Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Właśnie, z tym konkursem to dziwne troche. Po co dwa razy dawać ten sam w tym samym odcinku. Biorąc pod uwage, że liczy sie szybkosć wysłania odpowiedzi druga informacja o konkursie jest lekko naciągana. Ktos to moze wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwyt to taki jest i tyle. Nic więcej do tłumaczenia nie ma.

A dlaczego w recenzji w Pure pokazywali tylko trasę z trieningu i z dema? Nie mieli pełaniak czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:18, Mac Cry napisał:

Chwyt to taki jest i tyle. Nic więcej do tłumaczenia nie ma.


Tylko, że jeśli to był zwykły bład to ok. Ale jeśli to zostało zrobione, aby więcej zyskac z sms-ów wiedząc, że limit nagrów został wyczerpany wcześniej to jest to nieuczciwa praktyka.

Dnia 04.10.2008 o 14:18, Mac Cry napisał:

A dlaczego w recenzji w Pure pokazywali tylko trasę z trieningu i z dema? Nie mieli pełaniak czy co?


A dlaczego w recenzji GW Nightfall w CDA są screeny tylko z wyspy noobów? Nie chciało się recenzentowi zagrać więcej niż dwie godziny? ;] hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek w porządku ^^ nie rozumiem tylko użalań pana z lewej o abonament w WoWie :/ rozumiem, że dzieci na to nie stać, ale większość pracujących ludzi stać na to 45 zł na miesiac..smieszne to bylo w jego wykonaniu..i koncowka żenująca - "kupywać, a nie kupować się mówi" - w wykonaniu pana z prawej, ni to śmieszne, ni to mądre..i co najlepsze - prawidłową formą jest kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:30, HumanGhost napisał:

> Chwyt to taki jest i tyle. Nic więcej do tłumaczenia nie ma.

Tylko, że jeśli to był zwykły bład to ok. Ale jeśli to zostało zrobione, aby więcej zyskac
z sms-ów wiedząc, że limit nagrów został wyczerpany wcześniej to jest to nieuczciwa
praktyka.

Nie łamią przecież prawa. Ale po prostu chamskie jest takie posunięcie.

Dnia 04.10.2008 o 14:30, HumanGhost napisał:

> A dlaczego w recenzji w Pure pokazywali tylko trasę z trieningu i z dema? Nie mieli
pełaniak czy co?

A dlaczego w recenzji GW Nightfall w CDA są screeny tylko z wyspy noobów? Nie chciało
się recenzentowi zagrać więcej niż dwie godziny? ;] hehe

Ale pełniaka mieli, a gram.tv chyba w demo grali (wiem, bo wczoraj zessałem demko, nawet po polsku było ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Nie łamią przecież prawa. Ale po prostu chamskie jest takie posunięcie.


Akurat taka praktyka jest łamaniem prawa. Nie wolno ogłaszać konkursu w przypadku gdy nagrody są juz przyznane, że sie tak wyrażę. Ale oczywiscie tylko teoretyzujemy, bo nie znamy przyczyny podwójnego ogłoszenia o tym samym konkursie.

Dnia 04.10.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Ale pełniaka mieli, a gram.tv chyba w demo grali (wiem, bo wczoraj zessałem demko, nawet po polsku było ^^)


Hehe klienta na pewno mieli. Pytanie czy było to pełne konto czy poszli na łątwiznę i pograli na trialu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:14, HumanGhost napisał:

Akurat taka praktyka jest łamaniem prawa. Nie wolno ogłaszać konkursu w przypadku gdy
nagrody są juz przyznane, że sie tak wyrażę. Ale oczywiscie tylko teoretyzujemy, bo nie
znamy przyczyny podwójnego ogłoszenia o tym samym konkursie.

To prawo można w łatwy sposób przecież obejśc. Oficjalnie nagrody przecież nie są przyznane, nawet nie wiedzieli kto i ile smsów przyszło dokładnie, ale domyślali się, że w ciągu minuty rozejdą się gierki. To jest po prostu chamski chwyt. A przyczynę znamy, bo to nie jednorazowa "wpadka".

Dnia 04.10.2008 o 16:14, HumanGhost napisał:

Hehe klienta na pewno mieli. Pytanie czy było to pełne konto czy poszli na łątwiznę i
pograli na trialu. ;]

Nie wiem, grali prawdopodobnie na X360, a na PC, ale jak byk widziałem, że to jedna i ta sama trasa, w dodatku ta z dema co u mnie była. A tak na marginesie, demko na PC jest jakieś spieprzone, nie idzie zwiększyc detali (tzn. nie akceptują się), a nawet menu nie ma tylko odrazu jakiś trening się włącza. Do tego gadają po polsku, a miała byc przeta kinówka :P (w sumie to mi nieprzeszkadza, bo lektorzy są nieźli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem tu nowy i dziś brałem udział w konkursie dotyczącym wygranie Wiedźmina edycji rozszerzonej. Czy wiecie kiedy będą wyniki? Na stronie Gram.tv mam wrażenie, że nikt tam od dawna nie zaglądał.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:15, HumanGhost napisał:

Właśnie, z tym konkursem to dziwne troche. Po co dwa razy dawać ten sam w tym samym odcinku.
Biorąc pod uwage, że liczy sie szybkosć wysłania odpowiedzi druga informacja o konkursie
jest lekko naciągana. Ktos to moze wytłumaczyć?

Nie wydaje mi się że to chwyt skoro wysłałem dopiero za drugim razem smsa, wydaje mi się że są na tyle uczcii ze najpierw 5 osób i przy drugim kolejne 5, co zmniejsza szanse wygranej o połowę ale daje szansę tym którzy za późno włączyli tv np. JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:00, rmmaba napisał:

do 10 pierwszych osób tak?


Zgadza sie ale powiem ci że są tacy "hardkorowcy" którzy zawsze wygrywają a ich sposób to wysłanie trzech różnych sms''ów z trzech różnych tele. na trzy różne odp. A,b,c i zawsze oni wygrywają....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:57, leszek1czesław napisał:

Nie wydaje mi się że to chwyt skoro wysłałem dopiero za drugim razem smsa, wydaje mi się że są na tyle uczcii ze najpierw 5 osób i przy drugim kolejne 5, co zmniejsza szanse wygranej o połowę ale daje szansę tym którzy za późno włączyli tv np. JA :D


To się akurat kupy za przeproszeniem nie trzyma. Jeśłi by tak było to zaznaczono by za każdym razem, że 5 pierwszych osób wygrywa. Inaczej nie ma to sensu. Co do uczciwości to nie wiem. Wierze, że z natury każdy dąży do osiągnięcia własnych korzyści. Uczciwosc nie ma tu znaczenia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu się zgadzam, konkursy sms mają na celu tylko zbicie kasy (np dodatkowe pytanie), jasne ale coś w tym byc musi. Po prostu nie miałbym szans 10 osób 10 smsów to jak kropla podczas burzy, to są sekundy a jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować