Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Carbon - zapowiedź

117 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 14:13, szafa12 napisał:

nie bendzie droga bo ściągne z neta


Lol..przeczytaj regulamin: http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp

Szcególnie ci zacytuje:
''''Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi

* tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie ''''

Dnia 11.10.2006 o 14:13, szafa12 napisał:

moge sie chwalic i co z tego


Jeżeli ci zależy, żeby dostać degrada to się chwal...tylko potem nei żałuj jak będziesz bulmelantem czy wrogiem ludu :P
Teraz się lepiej módl, aby nie zajrzał tutaj moderator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Co jest zabronione na forum
* Piractwo

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi

* tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Zegnam. BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze że będziecie mieli carbona. Na miesiąc przed premierą??Bądzmy realistami. Zresztą co to za moda żeby chwalić sie piratami coraz więcej osób umieszcza podobne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega Grywalny to jest Midnight Club 2 !! I ubolewam całym sercem nad tym, że trzecia część nie wyszła na PC! Żadne inne wyścigi nie dały mi takiej zabawy jak ta gra. NFS się nie umywał, żadna część!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ea dało oficjalne wymagania Carbona. Oto one:

System operacyjny: Windows 2000/XP
Procesor: 1.4 GHz lub szybszy
Pamięć RAM: 256 MB - minimalne, 512 MB - zalecane
Przestrzeń na dysku twardym: ok. 6 GB
Napęd: DVD, min 8x
Karta graficzna: minimum 64 MB (NVIDIA GeForce 3, ATI Radeon 8500 lub lepsza)
Karta dćwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX 9.0cv

A więc jednak na moim kompie chodzić będzie :D tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:15, Dawid17 napisał:

Już nie potrafię się doczekać wydania gry. Myślę, że NFS Carbon to będzie hit. A prpos... Czy
policja też tam goni, tak jak w NFSMW?


Jasne. I to jeszcze lepiej niż w Most Wanted ;)

A do pogaduszek zapraszam do tego wątku --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&u=1749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:54, Elwro napisał:

6 GB na twardym? A cóż tyle zajmuje?



Ojj,dużo rzeczy,oj dużo:)

Autosculps,perfekcyjna grafa,ogrom samochodów,wielkie miasto,rozbudowana rozgrywka itd...itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sie troche spóźniam ale zripostować musze. ( gdyby ktoś chciał wiedziec do czego szukajcie na początku lub na odwrocie opakowani... za dużo reklam ). Mejste nie napisałem, że nie lubie prostych wyścigów bo to, że są idealne na odpoczynek czy odstresowanie to fakt. Ale Most Wanted było dla mnie zwykłym średniakiem i wiem, że w Carbonie wiele sie nie zmieni ( bo EA nie lubi zmieniać swoich marek ). Nie lepiej wydać prawie trzy razy mniej na genialnego FlatOuta 2 niż płacić za samochodówkę niemal nie różniącą się od Most wanted i do tego bez porządnej fizyki ( otoczenia nie jazdy ) i modelu zniszczeń ? Już niedługo 2007 rok, a N4S zatrzymał sie w okolicach pierwszego Undergrounda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał NyGga Mily nie ma sensu dopisywać się tu, gdyż temat jest tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&u=1758
Tam się dopisujcie ze swoimi nowinkami, bo spamerzy tylko na tym korzystaja kopiując informacje o grze co jest głupie i bezsensowne. Polecam zapoznać się z regulaminem: http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już, że będzie można przestawić się z normalnej edycji Carbona na kolekcjonerską, przy zamówieniu pre-order.

pytania do ekipy CD Project: kiedy będziecie znali datę pojawienia się w swojej ofercie edycji kolekcjonerskiej i ile mniej więcej będzie ona kosztować? Przynajmniej orientacyjnie, mam nadzieję, że nie przesadzicie z tymi cenami :/ Czy wszyscy którzy zamówili już w pre-order normalnego Carbona dostaną kolekcjonerską jeśli będą chcieli, czy też nie starczy dla wszystkich? Smycz jak rozumiem będzie także dodawana do kolekcjonerskiej, skoro zamówiłem już normalną wersję?

Sporo tego, ale wolę wiedzieć, za co płacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro beda takie wymagania to pójdzie mi bezproblemu nawet wszystko poustawiam sobie na maksa :D.
Zresztą EA robi gry z malymi wymaganiami. Np; Taką Fife07 lepszej karty od 2letnich niepotrzebuje w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować