Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 19:22, Maker3 napisał:

Czy internetowy sklep Empiku www.empik.com
to dobry sklep?



powiem ci ze osobiscie z niego nigdy ie korzystalem ale wiem mozna np. poprosic o wysylke danego towaru do danego empiku i przesylka jest (chyba?) darmowa


a do tematu

juz jest xbox 360 zawital na polkach w empiku :D (chciarz za te cene mozna miec juz dobrego kompa)
a propos xbox`a jest tez jedna konsola w ktorej jest zainstalowanych kilka wersji demo gier wszelakiego rodzaju
stanowisko jest okupowane przez dresiarzy/kiboli/blokersow (jak ich zwal tak ich zwal) , ale najbardziej mnie zdziwilo ze nie graja oni w jakies mordobicia czy strzelanki tylko w tenisa stolowego :D
przygladajac sie nim mozna bylo dostrzec ze robia to z wlasnej nieprzymuszonej woli i to z przyjemnoscia

na polkach zawital wreszcie carbon , lecz nigdzie nie znalazlem scarface`a (byc moze jeszcze nie jest w sprzedazy), tradycyjnie konsole ps2 sa okupowane przez mniejszych blokersow itp. a na nich (tzn. konsolach)
pograc mozna w fife 07 (ale chlam , w pes`a 6 by dali pograc :D)
a na pececie wczesniej juz wspomniany carbon!!!

ponadto w prasie komputerowej dostrzeglem nowy i stary numer extra gry (stary tz. lipcowy z toca race driver 2)

p.s. wszystko co wyzej opisalem zostalo zaobserwowane w lodzkim empku w MANUFAKTORZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojoj co za blad to chyba z przemeczenia mozgu

MANUFAKTURA sie pisze przez U c

co za blad :/ co za kompromitacja :\\

sorki za SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:25, Konrades napisał:

Idę do Empiku (trzeciego bo w Szczecinie są 3) i patrze a na półkach są gierki z naklejką kup
2 a otrzymasz 3 gratis z super$eller więc biore i idę do kasy - kobieta kasuje i podaje cene
za 3. Zwracam się z uwagą że na grach pisze co innego a ona mówi że to stara promocja i nie
obowiązuje - według mnie jest to wprowadzanie w błąd klienta bo jedno pisze na pódełku a co
innego oni mówią- a ona do mnie że od tygodnia nie zdąrzyli z 10 pudełek (bo tylko tyle gier
miało tą naklejke) zerwać :)


Lub się wykłócić, jeżeli nie zerwali naklejek to tylko ich wina. Ty jako klient nie musisz o tym wiedzieć, że jest już po promocji. Czasem niestety, trzeba mieć usta od ucha do ucha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:35, Zauri napisał:

ojoj co za blad to chyba z przemeczenia mozgu

MANUFAKTURA sie pisze przez U c

co za blad :/ co za kompromitacja :\\

sorki za SPAM

Może byś troche odpoczął od forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

me oczy ujrzaly dzis w empiku ciekawa sytuacje

otoz dres-konsolowiec przyszedl to tego wlasnie sklepu i wymienia (z doplata) giere jedna na ps2, giera zapewne byla uzywana lecz on (zapewne) nwet paragonu nwet nie pokazal a i tak udalo mu sie wymienic nieinteresujacy go tytul na MoH PA

doslownie pracownicy empiku wyznaja zasade " nasz klient nasz Pan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko, bo jedno mnie zastanawia. Czemu u mnie w Empiku pisze:
"The Witcher - najlepszy polski RPG juz 1 grudnia!"?? Bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne to jak w empiku ujrzalem ochroniarzy z anufaktury (tych co chodza po glownym kompeksie a nie po sklepach) myslalm ze chca mnie zgaac czy cos a oni po prostu sobie gierki z KK i NXK przegladali :)
i to wcale nie byli jakies mlode osoby po 20 pare lat tylko po 30 kolesie byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:25, Zauri napisał:

bardzo dziwne to jak w empiku ujrzalem ochroniarzy z manufaktury (tych co chodza po glownym
kompeksie a nie po sklepach) myslalm ze chca mnie zgaac czy cos a oni po prostu sobie gierki
z KK i NXK przegladali :)
i to wcale nie byli jakies mlode osoby po 20 pare lat tylko po 30 kolesie byli :)


a że jak ochroniarz to już nie może sobie na gry popatrzeć ? :P
jak byś chodził tak po 12 godzin jak oni to też byś czasem chciał popatrzeć na ładne kolorowe pudałka a nie tylko ten tłum kupujących :)
co do poprzedniej wypowiedzi o dresie i grze
dziwisz się że mu wymienili? przecież mogło być tak, że dogadał się z obsługą, że mu wymienią jak będzie nierozfoliowana, bo kupował na prezent, albo dostał od kogoś i lubi inny gatunek gier?
nie, wcale się nie czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:22, Maker3 napisał:

Czy internetowy sklep Empiku www.empik.com
to dobry sklep?

Tak, bo ceny są atrakcyjne, dostaje się dodatkową zniżkę na kartę Club Nokia (wystarczy wpisać jej numer w polu na kod rabatowy), jest darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 100 zł (przykładowo Merlin wysyła za darmo dopiero powyżej 150 zł) oraz - najważniejsze - można sobie zażyczyć wysłanie zamówienia do najbliższego salonu Empik, i wtedy wysyłka też jest darmowa - niezależnie od wielkości zamówienia.
No i jest pora oferta książek zagranicznych, dzięki czemu nie trzeba się bawić z żadnymi PayPalami, kartami kredytowymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przesada poszedłem wczoraj znów do empika a na półkach gry z Suoer$ellera z naklejkami kup 3 za 2. Podchodze do gościa od multimediów a ten na to że jest to nie ważne tylko nie chciało im się naklejek zdjąć. Mowa tu o największym Empiku w Szczecinie (w Galaxy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jest taka mozliwosc ze wysylam maila z prosba o dostarczenie akiegos produktu do wybranego salonu i odebranie go tam przy placeniu na miejscu tyle ile kosztuje on w sklepie internetowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Zauri napisał:

powiedzcie mi jest taka mozliwosc ze wysylam maila z prosba o dostarczenie akiegos produktu
do wybranego salonu i odebranie go tam przy placeniu na miejscu tyle ile kosztuje on w sklepie
internetowym??


Chyba jest taka mozliwość ale nie jestem tego pewny ja naprzykład jak zamawiam coś to tylko i wyłacznie na adresik mojej babci bo moi rodzice się czepiaja jak cos zamawiam i przychodzi to prosto do domu ;))
Najlepiej wyślij maila do takiego sklepu czy oferuje taka mozliwosc lub czy sie zgodzi na takie cos ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Zauri napisał:

powiedzcie mi jest taka mozliwosc ze wysylam maila z prosba o dostarczenie akiegos produktu
do wybranego salonu i odebranie go tam przy placeniu na miejscu tyle ile kosztuje on w sklepie
internetowym??

Jest tak opcja. W sposobach odbioru masz odbior w salonie Empik. czasem to kosztuje nawet taniej niz jakbys wzial produkt z polki. ja czesto z tego korzystam i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy z tego skorzystam poniewaz:

-bede musial az towar dostarcza
-troche glupio kupowac cos przez neta co w sklepie kosztuje troche wiecej

ps chodzi mi o to ze jak bym zamowil godfathera aby mi go wyslali do danego salonu byloby troche glupio, poniewaz na polkach on wlasnie tam jest i watpie czy w takiej sytuacji sprzedali by mi go w nizszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:37, Zauri napisał:

nie wiem czy z tego skorzystam poniewaz:

-bede musial az towar dostarcza
-troche glupio kupowac cos przez neta co w sklepie kosztuje troche wiecej

ps chodzi mi o to ze jak bym zamowil godfathera aby mi go wyslali do danego salonu byloby troche
glupio, poniewaz na polkach on wlasnie tam jest i watpie czy w takiej sytuacji sprzedali by
mi go w nizszej cenie.


pewnie ze sprzedaja. ja kupilem "czlowieka z blizna" 5 zloty taniej niz w sklepie. jest taniej ale za to musisz czekac. po prostu cos za cos. dlatego jak Ci nie zalezy na czasie to spokojnie kupuj na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:37, Zauri napisał:

nie wiem czy z tego skorzystam poniewaz:

-bede musial az towar dostarcza
-troche glupio kupowac cos przez neta co w sklepie kosztuje troche wiecej

ps chodzi mi o to ze jak bym zamowil godfathera aby mi go wyslali do danego salonu byloby troche
glupio, poniewaz na polkach on wlasnie tam jest i watpie czy w takiej sytuacji sprzedali by
mi go w nizszej cenie.



paczki z empik.com przychodzą zapakowane tak, że pracownicy nie mają do nich dostępu, więc nie będą wiedzieć co jest w środku
a pozatym dlaczego mieliby Ci nie sprzedać? bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:43, maniekk napisał:

> Idę do Empiku (trzeciego bo w Szczecinie są 3) i patrze a na półkach są gierki z naklejką
kup
> 2 a otrzymasz 3 gratis z super$eller więc biore i idę do kasy - kobieta kasuje i podaje
cene
> za 3. Zwracam się z uwagą że na grach pisze co innego a ona mówi że to stara promocja
i nie
> obowiązuje - według mnie jest to wprowadzanie w błąd klienta bo jedno pisze na pódełku
a co
> innego oni mówią- a ona do mnie że od tygodnia nie zdąrzyli z 10 pudełek (bo tylko tyle
gier
> miało tą naklejke) zerwać :)

Lub się wykłócić, jeżeli nie zerwali naklejek to tylko ich wina. Ty jako klient nie musisz
o tym wiedzieć, że jest już po promocji. Czasem niestety, trzeba mieć usta od ucha do ucha
:):)


W Szczecinie są 4 EMPIKI;)
Ostatnio nawet niezłe promocje wybranych tytułów (vide: Totalna Noworoczna Wyprzedaż oraz dodawane gadżetymin.książki, koszulki itp.), ale i tak najbardziej opłaca się zamawiać w sklepie internetowym EMPIKU, nie dość że taniej o 10-15% niż w realnym EMPIKU, to jeszcze bez żadnych kosztów wysyłki można odebrać zamówiony towar w wybranym przez siebie sklepie. I to nie tylko gry, ale cały asortyment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:37, Zauri napisał:

nie wiem czy z tego skorzystam poniewaz:

-bede musial az towar dostarcza
-troche glupio kupowac cos przez neta co w sklepie kosztuje troche wiecej

ps chodzi mi o to ze jak bym zamowil godfathera aby mi go wyslali do danego salonu byloby troche
glupio, poniewaz na polkach on wlasnie tam jest i watpie czy w takiej sytuacji sprzedali by
mi go w nizszej cenie.


Jeszcze w nawiązaniu do poprzedniego mojego postu.
Towary zamówione w internetowym EMPIKU sprzedają w niższej cenie niż na półkach i jeśli towar jest dostępny w sklepie, to nie trzeba czekać wcale długo. Zamawiasz wieczorem, a nasępnego dnia można odbierać w punkcie obsługi kllienta we wskazanym w zamówieniu salonie. Tak więc tylko na przesyłkę pocztą lub kurierem trzeba czekać kilka dni (jeśli zamówienie jest większe niż 100 zł to nie ponosi się kosztów wysyłki). A najlepiej sami wypróbujcie:) Można sporo zaoszczędzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empiki mają jeden podstawowy problem - kierując się zasadą "dla każdego coś miłego", sprowadzają tylko rzeczy najbardziej podstawowe. Na przykład jeśli chodzi o muzykę, to większości pożądanych przeze mnie płyt nawet zamówić nie można... Dobrze chociaż, że prasa i komiksy są mniej więcej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować