Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 19:40, el-coyote napisał:

> Podoba mi się. A mógłlbym prosić taki sam, tylko że z napisem Kombesista? :)
Zrobić mogę. Ale są dwa problemy: 1. Masz za duży nick, więc nie spodziewaj się, ze napis będzie
wyraźny. 2. MARCOS był właściwie pierwszy i pierwszy ma prawo do użytku tego obrazka. A jak
będą takie same dwa na forum? Mogą być mylące :D. Proszę:

1. Nick jest dość wyraźny.
2. Już nie są takie sama. :)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobił/łąś byś mi avatar ma chciałbym żęby był cały samochód i món nick smigolx na jak to się nazywało hmmm..... mój nick na boku tego samochodu z góry dzięki a nick może być jakiś czrny czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:34, krzysiek253 napisał:

no to ja poproszę avek z gandalfem i moim nickiem na jutro!



sorrrasy, że dopiero tera, ale miałem problemy z kompem przez 2 dni a więc daje.Zajacisko sorry , że tak długo trzymałem z robieniem avka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:04, smigolx napisał:

zawartość post powyżej



trochę nijak mi to wyszło , "1" to obraz do forum a "2" do jak mi wyszło na obrazie, który mi dałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:12, Saref napisał:

> zawartość post powyżej


trochę nijak mi to wyszło , "1" to obraz do forum a "2" do jak mi wyszło na obrazie, który
mi dałeś.


wiem że jestem upierdliwy ale pisałem że chcę czarny kolor możesz zmmienić z tego czerwonego na czarny i będzie dobrze pozdrawam smigolx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:17, el-coyote napisał:

Hej, mam nadzieję, że się nie obrazisz, bo ja się za to wziąłem :>. Wiem, wiem - talentu
to nie mam, ale może dla Ciebie taki styknie ;). Wszystko ładnie wycięte do rozmiarów 64 x
64 na forum. Oceń sam.

Lol...dzięki! Świetny tylk ow tym problem, że mam juz nowego, ale ten będzie następny w kolejce :) Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Za ten czyn umacniam cię na mojej liscie ulubionych forumowiczów gdyż tam jesteś, ale podniosę cię na szczyt czołówki :P

kombesista

Dnia 18.10.2006 o 19:17, el-coyote napisał:

1. Nick jest dość wyraźny.
2. Już nie są takie sama. :)


No wiesz...nie podoba mi się twoje zachowanie, bo ja go sobie znalazłem, a teraz ty będziesz miał prawie identyczny a nie chcę sobie mylić kogos z innym....pomyślę co zrobić. Może ci podaruje :P

Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Jutro ci możę napiszę, czy żebyś sobie go wziął czy nei chcę takiego układu. Lecz ty go nei zmieniłeś, więc można się spodziewać, że jednak wolisz swojego dotychczasowgo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zdecydowałem sie szybciej niz myślałem. Możesz sobie go wziąść, ja mam swój :P Może kiedyś go przygarne do mojej budki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:44, el-coyote napisał:

Hej. Zrobiłem tak na szybko avka. Jak Ci się podoba? ;).

A ty to jakimś wspólnikiem Saref''a jesteś ? :P

Jakbyś mógł to powiedz za pomocą jakiego programu to robisz..... gdzie można go pobrać o ile jest to legalne, chodzi mi o darmowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:49, speedraid napisał:

A ty to jakimś wspólnikiem Saref''a jesteś ? :P

Nie, jak mam wolną chwile - to robię ;). Z czystego serca ;P.

Dnia 19.10.2006 o 13:49, speedraid napisał:

Jakbyś mógł to powiedz za pomocą jakiego programu to robisz..... gdzie można go pobrać o ile
jest to legalne, chodzi mi o darmowego :)

Najczęściej paint mnie od wszystkiego wyręcza ;). A czasem się zdarza, że skorzystać z photoshopa, którego i tak nie umiem obsługiwać, ale się uczę :). On darmowy nie jest, ale można legalnie ściągnąć jedynie wersje trial(30 dni), wystarczy w google wrzuć hasło i już ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:03, el-coyote napisał:

Najczęściej paint mnie od wszystkiego wyręcza ;). A czasem się zdarza, że skorzystać z photoshopa,
którego i tak nie umiem obsługiwać, ale się uczę :). On darmowy nie jest, ale można legalnie
ściągnąć jedynie wersje trial(30 dni), wystarczy w google wrzuć hasło i już ;).

Kurcze...usunąłem go wczoraj z kompa. Na serio...Ehhh:/ n odobra, to się będę bawił na paincie :P
Dzięki za pomoc i czyste serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.10.2006 o 21:53, MARCOS napisał:

kombesista
> 1. Nick jest dość wyraźny.
> 2. Już nie są takie sama. :)

No wiesz...nie podoba mi się twoje zachowanie, bo ja go sobie znalazłem, a teraz ty będziesz
miał prawie identyczny a nie chcę sobie mylić kogos z innym....pomyślę co zrobić. Może ci podaruje
:P

Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Jutro ci możę napiszę, czy żebyś sobie go wziął czy nei
chcę takiego układu. Lecz ty go nei zmieniłeś, więc można się spodziewać, że jednak wolisz
swojego dotychczasowgo :)


Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że ty jesteś pawowitym użytkownikiem tego avka. :)
Ja wracam do mojego husarza.

el-coyote

Mógłbyś jakoś przerobić mój nick na tym avku z husarzem, tak żeby był trochę wyraźniejszy? Może dałoby się zmienić czcionkę i\lub rodzaj czcionki jaką jest napisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:29, kombesista napisał:

>

el-coyote

Mógłbyś jakoś przerobić mój nick na tym avku z husarzem, tak żeby był trochę wyraźniejszy?
Może dałoby się zmienić* czcionkę i\lub rodzaj czcionki jaką jest napisany?


*chodzi o kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować