Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 bez regionalizacji?

12 postów w tym temacie

Domek

Jednym z problemów obu PlayStation jest tzw. regionalizacja, przez którą np. gra zakupiona w USA nie zadziała na konsoli z Japonii. Jest jednak nadzieja, że w przypadku PS3 firma Sony postąpi tak samo jak z PSP i zrezygnuje z tego rozwiązania.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 bez regionalizacji?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:53, megazielarz napisał:

ciekawe że autor newsa pisze o blokadach regionalnych w konsolach Sony. A czy taki Xbox czy też Gamecube nie mają ich? Z
tego newsa można by tak wnioskować.



Xbox 360 bedzie mial regionalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"współpracować będzie z odbiornikami w technologii high-definition"
Tiaa, a jak ktoś takiego nie ma? Musi obowiązkowo wybulić 1000€. Albo kupić xboxa 360. Czyżby Sony na to nie wpadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DCWampirPL HD bedzie musial sobie kupic kazdy, a nie tylko uzytkownicy PS3 czy XBox360, jest to krok tak oczywisty jak kiedys przejscie z czarnobialej na kolorowa telewizje, lecz niestety z tego co sie orientuje to na starych telewizorach sobie tego nie pogladasz. Wiec kazdy czlowiek przy zdrowym rozumie, ktory chce kupic sobie teraz TV powinien kupic telewizor z obsluga HDTV, gdyz moze sie okazac ze i w europe do 2010 [powiedzmy, w stanach jest to 2009 o ile pamientam, albo cos pomiedzy 07-09] kazda stacja telewizyjna bedzie musiala przejsc na HDTV czyli uzytkownicy tez.

Pozatym zanim wyjdzie PS3 to HDTV stanieje, a zreszta XBox360 tez obsluguje HDTV.

Osoby ktore kupia sobie do TV z HDTV do grania na konsolach beda [raczej] mialy poprostu lepsza grafike [o ile bedzie mozna sobie pograc na zwyklych TV, a o ile pamientam bedzie mozna], a i w przyszlosci nie beda musialy sie obawiac kupnem nowego sprzetu do ogladania TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W X-boxie zwyklym byl wiec nie widze powodu dla ktorego mialoby teraz nie byc regionalizacji. A co do HDTV to na 100% konsole beda dzialac tez na zwyklych TV, nie bojcie zaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja problemu z HDTV nie mam bo od 8 lat nie mam TV :) i żyję :) ... no ale nie mam też konsoli więc mi nie potrzebny :)
Ale wracając do newsa: bo może ja coś źle rozumiem - czy opcja regionalizacji i obsługa HDTV się ze sobą kłócą? M$owi to jak widać nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tak to bywa w malzenstwie... klotnie to staly element. Bo moj HDTV udal sie do innego REGIONU i moj region slubny sie zdenerwowal... no i klotnia... wiec trzeba wybiera albo HDTV albo REGION. Jestem ciekaw ile osob zrozumie to co tu napisalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować