Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Carbon - zapowiedź

117 postów w tym temacie

N4S - napalam sie że można tuningować auta - sama rozgrywka dla mnie nudna a jak przeczytałem początek z fabułą to dno :/ w tamtym mieście powinniśmy być niepokonani a nie suchar że od nowa :/ powinni miasto zmienić w takim razie. SHLEBY GT 500 - na tym aucie kończe wybór innych :D żałuje tylko że jeszcze Audi TT nie będe mógł kupić ale trudno. O wiele wieksze nadzieje wiąże z TDU bo to co mnie w każdym N4S wkurza to badziew - 3 paczki na liczniku jebs i jade dalej a 3 szkieły - bryki demolki :/ ogólnie rzecz biorąc system wyścigów dno :/ znowu jakieś śmieszne limity i "bossy" :/ w real wyścigach liczy się kasa a nie to że masz jednego bossa :/ postawisz dostatecznie dużo siana to sie ścigasz. No i największa wada Carbona - DRAGI a raczej ich brak :/ no co za debile :/ najlepsze wyścigi a oni je usuneli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE ALE GDZIE MOGE ZLOZYC ZAMOWIENIE NA gram.pl odnosnie carbona ???? MUSZE GO MIEC xD Prosze o szybko odpowiedź najlepiej z odnosnikiem. Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:45, Yobel napisał:

Wiemy już, że będzie można przestawić się z normalnej edycji Carbona na kolekcjonerską, przy
zamówieniu pre-order.

Zakładając że EK Carbona będzie w sprzedaży, gdy EK się pojawią najprościej będzie anulować obecne zamówienie na edycję zwykłą i złożyć nowe na EK. Chyba że ktoś zdążył na limitowany bonus - smycze. Wtedy sugeruję skontaktować się z Działem Obsługi Klienta naszego sklepu i poprosić o podmianę produktów w swoim starym zamówieniu.

Dnia 14.10.2006 o 12:45, Yobel napisał:

pytania do ekipy CD Project: kiedy będziecie znali datę pojawienia się w swojej ofercie edycji
kolekcjonerskiej i ile mniej więcej będzie ona kosztować? Przynajmniej orientacyjnie, mam nadzieję,
że nie przesadzicie z tymi cenami :/

To czy EK w ogóle pojawi się ogólnie w ofercie sklepów i kiedy zależy wyłącznie od dystrybutora tej gry a nie od naszego sklepu - niestety :). Tak samo jest w kwestii ceny - cenę sugerowaną ustala zawsze wydawca gry. Jeśli będzie coś wiadomo to oczywiście damy znać.

Dnia 14.10.2006 o 12:45, Yobel napisał:

Czy wszyscy którzy zamówili już w pre-order normalnego Carbona dostaną kolekcjonerską jeśli będą
chcieli, czy też nie starczy dla wszystkich?

Wszystko zależy od ilości EK jakie będą dostępne (zakładając że będą dostępne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:23, Qidin napisał:

DOBRZE ALE GDZIE MOGE ZLOZYC ZAMOWIENIE NA gram.pl odnosnie carbona ???? MUSZE GO MIEC xD Prosze
o szybko odpowiedź najlepiej z odnosnikiem. Dziekuje z gory.


w sklepie gram.pl? -> sklep.gram.pl, nawet nie trzeba szukać daleko bo obrazek z logiem Carbona regularnie pojawia się na stronie głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie niezła gierka na długie jesienne wieczory. Mi tam pójdzie na kompie.
Athlon 2500XP+
1 gb Ram kingston
GeFrce FX 5700 LE
Napewno NFS:C wpadnie w moje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:35, Destro napisał:

> DOBRZE ALE GDZIE MOGE ZLOZYC ZAMOWIENIE NA gram.pl odnosnie carbona ???? MUSZE GO MIEC
xD Prosze
> o szybko odpowiedź najlepiej z odnosnikiem. Dziekuje z gory.

w sklepie gram.pl? -> sklep.gram.pl, nawet nie trzeba szukać daleko bo obrazek z logiem
Carbona regularnie pojawia się na stronie głównej :)


a czy w sklepie gram.pl bedzie edycja kolekcjonerska jak tak to ile bedzie kosztowac mniejwiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 09:36, kongrad napisał:

a czy w sklepie gram.pl bedzie edycja kolekcjonerska jak tak to ile bedzie kosztowac mniejwiecej
:P


Tak jak już pisałem wielokrotnie w kilu różnych tematach, chcemy aby była ale zależy to wyłącznie od wydawcy gry. Tak samo jak cena. Polecam monitorować sklep i newsy na gram.pl regularnie - do premiery powinno być ostatecznie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

dostalem sie w carbonie do polnocnej [ostatniej] dzielnicy i szok.... ;]

nagle moje samochody i / lub umiejetnosci sa niewystarczajace na wygranie wyscigow

fury najlepsze tuning max i nie wiem co jest grane. sprinty zawsze konczylem z zapasem czasu 20 100sek a teraz co chwile widze "hurry up"

cos sie w grze spiep**** czy to normalka i tez tak macie ?

pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:35, Destro napisał:

> DOBRZE ALE GDZIE MOGE ZLOZYC ZAMOWIENIE NA gram.pl odnosnie carbona ???? MUSZE GO MIEC
xD Prosze
> o szybko odpowiedź najlepiej z odnosnikiem. Dziekuje z gory.

w sklepie gram.pl? -> sklep.gram.pl, nawet nie trzeba szukać daleko bo obrazek z logiem
Carbona regularnie pojawia się na stronie głównej :)

Mogę się dowiedzieć co z moim Carbonem??? Miałem go dostać wczoraj, ale kurier zrobił sobie wolne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:35, Dawid17 napisał:

Mogę się dowiedzieć co z moim Carbonem??? Miałem go dostać wczoraj, ale kurier zrobił sobie
wolne!!!


Niestety na forum odpowiedzi na pewno na to pytanie nie uzyskasz :(. We wszystkich indywidualnych sprawach dotyczących zamówień bardzo proszę kontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4) z naszym Działem Obsługi Klienta - tylko pracownicy sklepu mają pełen wgląd w Wasze zamówienia i mogą odpowiednio zareagować w razie problemów.

Ponieważ DOK pracuje w dni robocze, żeby nie czekać do poniedziałku na razie mogę zasugerować kontakt z firmą kurierską, podanie numeru zamówienia i ustalenie dlaczego paczka nie została doręczona. Jeśli nie uda Ci się rozwiązać sprawy z firmą kurierską w sposób Cię satysfakcjonujący, tym bardziej zgłoś się do naszego Działu Obsługi Klienta. Sprawę na pewno wyjaśnimy i rozwiążemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 00:00, anti20 napisał:

witam
dostalem sie w carbonie do polnocnej [ostatniej] dzielnicy i szok.... ;]
nagle moje samochody i / lub umiejetnosci sa niewystarczajace na wygranie wyscigow

fury najlepsze tuning max i nie wiem co jest grane. sprinty zawsze konczylem z zapasem czasu
20 100sek a teraz co chwile widze "hurry up"

cos sie w grze spiep**** czy to normalka i tez tak macie ?

pzdrw


to "normalka" choc slabo to swiadczy o zbalansowaniu gry. pierwsze trzy regiony sa mega proste a w trzecim nagle od pierwszego wyscigu poziom podskakuje przedziwnie. anyway zeby miec szanse w tym regionie potrzebny jest tier3 car. tyle ze tego nie dostaniesz poki nie poradzisz sobie z minimum jednym wyscigiem z rejonu polnocnego (w jednym jest unlock nissan 350z chyba) lub kilkoma wyscigami (zeby dostac murcielago) - chyba zej est jakas inna opcja o jakiej nie wiem. z najmocniejszym wozem tier2 i kompletem upgradow da sie wygrac przy odrobinie szczescia. w moim wypadku w polowie wyscigu pojawila sie policja i jakims cudem zwolnila wiekszosc towarzystwa na tyle ze udalo mi sie wyjsc na prowadzenie. po wyscigu byl juz nissan. dalej robi sie mega banalnie nawet bez ani jednego upgradeu (znowu durne zbalansowanie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 17:50, Ciastuś napisał:

to "normalka" choc slabo to swiadczy o zbalansowaniu gry. pierwsze trzy regiony sa mega proste
a w trzecim nagle od pierwszego wyscigu poziom podskakuje przedziwnie. anyway zeby miec szanse
w tym regionie potrzebny jest tier3 car. tyle ze tego nie dostaniesz poki nie poradzisz sobie
z minimum jednym wyscigiem z rejonu polnocnego


no dokladnie, poprostu poziom konkurentow jest ustalany na podstawie twojego tuningu jezeli masz 2 poziom nitro maja go i oponenci, jednak gra nie bierze pod uwage klasy saochodu. odpal plansze na aucie z 1 klasy z max tuningiem to tylko dym z opon zobaczyc mozna :)

wzialem sie teraz za odkrywanie kart:
czy jest jakis inny sposob na dorobienie kasy po skonczeniu kariery niz powtarzanie wyscigow za 500$, chce dojsc do cashu 1mln a mam 600K wiec to bedzie jakies 800 wyscigow co sie mija z celem ????

poza tym strasznie brakuje mi statystyk z poscigow policyjnych w trakcie poscigu

a jak w tej czesci stoi z wykroczeniami, nalezy zalapac ich 6, a maksymalnie udalo mi sie 4 i nie pisze nigdzie jakie zalapalem a jakich nie ;/, jakas podpowiedz ????

aha i jak zlapac grzywne 50.000 bo mi na maksa dali 2,5 tysiaka za 40minutowy poscig i szkody 600.000 $ - tez smieszna sprawa :)

pozdrawiam i dzieki za wszlekie wskazowki

sija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować