Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

>dlatego jestem czy to u mnie we Włocławku

A więc ty też jesteś z Włocławka ;) musze przyznać że nasz Empik jest miejscem gdzie na prawde możma sie zrelaksować tylko jedno mnie wkurza... bo u nas można sobie pograć na X360 ale mamy pada na baterie i takie tłuki nieraz grają po 3 h i wyczerpują baterie i pograć nie dają ;p dobrze że kino obok zamknięte bo by ludzi było jeszcze więcej i bywogóle wejści nie można było ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się EMPIK w ogóle nie podoba chociaż jest tam mnóstwo gier i jest w czym wybierać ale ceny są straszne, na necie można spotkać grę nawet o 40-50 zł tańszą... Dla mnie jest to po prostu ździerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ceny wcale nie są wysokie,

Dziwne. U mnie w lubelskich empikach ceny muzyki, książek są w większości wyższe niż w innych sklepach. Nawet o kilka złotych. Ostatnio trafił mi się jeden wyjątek TR:Legend za połowę normalnej ceny (i nie w promocji).
Ale zgadzam się co do tego kulturalnego miejsca. Można sobie siąść i poczytać cokolwiek się chce. Szczególnie, że kilka miesięcy temu w obu empikach ustawiono różne siedziska między półkami. Ciekawe, że można w sklepie przeczytać całą książkę nie płacąc za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:16, Daimon_Frey napisał:

>Ceny wcale nie są wysokie,

Dziwne. U mnie w lubelskich empikach ceny muzyki, książek są w większości wyższe niż w innych
sklepach. Nawet o kilka złotych. Ostatnio trafił mi się jeden wyjątek TR:Legend za połowę normalnej
ceny (i nie w promocji).
Ale zgadzam się co do tego kulturalnego miejsca. Można sobie siąść i poczytać cokolwiek się
chce. Szczególnie, że kilka miesięcy temu w obu empikach ustawiono różne siedziska między półkami.
Ciekawe, że można w sklepie przeczytać całą książkę nie płacąc za nią.


Nikt chyba na to nie zwraca czy ktoś siedzi poł godziny czy 5 godzin, bo przeważnie przy dziale z książkami jest mniej osób niż w działach muzyczno-rozrykowych :) Wtedy jak siedziałem wziąłem parę czasopism typu CD-A szukałem konkursów i wysyłałem smsy :)
Muzyka jest strasznie droga i to chyba w w każdym "stacjonarnym" sklepie. Ostatnio na 2 płyty wydałem jakoś 150 złoty (sic!) no ale co zrobić jak trzeba kupić :) Ale co do gier to Ci powiem że jest przystępnie, tak jak pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zróbcie coś ze słupskim empikiem wielka kaszana
nie dość ze jest tylko 1 to jeszcze nie ma tam nic wartościowego
w porównaniu z empikiem z warszawy (tom kultury[viva]) to jakiś podmiejski bazar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu, o ile się dobrze orientuję, jest tylko jeden empik- w plejadzie. I, cóż tu kryć, zbyt dużo w nim nie ma. Owszem, jakieś ksiązki niby są, trochę gier na pieca, czasem nawet ciekawe promocje (Władca Pierścieni: Powrót Króla na VHS za 5 zł), ale to jednak nie to. Natomiast w Katowicach jest większy, z większą ilością asortymentu i z większą ilością czytających coś ludzi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza jedno, niby wszystko ładnie pięknie, ale jak przyjdzie co do czego to babka nie chce wydać bez legitymacji Prince of Persia, albo nie wiedzą o co chodzi , gry i gazety średnio opłaca się kupować , ale wiadomo że jak tam nie ma to nie ma NIGDZIE(chodzi o w-wę) i jeszcze tony papieru wrzucane do siaty, nie jestem jakimś szurniętym ekologiem, ale można zaawansowanej nerwicy dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz tam siedzieć ile chcesz.
Przychodź se codziennie żeby pograć n xbox 360 w najnowsze gry i graj se do woli.
Ja we Wrocku to do rynku mam za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w Empiku zauważyłem wielką wyprzedaż 50% - 30% wybranych tytułów (te same co w sklepie gram.pl) i ogólnie w Empiku pojedyńcze sztuki się opłacają niż w sklepie gram.pl. Chyba że coś mi umkneło - ale nie sądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Kwidzynie od jakiegoś czasu też jest empik :D Są wystawione dwie konsole PS2 i cały czas jakieś bachory siedzą i grają w Fifie, albo NFS: Carbon ... Jeny co przyjde to siedzą te same dzieciaki ... Ale ogólnie ładny sklep jest, można wszystko znaleść, jeśli się dobrze poszuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jednym z 3 Łódzkich empikow nie dziala jedna konsola, a druga ma zepsuty przycisk R2. Xbox 360 ma juz zepsute pady (w ogole na nic nieraguja, z reszta nie dziwie im sie , tez bym zaprostestowal i to nawet wczesniej). jest jeszcze pecet ktory dosc czesto jest wylaczony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest PC tylko ciągle trailery chodzą:/ Raz była sytuacja taka że byłem 2 razy jednego dnia. Poszedłem rano i tam grał taki gość w czapce. Wróciłem do domku po 30min. Później pod wieczór drugi raz idę i ten gość dalej grał bo wyglądał na zmęczonego aż zepsuł pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy jak zamowie cos na empik.com i np. bedzie zepsute, to oczywiste jest to ze znajde w przesylce jeszcze paragon/fakture (znajde?) i czy wtedy ide do byle jakiego empiku i zglaszam reklamacje, czy odsylam gdzies ta rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc:
Standardowo obsługa przy odbiorze pyta, czy chcesz otworzyć paczkę i sprawdzić zgodność zamówienia, można więc od razu sprawdzić, czy zawartość jest sprawna/zgodna z zamówieniem.
W paczce jest faktura, dodatkowo dostajesz potwierdzenie zapłaty z kasy w salonie.
Jeśli coś jest wadliwe (np. brakujące strony w książce, pęknięta płyta), to procedura jest taka sama, jak wszędzie, czyli odnosisz do salonu, chwalisz się fakturą i resztę już załatwią pracownicy salonu (czyli albo wymiana na miejscu, albo zamawiają nowy egzemplarz i wtedy go sobie odbierasz, jak przyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>ciach

chodziło mi o to jedno, czy musze odsyłać gdzieś, pewnikiem do wawy :p czy po prostu ide do empiku w Rzeszowie. Thx za odpowiedz no to teraz czekam na Piknik na Skraju Drogi (co ciekawe w dzien premiery, tej nowej edcyji bylem w empiku i gosciu powiedzial ze w calej sieci nie ma jeszcze) i pakiet gier na xboxa 360: Forza + Fable + Halo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować