Zaloguj się, aby obserwować  
Tomaszek92

Karty Dźwiękowe

245 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 23:08, Radek Morrowind napisał:

hehe tą Lynx LX-22


a cóż to za karta jest? pierwsze słyszę taką nazwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:12, Radek Morrowind napisał:

to jest studyjna karta dźwiękowa, więc nie dziwie się że nie słyszałeś :) http://metlin.pl/Studio/Lynx-LX-22.html


jak studyjna to na pewno pewna (:P) i stabilna itp? bo pewne obawy mnie biorą...
aha, fajna cena :P dzięki za takie coś. ja chce kartę, co bym miał lepszy dźwięk, ale za 300zł góra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłbym skłonny dać więcej, ale jak czytam o tej karcie, to raczej nie dla mnie. pełno bajerów których używał nie będę. napisali, że karta jest dla muzyków/dj''ów, ja jestem graczem i takie coś jest mi zbędne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:02, Radek Morrowind napisał:

ale jak karta jest do domowego studia gdzie liczy się to wszystko co tam wymienione to nie
możesz jej używac do grania ??


mogę, ale ma sporo wyjść różnych, na co mi one? obsługuje jakieś standardy itp, z których i tak pewnie nie będę korzystał. chodzi mi o to, że za taką cenę pewnie można zdobyć coś lepszego do grania ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem jej posiadaczem i nie zamienilbym jej na zadna inna. rewelacja. A ten crystaklizer dziwku to poprostu majstersztyk jest. Wszystko wywala kazde szymu i zakolcenia czysty crystalcziny dzwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:13, Radek Morrowind napisał:

widzisz ? już pojawiają się ludzie którzy docenili tą kartę :) naprawdę warto ją kupić


no ta karta mnie przekonuję :D zainteresuje się nią. pewnie w hurtowni załatwię poniżej 300 zł ^^ dzięki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:36, blacklio2 napisał:

Tańszym wyborem jest Extreem Music z Allegro nówka na gwarancji
http://www.allegro.pl/item285938996_creative_x_fi_xtrememusic_gold_nowa_gwar_12_mcy.html


ale to nie jest to samo, co podał Radek Morrowind? bo jeśli mam zaoszczędzić 100zł na gorszym sprzęcie to chyba nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo tylko nie ma X-RAM 64 MB co jest w ogóle nie potrzebne, na dzień dzisiejszy 2 lub 3 gry to wykorzystują a zmniejszenie zapotrzebowania mocy procesora wynosi 0.1% - 0.2 % tak więc ogólnie lipa z tym X-RAMem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. ale i tak nie kupowałbym w tym momencie tej karty, więc oferta z allegro odpada, kończy się za 8 godzin. będę musiał sprawdzić czy w którejś hurtowni mam dostępne i się zainteresuję. dzięki raz jeszcze ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:34, MLODY2K6 napisał:

Tak jak pisalem wczesniej. Mam:
CREATIVE X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER i nie zamienie jej na zadna inna


Co możesz o niej napisać. Też chcę taką kupić, ale nadal sięzastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować