną zaa oceanu, wieki minął...

Na dobrą sprawę jeszcze nie wiadomo wiele oreszcie trzeciego sezonu, a czwarty jeszcze nie został zakontraktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:13, hans olo napisał:

Na dobrą sprawę jeszcze nie wiadomo wiele oreszcie trzeciego sezonu, a czwarty jeszcze nie
został zakontraktowany.


Ej dzieki, nie wiedzialem o tym co mi tu napisałes ;p heh to była odpowiedz na posta danego przez jednego forumowicza, tyczyła sie jego bodajże dwóch ostatnich wypowiedzi, a jesli chodzi o Lostów to jestem na bieżąco... najbliższy odcinek 3 sezonu bedzie leciał w USA 7 lutego na AXN 25 marca (źródło wikipedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 sezon będzie i został potwierdzony od września ruszy w USA :) u nas w polsce 3 sezon rusza teraz w lutym w AXN a we wrześniu w TVP 1 ;)

kiedy dokładnie będzie 3x07 odcinek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:48, Azazell3 napisał:

4 sezon będzie i został potwierdzony od września ruszy w USA :) u nas w polsce 3 sezon rusza
teraz w lutym w AXN a we wrześniu w TVP 1 ;)

kiedy dokładnie będzie 3x07 odcinek ?

11 lutego czy 7 nie pamiętam. Któryś z tych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:53, citekmaniak napisał:

> 4 sezon będzie i został potwierdzony od września ruszy w USA :) u nas w polsce 3 sezon
rusza
> teraz w lutym w AXN a we wrześniu w TVP 1 ;)
>
> kiedy dokładnie będzie 3x07 odcinek ?
11 lutego czy 7 nie pamiętam. Któryś z tych dni.


7 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:55, Azazell3 napisał:

o dziękuje ! :) już nie mogę się doczekać :)) jak ja kocham ten serial i zresztą cała moja
rodzina i chyba każdy znajomy na moim osiedlu


Racja serial jest zajefajny. Spoko jest Lost Moment 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:57, dex91 napisał:

> o dziękuje ! :) już nie mogę się doczekać :)) jak ja kocham ten serial i zresztą cała
moja
> rodzina i chyba każdy znajomy na moim osiedlu

Racja serial jest zajefajny. Spoko jest Lost Moment 11



a cóż to te lost moment 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:01, Azazell3 napisał:

> > o dziękuje ! :) już nie mogę się doczekać :)) jak ja kocham ten serial i zresztą
cała
> moja
> > rodzina i chyba każdy znajomy na moim osiedlu
>
> Racja serial jest zajefajny. Spoko jest Lost Moment 11


a cóż to te lost moment 11?


Lost momenty to ok. 30-sekundowe zwiastuny odcinków losta które zaczna sie w lutym. mozna je znalezc na youtube.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że naszego losta nie zrobi się "tasiemiec"..Bo słyszałem że ma powstać film w 2012 roku po ukończeniu wszystkich serii:) Nie wiem czy to prawda ale lepiej żeby nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:28, Mgr.baton napisał:

A ja mam nadzieję że naszego losta nie zrobi się "tasiemiec"..Bo słyszałem że ma powstać film
w 2012 roku po ukończeniu wszystkich serii:) Nie wiem czy to prawda ale lepiej żeby nie:D


Hmmm... a gdzie słyszałeś coś takiego? Masz jakieś linki? Chętnie poczytam, bo pierwsze słyszę... Z tego co ja wiem, ma być cztery do pięciu sezonów i bezpośrednio po nich film. Więc z moich obliczeń wynika, że byłby to rok 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:37, Rafal G napisał:

> A ja mam nadzieję że naszego losta nie zrobi się "tasiemiec"..Bo słyszałem że ma powstać
film
> w 2012 roku po ukończeniu wszystkich serii:) Nie wiem czy to prawda ale lepiej żeby nie:D


Hmmm... a gdzie słyszałeś coś takiego? Masz jakieś linki? Chętnie poczytam, bo pierwsze słyszę...
Z tego co ja wiem, ma być cztery do pięciu sezonów i bezpośrednio po nich film. Więc z moich
obliczeń wynika, że byłby to rok 2009:)


Chętnie dałbym link ale czytałem to jakieś pół toku temu jak nie dawniej:) Ale prysięgam że było normalnie "czarne na białym" :). Mam nadzieję że Ty masz rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:23, Qsia napisał:

A ja słyszałam że ma być 4 lutego na AXN 1 odcinek 3 serii... coś się pozmieniało bo już nie
wiem??


Nie wiem czy miało być 4 lutego, ale wiem, że na pewno 1 odcinek 3 serii jest 11 lutego o 20;05:)
Więc uważaj, żeby nie przegapić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować