Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

W Empiku kupiłem grę przed premierą po normalnej cenie. Wg mnie jest on nawet dobrym sklepem, chodź nie kupuję tam nic oprócz gier... Gazety to w kiosku, książek nie kupuję, tylko wypożyczam... itd :)
A w ogóle w najczęstszym centrum handlowym które odwidzam nie ma Empika, a tam gdzie on jest mam "nie mam na skróty" :P
Ale jak mówiłem w Empiku kupuję gry bo jestem pewien że tam będą... Przecież w Carrefourze nie kupię :P bo oni są "opóźnieni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z warszawskich Empik''ów jest otwierany przed 8 rano? Chodzi mi konkretnie o jutrzejszy dzień, bo na 8.50 muszę być w szkole, a chciałbym zdobyć EK C&C3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:51, Zauri napisał:

chcialbym sie was zapytac po co chodzicie do empkow??


Ja w empiku jestem praktycznie codziennie. Chodę tam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niedaleko Słupska, jest tam jeden niewielki Empik. Kupuję tam czasem ale tylko starsze gry ( XKN itp) bo nowych zwyczajnie się nie opłaca- w słupskim Empiku nie ma absolutnie żadnych promocji czy obniżek ! :/ Pozostaje kupować gry nowsze przez Internet, wp w Wirtusie czy na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy w Empiku sprzedają samego (bez gier) Xboxa 360 premium? Jeśli tak, to po jakiej cenie? Bo jakoś nie chce mi się jeździć specjalnie autobusem, by to sprawdzić...
Na empik.com nie ma samej konsoli bez gier, a ja jestem pewien, że takowe w sklepie 2 tygodnie temu widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:54, Grzema napisał:

Czy ktos wie czy w Empiku można kupic PS 2 bez żadnych gier?

zdaje mi się, że tak, 2dni temu byłem w EMPiKu (Szczecin, Galeria Centrum) i zdaje mi się, że było tam PS2 bez gierek za jakąś w miarę rozsądną kwotę, ale nie jestem pewien, bo szukałem wtedy jakiejś gierki, a PS2 to raczej kątem oka widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam Empik. i gry są, i gazety, i książki.i czytelnia, więc można za darmo przeczytać jakąś książkę (która jak się spodoba to i tak kupuję :) ) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo lubię Empik:p
1) Można sobie pograć:), leczo ostatnio są puszczane jedynie trailery gier...a klawiatura/mycha odłączona;/
2) Większość gier właśnie kupiłem w tym sklepie...tak samo jest z pismami/czasopismami/gazetami.
3) Ehh gdy muszę jeszcze zostać* np. w Arkadii zwykle idę do empiku, biorę książkę i czytam...muszę przyznać, że mają bardzo wygodne "sofy"?
*zakupy, zakupy...a mnie już nogi bolą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:39, WorldWar3PL napisał:

Czy ktoś wie, czy w Empiku sprzedają samego (bez gier) Xboxa 360 premium? Jeśli tak, to po
jakiej cenie? Bo jakoś nie chce mi się jeździć specjalnie autobusem, by to sprawdzić...
Na empik.com nie ma samej konsoli bez gier, a ja jestem pewien, że takowe w sklepie 2 tygodnie
temu widziałem.


no mozna , dostaje sie dodatkowo pada jednego (ale nie wiem czy bezprzewodowy) i jakas gre. Razem to kosztowalo 1600zl a teraz moze kosztowac tyle samo albo mniej. Sa tez przerozne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:26, Madoc napisał:

ja uwielbiam Empik. i gry są, i gazety, i książki.i czytelnia, więc można za darmo przeczytać
jakąś książkę (która jak się spodoba to i tak kupuję :) ) fajnie

No, ale mnie trochę denerwują ludzie, którzy idą do Empiku na cały dzień tylko po to żeby przeczytać sobie książkę, a kilka razy już takich ludzi siedzących tam po kilka godzin widziałem. Chociaż czasami ja sam coś przejrzę, no ale bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik! Jest beznadziejny jako sklep internetowy! zdecydowane najlepszy w necie jest MERLIN.pl jednak merlin ma narazie tylko 2 stoiska(że jak powiem) w warszawie! A Empików jak spożywczaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:18, ko?nik napisał:

> ja uwielbiam Empik. i gry są, i gazety, i książki.i czytelnia, więc można za darmo przeczytać

> jakąś książkę (która jak się spodoba to i tak kupuję :) ) fajnie
No, ale mnie trochę denerwują ludzie, którzy idą do Empiku na cały dzień tylko po to żeby przeczytać
sobie książkę, a kilka razy już takich ludzi siedzących tam po kilka godzin widziałem. Chociaż
czasami ja sam coś przejrzę, no ale bez przesady ;)

tak, tyle że książki wcale nie są tanie (nie mówię że tylko w Empiku, ogólnie są drogie niestety) i niektórych na nie nie stać więc tak to mogą sobie poczytać. dobrze że w ogóle chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie kocham Empik...Jak jedziemy na wycieczki do Krakowa to o niczym innym nie myślę, tylko kiedy wreszcie będe mógł iść do Empika i kupić nowe filmy ,gry i książki (oczywiście najczęściej Star Wars) :D A właśnie się dziś dowiedziałem, że jak sprowadzasz z katalogu zagranicznego książki (czyli np. po angielsku) to nie płacisz dodatkowo za przesyłkę ;) A ceny zagranicznych są czasem tańsze niż nasze, tylko jeden warunek - żeby przeczytać, musisz umieć angielski(albo niemiecki itp.) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie Empiku - dla mnie gry są tam stanowczo a drogie i promocji brak. Jeśli chce się kupić grę po 20-30 złotych taniej to polecam wielkie hipermarkety elektroniczne (MM, Saturn). Ale jeśli chce sie poczytać książki, posłuchać płyt to polecam jak najbardziej, sam przesiaduję i czytam, gdy tylko jestem na jakiejś wycieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie problem złożyłem zamówienie na stronie Empika i przez pomyłkę dałem przelew elektroniczny a miało być za pobraniem. Czy jest jakaś możliwość anulowania zamówienia? Albo zmiany płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:17, Carl92 napisał:

Mam takie problem złożyłem zamówienie na stronie Empika i przez pomyłkę dałem przelew elektroniczny
a miało być za pobraniem. Czy jest jakaś możliwość anulowania zamówienia? Albo zmiany płatności?


wystarczy poszukać
http://www.empik.com/regulamin.jsp?currentCategory=1
jest napisane, że można anulować
napisz do obsluga.klienta@empik.com
podaj numer zamówienia i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Empik lubię, w realu kupuję gry tylko w nim i w Media Markt, bo oczywiście zamawiam również przez internet. Ostatnio siedzę u kuzynki w Kwidzynie (miasto w okolicach Malborka i Grudziądza) i jestem mile zaskoczony, bo i tutaj pojawił się Empik (nie byłem tu 2 lata). Zajrzałem do sklepu, przejrzałem wszystkie gry i wyszedłem z Tomb Raider: Legenda w ręce. Kiedyś już grałem w tą grę ale teraz nareszcie mam swoją własną. Zastanawiam się również nad zakupem Rainbow Six: Vegas. Ogólnie zakupy w Empiku polecam ale trzeba uważnie dobierać kupowane produkty. Niektóre gry są przecenione i mają konkurencyjne ceny, inne natomiast są dużo za drogie a ich ceny są wyższe niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować