Zaloguj się, aby obserwować  
Tomaszek92

Karty Dźwiękowe

245 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 13:35, blacklio2 napisał:

Tej karty nie dostaniesz w hurtowni została wycofana ze sprzedaży kilkanaście miesięcy temu,
tam jest druga oferta tego sklepu bodajże 11 dniowa


7 dniowa już. to muszę się zastanowić szybko i zdecydować, skoro wycofali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Karta posiada 3 tryby pracy czyli: ENTERTAIMENT (do muzyki filmow) GAME (gry) i AUDIO CREATION MODE (do tworzenia muzyki)

1. ENTERTAIMENT jest to bardzo fajny tryb poniewaz mozesz ustawic sobie wszystko jak chcesz czyli np opoznienie tylnych glosnikow, crystalizer dzwieku eliminujacy wszystkie szumy i zaklocenia, bas + to ze bas nie trzeszczy i kupa innych rzeczy.

2. GAME tu moge powiedziec ze jak sie posuiada glosniki 5.1 i gra jest robiona w standardzie THX czyli np UT3 to dzwieki sa jak prawdziwe wybuchy glosy granatow to juz jest bajka. Crystalizer tez mozna wlaczyc i to jest abrdzo dobra rzecz, istanieje jeszcze cos takiego jak GANE + SUBWOOFER 15DB i jak to wlaczysz a potem w crysise zucisz granat to mojej matc na dole w kuchni szklanki sie suwaja po regale.

3. AUDIO CREATION MODE tegio trybu nie bede opsiywal poniewaz wogole z niego nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:38, Iqor napisał:

Jak nazywa się ten program?


a czemu pytanie do mnie jest skierowane?
szczerze nie mam pojęcia :P
a to, jak podpisany jest obrazek to nie nazwa programu może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam zintegrowana kartę dźwiękową RealTek AC 97 na płycie Gigabyte K8-NF4U. Dzisiaj zakupiłem headseta, wcześniejszy się zepsuł z mojej winy, kupiłem identycznego (A4tech). Podłączyłem i wszystko było dobrze. Jednak po restarcie komputera słuchawki w headsecie nie działają w przeciwieństwie do mikrofonu. Podłączyłęm zatem wieże HI-Fi do PCta tez nie działa(wcześniej działała), poprawnie pracują tylko słuchawki panasonica od MP3. Wiecie co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się kupowac mikrofon za 150 zł, jeżeli posiadam zintegrowaną, słabą kartę dźwiękową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam sobie na to pytanie odpowiedziałeś. posiadając słabą kartę dźwiękową nie wydusisz z dobrych głośników/mikrofonu/słuchawek tego, na co je stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)Czy mogą byc złe stery do karty audio ? Tj. Zainstalowałem stery- dźwięk jest ale czy mogą byc jeszce inne stery które bedą pasowały?
2)I czy jeśli dźwięk wydobywający się z głośników ma coś wspólnego z microfonem?Tj. Dźwięk mi chodzi ale aby pogadac sobie na TEamspeaku musze się niemiłosiernie drzeć do microfonu aby ktoś mnie usłyszał.Przed formatem kompa mogłem rozmawiac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:44, Kolumb22 napisał:

1)


zależy jaka karta. być może są starsze/nowsze/alternatywne wersje softu, ale podaj jaką masz kartę...?

Dnia 15.03.2008 o 16:44, Kolumb22 napisał:

2)


to zapewne sprawka sterowników. jeśli przed formatem miałeś inne i wszystko było ok, a teraz masz coś nie tak, to zapewne ich wina. należało by poszukać innych. upewnij się, czy te są najnowsze. no i we właściwościach dźwięku sprawdź, czy masz wystarczająco głośno mikrofon ustawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:02, pizmak666 napisał:

> 1)

zależy jaka karta. być może są starsze/nowsze/alternatywne wersje softu, ale podaj jaką
masz kartę...?

mam takową :VIA AC''97 Enhanced Audio Controller PCI

Dnia 15.03.2008 o 17:02, pizmak666 napisał:

> 2)

to zapewne sprawka sterowników. jeśli przed formatem miałeś inne i wszystko było ok,
a teraz masz coś nie tak, to zapewne ich wina. należało by poszukać innych. upewnij się,
czy te są najnowsze. no i we właściwościach dźwięku sprawdź, czy masz wystarczająco głośno
mikrofon ustawiony.

A możesz mi powiedziec gdzie sprawdzic jaką mam głośnośc microfonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:42, pizmak666 napisał:

> 1)

tu masz jeden wątek, możesz popatrzeć: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1227601&

ja stery mam stąd i nie wiem czy to są dobre: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34948&pid=3

Dnia 15.03.2008 o 17:42, pizmak666 napisał:

> 2)

obrazek. u mnie jest na ''wycisz'' Ty to odznacz i sprawdź czy suwak jest do samej góry.

Widze że chyba korzystasz z Visty bo w xp nie ma niestety tej opcji <spradzałem na pasku obok zegarka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 17:52, Kolumb22 napisał:

ja stery mam stąd i nie wiem czy to są dobre


jak coś Ci sig. polecał, to ja nic lepszego nie znajdę, niestety ;p

Dnia 15.03.2008 o 17:52, Kolumb22 napisał:

Widze że chyba korzystasz z Visty bo w xp nie ma niestety tej opcji <spradzałem na
pasku obok zegarka>


to xp jest i powinno być tam gdzie szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 17:56, pizmak666 napisał:

> Widze że chyba korzystasz z Visty bo w xp nie ma niestety tej opcji <spradzałem
na
> pasku obok zegarka>

to xp jest i powinno być tam gdzie szukasz.


Jest to "Master Volume" i sa tam opcje"Master Volume" "Wave" "Syntezator SW" Wejście liniowe" i "CD PLayer"
I żadnego microfonu nie widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:07, pizmak666 napisał:

raz jeszcze obrazek:

teraz powinieneś znaleźć

I znalazłem,niestety nie ma "mcrofon" jest "phone" to chyba to, ale jest na maxa

20080315182026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować