Zaloguj się, aby obserwować  
Tomaszek92

Karty Dźwiękowe

245 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 20:28, Dark SMG napisał:

> MAm taki problem:
> Dzisja włanczam kompa,ok odpalam gra tam taki dziwny "zepsuty" dźwięk co robic?szczegóły
na
> gg( w podpisie)
hmm przeinstaluj sterowniki do dźwięku może, sprawdź kable.
mozesz też pogrzebać w kompie, wyjąć kartę dźwiękową jeśli nie jest zintegrowana i włożyć ją
z powrotem.

Grzebałem grzebałem i się dogrzebałem:trza było wejśc w "sound efect" i zmienic to co zmienic trzeba było :-)(ktoś też grzebał w kompie i zmienił to co nie powinien)
Ale za troskę dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:05, Kolumb22 napisał:

Grzebałem grzebałem i się dogrzebałem:trza było wejśc w "sound efect" i zmienic to co zmienic
trzeba było :-)(ktoś też grzebał w kompie i zmienił to co nie powinien)
Ale za troskę dzięki ;)


a weź zrób taki trik, sformatuj partycje zainstaluj an nowo windę, w ostateczności będzie chyba potrzebna nowa karta, bo możliwe ze ta padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę dźwiękową polecacie do głośników Creative SBS 580 5.1? Najlepiej dźwiękówkę z Creativa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:32, juke napisał:

Jaką kartę dźwiękową polecacie do głośników Creative SBS 580 5.1? Najlepiej dźwiękówkę z Creativa.

Do czego chcesz ją używać i jaki masz budżet na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:21, juke napisał:

Już kupiłem za 50 zł. ;) Ale na oku miałem tą: Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio.


Ogólnie lipa w cenie 100 zł masz Audigy SB00900, dalej Audigy 2 SB00350 160 zł, X-Fi Extreem Music 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możana jeszcze SB live! 5.1 SB0100, kupiłem ten model wczoraj na Allego za 50 zeta i gra wysmienicie, EAX w grach jest rewelacyjny, dokupiłem do tego Geniusy SP-HF-1250X i gra to rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: po formatowaniu mojego kompa chciałem ściągnąć sterowniki do karty dźwiękowej, ale gdy chciałem sprawdzić jej nazwę - zonk. Nigdzie nie mam wypisane jaka to. Zajrzałem nawet do dxdiag, ale tam pisze tylko, że.. Nie wykrywa karty dźwiękowej. W jaki sposób moge się teraz dowiedzieć, jak się nazywa? Dodam, że sprawdzałem na fakturze z zakupu kompa, ale tam nie mam nawet wzmianki o karcie dźwiękowej xD Ale NA PEWNO ją mam, bo z dźwiękiem już grałem ;P Liczę na Waszą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zintegrowana.. Qrde, nie pomyślałem, że w takim wypadku wystarczy ściągnąć sterowniki do płyty głównej i po kłopocie :O Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca :). Jeśli to układ wbudowany w chipset, to (być może) wystarczy. Jeśli nie, to i tak nie wszystko stracone - (zapewne) wiesz, jaką płytę posiadasz, więc możesz poszukać sterowników na stronie jej producenta. W ostateczności odszukaj płytkę ze sterownikami (bo z komputerem powinieneś był dostać cały ich plik ;)) do płyty głównej i na niej szukaj driverów do karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, płyty ze sterami to ja gdzieś zapodziałem, więc raczej z nich nie skorzystam :P Ale nazwę płyty głównej znam i właśnie ściągam do niej sterowniki audio, itd. Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy ile zmian jestes w stanie zauważyć :) np. M-AUDIO Delta Audiophile 2496 - karta za około 400 złotych, napewno nie więcej, posiada wejścia i wyjścia cyfrowe oraz zlącze MIDI jak ci się przyda. To już raczej standard 24-bity i 96kHZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:34, bialas666 napisał:

jaką karte polecacie do 400zł?


Creative X-FI Fatal1ty, sam mam zamiar taką kupić. Przesiadam się z Audigy 2ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:57, bialas666 napisał:

Czy będzie lepsza jakość dźwięku bo narazie mam zintegr.??


Nieporównywalnie lepsza, uszy urywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, więc jak chcę cieszyć się lepszym dźwiękiem, to którą kartę najbardziej opłaca mi się kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować