Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 18:34, Harrolfo napisał:

Mój TV ma HD Ready.


W przypadku większości gier więcej nie będzie Ci nawet potrzebne. Kabel HDMI musisz kupić, inaczej to się w ogóle mija z celem.

Dnia 21.03.2010 o 18:34, Harrolfo napisał:

Uncharted - też myślałem, ale czy to jest więcej strzelania z covera czy myślenia?


W jedynce sporo jest skakania (elementów przygodowych), mniej strzelania. Niemniej przesadnie wymagających zagadek w grze nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:39, Harrolfo napisał:

Łeee... Bo chciałem coś z samą akcją :)


No to MGS. Żadna wcześniejsza część nie zachęcała do pociągania za spust tak często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,marudzę, ale - nie kręcą mnie japońskie facjaty :P
No to może prościej, napiszę listę gier, które mnie interesują, a wy doradźcie :)
Batman Arkham Asylum - grałem na x360, ale sprzedaję i kupuję PS3 i będzie mi chyba brakowało. No i Joker jako grywalna postać...
Assassin''s Creed 2 - miałem na iksa i podobało mi się
inFamous - czekam na opinie
Bionic Commando - jak wyżej
Uncharted 2 - więcej akcji czy myślenia? I ile trwa?
Avatar - czekam na opinie
Ewentualnie coś innego z Akcji TPP nie-japońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Wiem,marudzę, ale - nie kręcą mnie japońskie facjaty :P


Tylko że akurat japońskich facjat to tam zbyt wielu nie ma.

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

No to może prościej, napiszę listę gier, które mnie interesują, a wy doradźcie :)
Batman Arkham Asylum - grałem na x360, ale sprzedaję i kupuję PS3 i będzie mi
chyba brakowało. No i Joker jako grywalna postać...


Wcześniej rzuciłem tytuły dwóch gier, które PS3 ma na wyłączność. Jeżeli mówimy o multiplatformerach, to Batman nadaje się jak najbardziej. Jak dla mnie to jedna z trzech najlepszych produkcji ubiegłego roku.

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Assassin''s Creed 2 - miałem na iksa i podobało mi się


A to druga :)

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

inFamous - czekam na opinie


Kompletnie mi ta gra nie podeszła, aczkolwiek oceny zbierała całkiem niezłe. Pewną alternatywę stanowi Prototype.

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Bionic Commando - jak wyżej


Zawiodłem się na nowym BC. Bardzo lubię gry Capcomu, natomiast ta nie do końca się udała. Ale może... Resident Evil 5?

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Uncharted 2 - więcej akcji czy myślenia? I ile trwa?


I trzecia ;p
Akcji. Jakieś 12 godzin. Inna sprawa, że za stówkę jej nie kupisz.

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Avatar - czekam na opinie


Lepiej kup film na blu-rayu. Chociaż pierwsze wydanie ma nie mieć dodatków, więc może i z zakupem filmu lepiej się wstrzymać. Grę szerokim łukiem radzę omijać.

Dnia 21.03.2010 o 18:51, Harrolfo napisał:

Ewentualnie coś innego z Akcji TPP nie-japońskiej.


Dead Space, Red Faction: Guerrilla, Brutal Legend, The Saboteur, Heavenly Sword - coś z tego może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupuję PS3 i ... Prosiłbym o podanie tytułów Must-Have. :-P
Od razu mówię, że GTA4 mnie nie kręci. Z Chęcią pograłbym sobie w grę z dobrym multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:06, B1SH0P napisał:

Witam, Kupuję PS3 i ... Prosiłbym o podanie tytułów Must-Have. :-P
Od razu mówię, że GTA4 mnie nie kręci. Z Chęcią pograłbym sobie w grę z dobrym multi.


Proponuję po prostu przejrzeć ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:26, Spayki napisał:

O czym Ty w ogóle mówisz? Tu nie ma czego porównywać. Kablem euro nie doprowadzisz obrazu
w wysokiej rozdzielczości do telewizora. Bez HDMI (okej, nie jest to jedyna możliwość,
ale na pewno najbardziej podstawowa) o HD możesz zapomnieć. Krótko: musisz dokupić kabel.


Doprowadzisz, oczywiście. Ale tylko poprzez sztuczne rozciągnięcie obrazu...A HDMI daje ci naturalny obraz na całą szerokość ekranu ;P

B1SH0P
Koniecznie: Little Big Planet, Killzone 2, Battlefield Bad Company( o ile nie masz FPS-ów na PC), Assassins Creed 2, Uncharted 2, FiFA 10 ( wersja next-genowa). No i oczywiście nowy Heavy Rain ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:17, Piotrek_K napisał:

Jesli ANI razu nie powiesz ''o k...'' to znaczy, ze grasz na 10 calach najwyzej ;)

Hm, mówiąc szczerze, to te słowo cisnęło mi się na usta już po grze w demo, a jak w pełnej ma być jeszcze lepiej - ojć, może mi zabraknąć arsenału...

Dnia 20.03.2010 o 22:17, Piotrek_K napisał:

Jak sie pojawi kolko nad cyklopem, zastosuj sie do instrukcji na ekranie i bedziesz mogl sterowac cyklopem.

Nie, nie - to już ukończyłem. Maczuga poszła w ruch, bez obaw. Następnie Kratos uśmierca cyklopa, a na ekranie pojawia się jeszcze jeden pan z tarczą - a wtedy nie mam już tej genialnej broni. Chyba, że po prostu tego jednego gościa przeoczyłem, chociaż nie wydaje mi się. Na ekranie wyświetlają się wtedy instrukcje dotyczące uników, a ten gość chroni swoją tarczą leżącego na ziemi człowieka (czyżby to był Helios, o którym pisałeś?). I nie sposób tego shielda rozbić.

Dnia 20.03.2010 o 22:17, Piotrek_K napisał:

Zaprawde warto poznac najpierw historie z
tych czesci :)

I tak zrobię - fajnie, że pokuszono się o przemodelowanie GoWa specjalnie na PS3, ale w końcu to hicior, więc dla nich to tylko dodatkowy zarobek. W każdym razie dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:18, Siriondel napisał:

Cieszy mnie, że spróbowałeś i przekonałeś się ;)

Mnie także - nie zawiodłem się :)

Dnia 20.03.2010 o 22:18, Siriondel napisał:

Kratos traktuje tak wszystkich, błagają go o litość, a on z zimną krwią dąży do celu, nie zwracając uwagi
na błagania, usuwając przeszkody i ignorując resztę.

Interesujące...Genialny slasher dodatkowo z wciągającą historią? Coraz bardziej zaczynam się przekonywać.

Dnia 20.03.2010 o 22:18, Siriondel napisał:

a do GoW3 wypada ogarnąć jeszcze poprzedniczki.

Tak jest, ale wbrew Twoim słowom - nie jest to takie drogie :) 130 złote licząc z przesyłką, w środku dwie gierki, starczające na długą ilość zabawy. A inFamous to koszt około 95 zł (liczyłem cały czas na ES, tą z Empiku).

Dnia 20.03.2010 o 22:18, Siriondel napisał:

God of War: Collection - reedycja wydana na PS3, dwie poprzednie odsłony na jednej płycie,
w jakości HD, z nieco podrasowaną oprawą, ze wsparciem trofeów i śmigające w stałych
60 klatkach.

...a tutaj tylko dokończę poprzednią myśl - za inFamousem, oprócz rzeczy, które napisałeś, przemawia także fakt, że gierca jest w całości po polsku. A nie ma to jak dubbing, przynajmniej dla mnie :) Co dziwne, ta kolekcja GoW nie dość, że nie jest po polsku, to na dodatek okładki też im się nie chciało tłumaczyć. Niby nic, ale wygląda to jak amerykańska wersja, a przecież GoW 3 został pięknie wydany, nawet z dubbingiem. Troszku mnie to zaskoczyło. Obecnie obadam jeszcze sprawę, dam znać jak coś wybiorę.
Pozdro.
Kaucz --> Coś więcej? Jakie przyciski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

Interesujące...Genialny slasher dodatkowo z wciągającą historią?

Głownie dlatego, że osadzona jest w fantastycznym świecie greckich mitów, jednak wydarzenia są dość luźno interpretowane, a całość pięknie zobrazowana. Teraz łapię się, że gdy gdzieś tam np. w książce widzę wyobrażenia bogów i postaci mitologicznych w formie rzeźb, myślę "łeee, on tak nie wygląda, tam tak jak w God of War, tak powinien wyglądać" ;) Ktoś miał rewelacyjny pomysł, a za tym poszło wsysające wykonanie.

Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

Tak jest, ale wbrew Twoim słowom - nie jest to takie drogie :) 130 złote licząc z przesyłką,
w środku dwie gierki, starczające na długą ilość zabawy. A inFamous to koszt około 95
zł (liczyłem cały czas na ES, tą z Empiku).

130 + 180 za całą trylogię do złożenia opowieści ;P Oczywiście to trzy gry, a tutaj jedna, ale daje zabawy na tyle godzin, co dwa GoWy. Decyzja należy do Ciebie - ja tu akurat nie rozgraniczam na lepszą i gorszą, bo i seria z Kratosem w roli głównej, jak i inFamous to doskonałe produkcje.

Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

A nie ma to jak dubbing, przynajmniej dla mnie :)

Ogólnie tak (BTW przechodzę GoW3 po raz trzeci, tym razem po polsku i Linda naprawdę dobrze wypada!), ale lokalizacja inFamous pozostawia nieco do życzenia. Mi osobiście psuło klimat, więc kupiłem wersję angielską. Lubię polskie dubbingi, ale tylko gdy są dobre.

Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

Niby nic, ale wygląda to jak amerykańska wersja,

Bo to jest amerykańska wersja. GoW: Collection nie został wydany w Europie, choć łatwo go kupić. Dlatego brak wsparcia rodzimych wydawców. Co ciekawe, grając w reedycję, dostajemy amerykański produkt pierwotny - bo wersje europejskie na PS2 zostały "złagodzone" w niektórych scenach (+ wycięte dialogi), chyba ze względu na jakąś poprawność polityczno-moralną, o czym nie wiedziałem, dopóki nie włączyłem GoW: Collection i nie krzyknąłem do siebie - "o k****, tego w wersji na PS2 nie było!"

Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

Pozdro.

Również pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:54, Gryczka napisał:

Kaucz --> Coś więcej? Jakie przyciski?

Zmień broń, wybierz rękawice Heraklesa i naparzaj w te tarcze. A tak w ogóle to postaraj się rozwalić ich od razu wszystkich cyklopem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, że udało mi się zaliczyć w BC2 trofeum, którego zdobycie wydawało mi się wcześniej bardzo trudne - "E tu Brute", czyli zabicie 5 razy nożem znajomego z listy przyjaciół PS3. Kłopot polegał na tym, że gra zawsze kiedy zaprosimy znajomego do gry to wrzuca go do tej samej drużyny i wtedy nici z zabójstwa. Zrobiłem tak. 1. Wybrałem tryb sqad death match (najmniej graczy, małe mapy, duża szansa na zabicie wielokrotne tej samej osoby). 2. Wybrałem mapę zimową - nie pamiętam nazwy, ale jest tam taki charakterystyczny punkt - wrak autobusu. 3 Po wbiciu się do gry wysłałem zaproszenia do graczy z innych sqadów. Kilku odpowiedziało pozytywnie. Napisałem, że chcę trofeum i czekam w autobusie. Pojawił się koleś - i 5 x go dziabnąłem nożem, potem on mnie. Każdy był zadowolony, bo wskoczyło mu trofeum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 09:33, BluesBoy napisał:

Chciałem się pochwalić, że udało mi się zaliczyć w BC2 trofeum, którego zdobycie wydawało
mi się wcześniej bardzo trudne - "E tu Brute", czyli zabicie 5 razy nożem znajomego z
listy przyjaciół PS3. Kłopot polegał na tym, że gra zawsze kiedy zaprosimy znajomego
do gry to wrzuca go do tej samej drużyny i wtedy nici z zabójstwa. Zrobiłem tak. 1. Wybrałem
tryb sqad death match (najmniej graczy, małe mapy, duża szansa na zabicie wielokrotne
tej samej osoby). 2. Wybrałem mapę zimową - nie pamiętam nazwy, ale jest tam taki charakterystyczny
punkt - wrak autobusu. 3 Po wbiciu się do gry wysłałem zaproszenia do graczy z innych
sqadów. Kilku odpowiedziało pozytywnie. Napisałem, że chcę trofeum i czekam w autobusie.
Pojawił się koleś - i 5 x go dziabnąłem nożem, potem on mnie. Każdy był zadowolony, bo
wskoczyło mu trofeum !


Wielkie dzięki ! Już wiem jak zdobyć to trofeum. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi co w takim razie myślisz o trofeum za zabicie 20 osób poprzez wyburzanie. ;D W ogóle to BC2 jest grą, która należy do grupy "platyna/calak dla wszystkich". Banał. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować