Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dalej ten program jest świetny ale z tym konkursem to zawalili na całej linii. Dlaczego? Bo nikomu nie przychodzi wiadomość czy coś wygrał a nigdzie nie jest podawane kiedy będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:42, Modok napisał:

No i dodaj do tego że ci nie pójdzie na twoim złomie.

Ale trochę szacunku, dobrze? Ja się do Ciebie zwracam z szacunkiem i oczekuję tego samego.

Grę zawsze mogę sprzedać, a z racji, że jest to niemało oczekiwana gra wystarczy obniżyć nieznacznie cenę, a popyt będzie ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:31, Modok napisał:

niestety nie.

Jakież to przykre. Jednak niewiedza nie usprawiedliwia, więc powinieneś mieć więcej szacunku do kolegi.

Co do tematu: jak szybko dowiadujecie się o wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2008 o 16:25, Pablo Querte napisał:

Co do tematu: jak szybko dowiadujecie się o wygranej?

Dzisiaj do mnie nie dzwonili, ale jeśli to rzeczywiście było gram.tv, to 2 tygodnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak komuś by nie przyszła wiadomość o wygranej trzymajcie:
Organizatorzy konkursów SMS-owych często łamią prawa osób biorących w nich udział. W regulaminach zamieszczane są zapisy, które pozwalają im na przykład nie przyznać konkursowej nagrody lub ją zmienić, pisze Gazeta Prawna.

Prawnicy mówią, że ogłoszenie konkursu, a następnie nieprzyznanie nagrody konkursowej jest na czarnej liście nieuczciwych praktyk. Dodają, że uczestnicy mają prawo domagać się zwrotu kosztów, jeżeli konkurs nie zostanie rozstrzygnięty.

Gazeta Prawna przypomina, że organizatorom konkursów nie wolno także zmienić nagrody oraz przesyłać niezamówionych informacji handlowych bez wcześniejszej wyraźnej zgody uczestnika.


By wikipedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A biorąc pod uwagę, że gram.tv nie zmienia nagród a na stronie sa informacje o zwycięzcach trudno przypuszczać, aby publikacja GP miała w tym przypadku podstawy w zestawieniu z konkursami gram.tv.

A jeśli komuś nie przyszła wiadomość o wygranej to moze.. nie wygrał? Oj to by była sensacja! Ktos nie wygrał w konkursie! No jak tak można?!? Przecież wszyscy powinni wygrać! [ironia mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:52, HumanGhost napisał:

A biorąc pod uwagę, że gram.tv nie zmienia nagród a na stronie sa informacje o zwycięzcach
trudno przypuszczać, aby publikacja GP miała w tym przypadku podstawy w zestawieniu z
konkursami gram.tv.


A może ktoś nie ma internetu? Fakt teraz mało jest takich osób ale jednak. To raz.
Dwa że nie każdemu się chce zaglądnąć na stronie ale to już problem tych osób.
Trzy że dużo osób tu zadawało na okrągło pytania czy już ktoś wygrał albo czy już ktoś został powiadomiony. Dlatego właśnie napisałem to bo rzuciło mi się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:11, lol94 napisał:

A może ktoś nie ma internetu? Fakt teraz mało jest takich osób ale jednak. To raz.


Prawo nie wymaga zamieszczania listy zwycięzców na łamach prasy ogólnokrajowej. Organizatora nie interesuje czy ktos ma internet czy nie. Zawsze są kawiarenki internetowe i punkty hot spoty. Dla chcącego nic trudnego.

Dnia 09.10.2008 o 17:11, lol94 napisał:

Dwa że nie każdemu się chce zaglądnąć na stronie ale to już problem tych osób.


No właśnie. Lenistwo niczego nie tłumaczy.

Dnia 09.10.2008 o 17:11, lol94 napisał:

Trzy że dużo osób tu zadawało na okrągło pytania czy już ktoś wygrał albo czy już ktoś został powiadomiony. Dlatego właśnie napisałem to bo rzuciło mi się w oczy.


Bo masa osób wierzy, ze maja ogromne szanse na wygraną jesli wyślą sms-a w ciągu pierwszej minuty. ;] hiehie
Poza tym dostrzegłem mimo wszystko jedną wadę/bład/uchybienie* (*niepotrzebne skreslić). Mianowicie brak regulaminu na stronie internetowej. Chyba, że jest a ja jestem ślepy już. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nowy Star Wars gdzie biegały złym Sithem nie wyszedł na PC. Bardzo ciekawe....

I fajna platforma pod Ratchetem XPS3, istnieje taka? ; o

Oblivionem przecież nie jest genialny ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:27, Gawełek napisał:

Myślałem, że nowy Star Wars gdzie biegały złym Sithem nie wyszedł na PC. Bardzo ciekawe....

I fajna platforma pod Ratchetem XPS3, istnieje taka? ; o

Oblivionem przecież nie jest genialny ;/.

Kurcze sam miałem to wszystko napisać ;( Ale prawda, bo w tym odcinku strasznie dużo błędów się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:38, Modok napisał:

jednym słowem program Gram.tv to już syf.


Dzieciaczki są już niezadowolone z płatnych konkursów co?
Dziwię się ludziom, którzy oglądali gram.tv dla konkursów Oo. Osobiście brałem w nich udział, wygrałem nawet 2 gry, w nowe konkursy się nie bawię, ale to nie powód by nie oglądać gram.tv.
Swoją drogą, płatne konkursy zapewne są spowodowane "rozłączeniem" gramu z CDP, który dawał kaskę na gry :]. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:32, milten6 napisał:

> jednym słowem program Gram.tv to już syf.

Dzieciaczki są już niezadowolone z płatnych konkursów co?
Dziwię się ludziom, którzy oglądali gram.tv dla konkursów Oo. Osobiście brałem w nich
udział, wygrałem nawet 2 gry, w nowe konkursy się nie bawię, ale to nie powód by nie
oglądać gram.tv.
Swoją drogą, płatne konkursy zapewne są spowodowane "rozłączeniem" gramu z CDP, który
dawał kaskę na gry :]. Coś za coś.

Wcale nie trzeba było całego oglądać, ja jak sobie przypominałem że gram.tv leci to czasami przełączałem na tv4 o odpowiedniej porze i po konkursie na inny kanał. Po prostu gram.tv dość szybko mnie znudziło, a na innych kanałach leciało coś ciekawszego... a od przybytku głowa nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:36, Modok napisał:

Wolisz płacić czyli jesteś frajerem.

A gdzie on napisał, że woli płacić?

Dnia 11.10.2008 o 12:36, Modok napisał:

Dzisiejszy odcinek nawet dobry (...).

Nie wiem, nie oglądałem...
Może i oglądałem gram.TV dla konkursów, ale nie uważam, by to był powód do wstydu... Każdy chce wygrać, nie? Mnie się to niestety ani razu nie udało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:36, Modok napisał:

Wolisz płacić czyli jesteś frajerem.


Kupuje oryginalne gry, czyli płace to też jestem frajerem? Wedle Twojego rozumowania, także jesteś frajerem, bo robiąc zakupy w supermarkecie (tudzież innym sklepie) też płacisz. Proponuję przeczytaj posta na którego odpowiedziałeś. Wyraźnie napisałem, że nowa formuła konkursów mi nie odpowiada.

Skoro CDP nie funduje gier (chyba, że coś przeoczyłem) to gram.tv musi brać na nie kasę, stąd te smsy. To proste zasady rządzące rynkiem, nie ma nic za darmo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować