Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 18:53, Kaucz napisał:

Bo akurat przy grach: Bayonetta, Dante''s Inferno, Darksiders nie dawali do minusów "braku
destrukcji". Mógł dac 10/10.


Pytanie tylko co rozumie się pod tym pojęciem. Destrukcja otoczenia to była w serii Red Faction i może Fracture. A poza tym? Umówmy się - to jest poszukiwanie niedociągnięć na siłę.

A może inaczej - to takie życzeniowe postrzeganie gier. Mnie na przykład od lat marzy się Hitman z rozbudowanym światem, przyjmowaniem zleceń z różnych źródeł, przygotowaniami (lewe dokumenty, broń, gromadzenie informacji etc.), wizytami na lotniskach i podróżami z miejsca w miejsce. No i co - dlatego że kolejne odsłony tej serii wyglądają inaczej mam to traktować jako minus? Zdecydowanie nie. Siadając do gry godzimy się na takie, nie inne warunki narzucone przez developera. I zawsze, zawsze będzie występować pewna umowność. Na to siły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 18:58, Piotrek_K napisał:

Nie czytuje regularnie stron o grach. Ale wiadomo - GoW III to GoW III ;). Specjalnie
sobie przedluzam weekend, zeby od pracy odpoczac przy ''Kratosku'' :)


Ja opinię na temat Piotra mam wyrobioną. Growy freak, osoba naprawdę kochająca to co robi i w pozytywnym sensie zakręcona, ale niestety mająca spore braki warsztatowe (nie tylko zresztą jego teksty mam na myśli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyżak w sixaxisie jest czymś tak mocno wysmarowany że "mlaszcze" czy mój jest czymś zalany? Zastanawiam się czy rozkręcać i czyścić czy może to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:26, destro177 napisał:

Krzyżak w sixaxisie jest czymś tak mocno wysmarowany że "mlaszcze" czy mój jest czymś
zalany? Zastanawiam się czy rozkręcać i czyścić czy może to normalne.

Co to znaczy "mlaszcze"? Mój krzyżak jak się go "wciśnie" to wydaje taki cichy odgłos, jeśli o to Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:26, destro177 napisał:

Krzyżak w sixaxisie jest czymś tak mocno wysmarowany że "mlaszcze" czy mój jest czymś
zalany? Zastanawiam się czy rozkręcać i czyścić czy może to normalne.


Mój "brzmi" normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help! :(

Mój dualshock zaczął się psuć: po wciśnięciu PS button wszystkie diody migają i po paru sekundach gasną, a konsola nie widzi pada. Dopiero po podłączeniu kabelkiem działa, ale też po odczekaniu pewnej chwili. Czyżby czeka mnie przymusowe granie z kablem i zakupienie nowego pada ? Mieliście kiedyś coś podobnego ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gasną po paru sekundach, oznacza to wyczerpaną baterię. Odpal konsolę, podłącz pada i zostaw to w takim stanie na ~cztery godziny - będzie akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że... to wydarzyło się świeżo po naładowaniu pada. :(

E: Poza tym gdyby akumulator by się rozładował to na chwilę chociaż by się połączył z konsolą, a u mnie nic. Na dodatek łączenie przez kabel też idzie trochę dłużej niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 22:26, woko27 napisał:

Help! :(

Mój dualshock zaczął się psuć: po wciśnięciu PS button wszystkie diody migają i po paru
sekundach gasną, a konsola nie widzi pada. Dopiero po podłączeniu kabelkiem działa, ale
też po odczekaniu pewnej chwili. Czyżby czeka mnie przymusowe granie z kablem i zakupienie
nowego pada ? Mieliście kiedyś coś podobnego ? :(


Wygląda to tak, jakby pad nie był skonfigurowany z konsolą. Spróbuj może jeszcze raz skonfigurować, tak jak przy 1 uruchomienu konsoli (jak coś, zajrzyj do instrukcji, bo w sumie sam nie pamiętam jak dokładnie się to robi:P). Może jakimś cudem pad został "rozłączony" z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 22:26, woko27 napisał:

Help! :(

Mój dualshock zaczął się psuć: po wciśnięciu PS button wszystkie diody migają i po paru
sekundach gasną, a konsola nie widzi pada. Dopiero po podłączeniu kabelkiem działa, ale
też po odczekaniu pewnej chwili. Czyżby czeka mnie przymusowe granie z kablem i zakupienie
nowego pada ? Mieliście kiedyś coś podobnego ? :(


Słuchaj, a długo masz tego pada? Bo to może też wyglądać, że akumulatorek zdechł. Miałem tak z nieoryginalnym padem bezprzewodowym. Choćbym ładował całą noc, to po odłączeniu kabla diody mrygały chwilę i gasły. Z kablem działał poprawnie. Z ciekawości rozkręciłem pada, a tam akumulator był cały mokry i lepiący się - wyciekł z niego jakiś kwas czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Spróbuję jeszcze raz go skonfigurować i dam znać czy podziałało.

Pad był przy zakupie konsoli, czyli mam go od lipca poprzedniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo.
Piszę tradycyjnie z pytankami, a raczej problemami, które trapią me serce, wróć, mą konsolę.

A więc na początek, mam taki problem: czcionka w Fifce jest strasznie mała, próbowałem się do tego przyzwyczaić, ale przeszkadza mi to mocno. Zmiany opcji w "ustawieniach wyświetlania" nic nie dają, tekstu czasami nie da się odczytać (np. ten o autozapisie na początku gry). Wiem, że problemy z wzrokiem mam spore, ale czy Panowie z EA Sports muszą mi to w tak wyraźny sposób ukazywać? Nazwy zawodników też są bardzo małe, wszystko takie pomniejszone - czy to dlatego, że nie mam tego nieszczęsnego TV HD?
Następnie, miganie - ramka PS Store cholernie miga, tzn., jak chwilę przytrzymam na sklepie, pojawia się taka podpowiedź - i wtedy z krawędziami zaczyna się dziać niedobrze... Again, czy to dlatego, że nie mam tego nieszczęsnego TV HD?
I jeśli ktoś chce rozegrać meczyka, bądź po prostu popatrzeć na moje beautiful trofea - Gryczka, zapraszać!
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany. A raczej... sam się rozwiązał. Po około 10min podłączonego pada przez kabel, diody zgasły, coś się naprawiło i DZIAŁA ! :))

BluesBoy - > jaki jest Twój ID ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 14:38, Gryczka napisał:

A więc na początek, mam taki problem: czcionka w Fifce jest strasznie mała, próbowałem
się do tego przyzwyczaić, ale przeszkadza mi to mocno. Zmiany opcji w "ustawieniach wyświetlania"
nic nie dają, tekstu czasami nie da się odczytać (np. ten o autozapisie na początku gry).
Wiem, że problemy z wzrokiem mam spore, ale czy Panowie z EA Sports muszą mi to w tak
wyraźny sposób ukazywać? Nazwy zawodników też są bardzo małe, wszystko takie pomniejszone
- czy to dlatego, że nie mam tego nieszczęsnego TV HD?

Niestety PS3 bez HDTV to jak ryba bez wody. Może trochę wytrzyma, ale co to za życie ;)

P.S. Odpal demko GoW3, u mnie ono na SD było... czarno-białe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Gryczka.
Pamiętasz, kiedyś dość obficie odpowiedziałem Ci tutaj na pytanie, jaka może być różnica między HD, a SD i jakie mogą wystąpić problemy. Właśnie problemy z wyświetlaniem tekstu są najbardziej uciążliwe i właśnie przyczyną jest brak HDTV. Twój drugi problem najprawdopodobniej wynika również właśnie z tego. Warto, naprawdę warto coś takiego kupić. Niestety ceny nadal dla niektórych mogą być zaporowe, choć na szczęście są coraz mniejsze i nie trzeba już posiadać wanny wypełnionej gotówką, by kupić całkiem dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:35, Siriondel napisał:

Czołem, Gryczka.

Elo, Siriondel.

Dnia 09.03.2010 o 21:35, Siriondel napisał:

Pamiętasz, kiedyś dość obficie odpowiedziałem Ci tutaj na pytanie, jaka może być różnica
między HD, a SD i jakie mogą wystąpić problemy.

Tak jest, pamiętam - te Twoje odpowiedzi, obfite, szczegółowe i takie...pełne (?) - ok, pozostańmy jednak przy obfitych i szczegółowych - elegancko wprowadziły mnie w świat Playstation. Chwała Ci za to :)

Dnia 09.03.2010 o 21:35, Siriondel napisał:

Warto, naprawdę warto coś takiego kupić.

Dokładnie, przecież te ''Hadeki'' zaczynają się bodajże od dwóch tysiaków (jak nie mniej), a to już jest kwota możliwa do uzbierania (mówię tu o potencjalnych Kowalskich, nie zarabiających 5 tyś./miesiąc). Problem w tym, że ja jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców, a wiesz, mamuśki nie wypada naciągać... :>
Dzięki za odpa, btw. jak tam będziesz przy playu wyślij do Gryczki zapro :)

Namaru --> Jutro zasysnę, będzie się działo. Powiadasz, że są aż takie efekciory?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te same problemy na TV SD - nieczytelny tekst i migające ramki. Ale zamiast TV HD jestem coraz bliższa zakupienia monitora 24 cali Full HD :) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować