Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przesuwa polską premierę Gothic 3 w celu poprawienia jakości gry

265 postów w tym temacie

Czemu mnie to nie dziwi? Tak sobie myślałem, że polska premiera sie przesunie, nie mogłem tylko znaleźć powodu tej obsuwy. Teraz już znam powód... ekhem... powody. Pozostaje czekać. Długo już czekam na Gothic''a 3, poczekam i jeszcze (niecały) mięsiąc. Lepiej poczekać dłużej niż męczyć sie z bugami.


CDP + Gothic 3 = polska wersja gry + najwyższa jakość :) (oby)


Oby te zapewnienia się sprawdziły... kolejna obsuwa to by było już przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:33, sibeer napisał:

I znow CDP mysli o graczach!!!!! I jak My gracze mamy wam dziekowac??? xD


ee. czy wyczuwam w twoim poście subtelną nutkę ironii? :)

lepiej poczekać i mieć dobrze spolszczoną gre, niż grać w zabugowanego gniota. poza tym na razie nie mam kasy - dzięki opóżnieniu może uda mi sie zebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I będzie pewnie tak samo jak z NK ;<
Potem znowu będą jakieś problemy i znowu i może się na gwiazdke G3 doczekamy MOŻE
I znowu się zaczyna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie info o EK. Premiera - początek listopada. Czekaliśmy, czekajmy i będziemy czekać. Kilka tygodni to nie różnica. Lepiej czkać, niż grać w Buggothica ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:36, Mediv napisał:

Jutro będzie info o EK. Premiera - początek listopada. Czekaliśmy, czekajmy i będziemy czekać.
Kilka tygodni to nie różnica. Lepiej czkać, niż grać w Buggothica ;P

...chyba Bugthica ;)
Ciekawe czy jutro będzie też wizualizacja EK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:35, K@milo napisał:

I będzie pewnie tak samo jak z NK ;<

Jak nie wiesz jakie były powody opóźnienia NK to nie wprowadzaj niepotrzebnej paniki...to nie była wina CDP tylko Atari które "żarło się" z Jowoodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:17, Mistic napisał:

No i dobra.

Skład EK i preordery na nią, kiedy? :P


Skład EK, a zatem oddzielny pre-order na EK powinien ruszyć w poniedziałek. Dodam jeszcze, że zamówienie w sklepie gram.pl oznacza także grę na 2 dni przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:39, Valkanis napisał:

A moim zdaniem to mydlenie oczu. CDP ZNOWU (choć może bardziej adekwatne będzie napisanie:
jak zwykle) nie wyrobił się z premierą na czas i tyle...

Trochę racji pewno masz.
Dziś trwały negocjacje na lini CDP - JooWod w sprawie EK więc trudno by w 2 tygodnie wyprodukować całą partię EK i odpowiednio ją zareklamować ...
A że bugi są to inna sprawa i dobrze że nie trzeba będzie ściągać patchy po 700 mb by je poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:39, Valkanis napisał:

A moim zdaniem to mydlenie oczu. CDP ZNOWU (choć może bardziej adekwatne będzie napisanie:
jak zwykle) nie wyrobił się z premierą na czas i tyle...


Czysty pesymizm. Ja wierzę, że Innos ześle na nas łaskę/CDP naprawdę zależy na prawdziwych fanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować