Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów World of Warcraft w super cenie!

61 postów w tym temacie

Eeee tam lepiej trzaśnijcie jakąś promocje na pre-paid''y np 50% taniej wezme od razu 4 ;)

A tak na serio to całkiem niezła promocja- 3 miechy temu była podobna (108 PLN) wtedy kupiłem WoW''a. Szkoda, że abonament taki wielki- skutecznie zniechęca do grania nawet jak ma się kasę (ja już nie pogram dopóki Blizz nie obniży abonamentu- czyli nigdy ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EH szkoda ze od poczatku nie było takiej ceny. Z mojej pięknej skarbonki ubylo by tylko 100zł a nie 200zł;/
Ale cóz ci co nie zamówili jeszcze to włazic do sklepu i zamawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze abonament był za 15 złotych - bym się chwili nie zastanawiał. Lub jeszcze inaczej - podwyżkę poproszę to wtedy i nawet to 10 euro będe płacił ;) Dobra - jeszcze inaczej - niech doba ma 48 godzin, to pogadamy. Zbyt duże mam wymagania? A może to tylko WoW ma takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:14, volverine napisał:

Pytanie do CDP - czy ta cena obowiązuje tylko w Waszym sklepie czy także w detalicznej sprzedaży
sklepowej ??


To pytanie kieruj do Gram.pl a nie do CDP o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się chce płakać !! :( :( :( :(.... strasznie chcę kupić sobie jakiegoś MMORPG ale niewiem na co postawić :( Doradźcie mi co wziąść !! GW czy WoW ?? ?? Czym te gry się różnią ?? Szkoda że w WoW-ie trzeba płacić haracz ;( Ale za to w GW jest słaby system twożenia postaci i niema ras ani wieżchowców :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 23:33, Szewczu napisał:

Ależ mi się chce płakać !! :( :( :( :(.... strasznie chcę kupić sobie jakiegoś MMORPG ale niewiem
na co postawić :( Doradźcie mi co wziąść !! GW czy WoW ?? ?? Czym te gry się różnią ?? Szkoda
że w WoW-ie trzeba płacić haracz ;( Ale za to w GW jest słaby system twożenia postaci i niema
ras ani wieżchowców :( :( :(


gw to nie mmorpg. patrzac na aspekt sieciowy, gw bardziej przypomina to diablo niz gre mmo - w miescie spotykasz ludzi i z zalozona grupa wychodzisz w teren w ktorym nie spotykasz juz innych graczy. w prawdziwych grach mmo natomiast, zyje caly swiat, innych graczy mozesz spotkac wszedzie i w kazdym miejscu.

prywatnie preferuje wowa ale do gw nic nie mam. jesli interesuje Cie glownie ostra jatka w trybie PvP z innymi graczami "od zaraz", bez poswiecania kilku miesiecy na eksplorowanie swiata, poznawanie ludzi, zdobywanie poziomow to pewnie lepiej bedzie ci z gw. jesli jednak masz ochote troche bardziej poRPGowac i masz mozliwosc wyciecia pol roku z zyciorysu to bierz wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie !! mnie kręcą gry RPG !! chodzi mi o takiego MMORPG co będe mógł długo i wspaniale rozwijać moją postać i wspaniale się przy tym bawiąc. Awansować na kolejne levely i ciesząc się tym że mam przewagę nad innymi graczami !! Czyli do tego co napisałem najlepiej nadaje się WoW ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:49, Alfa_Pi napisał:

Witam

Czy wPLN znajdują się w każdym pudełku z grą sprzedawaną w Polsce czy tylko w tych które kupi
się w gram.pl

We wszystkic (w większości) gier wydawanych przez CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować