Zaloguj się, aby obserwować  
DonPycia

Dzień Chłopaka

165 postów w tym temacie

Ja nic nie dostałem, ani od rodziców(nawet marnych życzeń) ani od klasy, może jutro coś się skapnie, ale za to ja pamiętałem o koledze i mu wysłałem życzenia, ale niestety nie odpisał :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to święto nie istnieje. I tyle. Dzień Kobiet, a owszem, ale po co komu dzień chłopaka. Nam to nie potrzebne, prawda? Kobiety, a owszem potrzebują kolejnej okazji, by dostać kwiatka, atoli my, "dżentelmeni" nie potrzebujemy własnego święta ;) Zwłaszcza, że mało kto o tym święcie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho panowie, widzę, że marny coś dla was ten dzień. A dla mnie wręcz przeciwnie xD

W piątek dostaliśmy z kumplami od dziewczyn w klasie lizaka, życzenia i resoraki, dodatkowo zostałem misterem klasy xD i idę na randkę z miss klasy, którą funduje nam klasa!! xD

Od ojca dostałem nową Fife, od mamy pada Logitech Dual Game Pad. Tak więc nie mam na co narzekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:18, Łeber napisał:

Od ojca dostałem nową Fife, od mamy pada Logitech Dual Game Pad. Tak więc nie mam na co narzekać
xD


ej ej ej :D Dobry patent na jakiś prezent - dawno nowej gry na X360 nie dostałem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj koleżanka do mnie pisze na gg wszystkiego najlepszego. Ja jej na to z jakiej to okazji? No tak, dzień chłopca. Osobiście nie lubię i nie uznaję takich dni. Po prosty dla mnie powinno się przez cały rok mieć szacunek o kobiet, chłopaków, mamy, dziadka, babci itp... Tak samo walentynki. Takim dniom mówię stanowczo NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:55, Union Pacific napisał:

> a my w szkole dostaliśmy kubki i lizaki :P (straszne jest życie piątoklasisty) :P

Ha, skoro macie miasto w którym się tak przestrzega "szkolnych świąt", pomyśl, co dostaniesz
w gimnazjum :D

druga gimnazjum dostała prezerwatywy :P mam nadzieje ,że mnie to ominie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dni są piękne, jesli ma sie dziewczyne\chłopaka, szczególnie w walentynki.

Potwierdzam takze wszystko co mówi Mac Cry szacunek musi byc zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie cierpię składać życzeń ! :D Dziś jak ktoś mi pisał to tylko dziękuję i nie pisz bo gram :D Tata zawsze do mnie zadzwoń do dziadka słóż mu życzenia z okazji urodzin będzie mu miło bo i tak nie ma co robić ^^ A ja nigdy nie nie ale i tak dzwonie i zawsze nie wiem co powiedzieć i mówię zawsze te same słowa :D Tak samo jak ktoś mi składa to nie mam ochoty tej osoby słuchać :P A takidzień jak dziś to nie powinien istnieć. Liczą się święta, święta narodowe zakończenie roku szkolnego i dzień gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od mojej dziewczyny dostalem bardzo praktyczny prezent - balsam po goleniu i pianke do golenia gilette. Akurat mi sie konczyl stary zapas;)skad o tym wiedziala, to nie mam pojecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się skapnąłem z tydzień temu, że wogóle nadchodzi takie dzień bo mi siostra bilety do kina postawiła ;). A od dziewczyn w klasie dostaliśmy dziecięce skarpety z cukierkami a poza klasą wiadomo po czym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem PRZECIW takim świętom. Racja, szacunek przez cały czas, a nie wszyscy się kochają bo jest jakiś "wyjątkowy" dzień w kalendarzu. Poza tym dzień chłopaka to głupota. Zróbmy jeszcze dzień papieru toaletowego i czesania psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować