Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Cześć, słuchajcie mam pytanie. Jakiś tydzień temu zalogowałem sie do PSN po tej awari, wszedłem w te darmowe gierki i ściągnołem LBP, drugą zostawiłem sobie na później bo nie mogłem sie zdecydowac, teraz nie moge do tego wrócić... w sensie ze loguje sie do PS store na początku jest ten baner Welcome Back, wchodze w niego, dalej są 3 banery po lewej stronie, 1) WELCOME BACK, 2) 5 ikonek gier do pobrania i 3) PS Plus Enjoy free 30 day, ale żaden z nich mi sie działa, nie moge wejść dalej, z prawej strony jest tylko ikonka PS Plus ale tam są juz te zwykłe gry z Plusa... i teraz pytanie, czy to jest celowy zabieg PS czy tylko ja tak mam, czy moze jest inna droga, jeśli pojawiło sie to pytanie to sory za spam, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w XMB (Główne menu plejki), Zarządzanie Kontem i tam będziesz miał coś z transakcjami. Jeśli w PSS nie masz gier do wyboru, to będziesz miał tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 04:10, nightfaler napisał:

Eh przy nołlajfiłem trochę zzz... ale za stunty ogarnołem;p


ja juz skonczylem gre jako dobry i nie mam gdzie dobic juz stuntow tych niestety zbytnio :P najgorzej jest z wypchaniem 3 ludzi naraz z dachu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 13:20, Ifym napisał:

Wchodzisz w XMB (Główne menu plejki), Zarządzanie Kontem i tam będziesz miał coś z transakcjami.
Jeśli w PSS nie masz gier do wyboru, to będziesz miał tam.



Działa, dzięki, ale swoją drogą sam w życiu bym na to nie wpadł... Z mojego punktu widzenia jest to celowy zabieg bo mase ludzi przez to nie skorzysta... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 13:28, ppajak27 napisał:

Działa, dzięki, ale swoją drogą sam w życiu bym na to nie wpadł... Z mojego punktu widzenia
jest to celowy zabieg bo mase ludzi przez to nie skorzysta... Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego, ale niektórzy ludzie właśnie musieli te gry ściągnąć tak jak Ty. Ja miałem wszystko w PSS, za jednym zamachem ściągnąłem Wipeouta z dodatkiem i Dead Nation. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 13:31, Ifym napisał:


> Działa, dzięki, ale swoją drogą sam w życiu bym na to nie wpadł... Z mojego punktu
widzenia
> jest to celowy zabieg bo mase ludzi przez to nie skorzysta... Pozdrawiam
Nie wiem dlaczego, ale niektórzy ludzie właśnie musieli te gry ściągnąć tak jak Ty. Ja
miałem wszystko w PSS, za jednym zamachem ściągnąłem Wipeouta z dodatkiem i Dead Nation.
;)


na poczatku przywrocenia PSN kraszowal sie co 2 klikniecia, wchodziles i brales z welcome back jeden pakiet z gra i serwisz sie wylaczal, po czym wracales i juz znikala opcja, tak samo z druga... dlatego wlasnie wszyscy praktycznie na poczatku mieli ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 13:21, diablolod napisał:

> Eh przy nołlajfiłem trochę zzz... ale za stunty ogarnołem;p

ja juz skonczylem gre jako dobry i nie mam gdzie dobic juz stuntow tych niestety zbytnio
:P najgorzej jest z wypchaniem 3 ludzi naraz z dachu ;/

Stary..... to akurat jest proste xD
I tak musisz przejść ją jeszcze raz, więc zrobisz za drugim podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 15:08, nightfaler napisał:

I tak musisz przejść ją jeszcze raz, więc zrobisz za drugim podejściem


wiem, wlasciwie juz zaczelem ale... nie lubie byc tym zlym ;p
a jakie tam sa jeszcze trudne? mam z 17-18 gdzies i teraz mam do zrobienia wlasnie to z wywaleniem 3 typow ale skonczylem gre i wszystko co moglem z pobocznych zeczy juz zrobilem takze nie mam przeciwnikow nigdzie wlasciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2011 o 16:07, diablolod napisał:

takze nie mam przeciwnikow nigdzie wlasciwie

Najwięcej problemów, bo po jakiejś godzinie zeszło mi na:
-zabicie kolesia poprzez odbicie falą uderzeniową rzuconego w ciebie grananatu
-podbicie kolesia falą uderzeniową i trafienie w go w głowę błyskawicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 16:07, diablolod napisał:

a jakie tam sa jeszcze trudne?

Panie, w inFAMOUS nie ma trudnych stuntów - przy tych bardziej skomplikowanych sztuczka polega na zrobieniu tego w miejscu w którym jest zrobić je najłatwiej i tyle. Jeżeli zrobisz Splash & Crash (Thunder Drop + zwykły atak na tego samego przeciwnika) to masz już z górki, choć w grze złym możesz się męczyć trochę ze wszystkimi stuntami które wymagają wyrzucenia gościa w powietrze (Flying Head Shock, Suspended Sentence i Air Sticky Bomb). Złym za to bardzo łatwo zrobić kosmiczne ilości XP w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć PS3 do liveboxa poprzez kabel eternet? Teraz zrobiłem to tak, że podłączyłem kabel do czerwonego wejścia i wszystko działało. Problem w tym, że czerwone jest tylko jedno i muszę odłączyć komputer od Sieci, by zwolnić slot. Jest też wejście żółte, ale służy albo do "tv, albo do Sieci", jak to jest napisane w instrukcji do liveboxa. Da się jakoś to tak ustawić, bym miał podłączony livebox i do pc, i do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

Jakbyś mógł to dodaj mnie do listy. Mój PSN id: knopflerPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 21:37, Woo-Cash napisał:

Wipeouta nie ogarniam, ale DN "żondzi" ;].


Wipeout bywa irytujący, zwłaszcza, że to chyba jedna z najbardziej wymagających ''ścigałek'' (już nawet nie marzę, żeby zrobić wszystkie trofea...), w każdym razie do gry idealnie pasuje soundtrack z Tron: Legacy ;)

A Dead Nation najlepsze w kooperacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lookaj jeszcze raz na instrukcje jak wejsc na strone konfiguracyjna Liveboxa, a nastepnie wylacz opcje ''TV przez ADSL''. Po jej wylaczeniu, bedzie mozna spokojnie korzystac z zoltego portu do podlaczenia kompa/konsoli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wipeout to jakaś masakra jest, w ogóle nie ogarniam jak tam wymiatać, na Novice co prawda jakoś mi idzie, ale wyższe poziomy to czarna magia :) Więc póki co odłożyłem.

Póki co spróbuje walnąć platynkę w Bayonetta (jak to w ogóle odmienić poprawnie?:]) i kupiłem dziś na allegro The Sly Trilogy, więc też będzie co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 19:40, MastAlol napisał:

Dokładnie Wipeout to jakaś masakra jest, w ogóle nie ogarniam jak tam wymiatać, na Novice
co prawda jakoś mi idzie, ale wyższe poziomy to czarna magia :) Więc póki co odłożyłem.


Na novice zlote medale prawie wszystkie za pierwszym razem sie robi. Skilled kilka mam, w sumie mysle ze z polowe bym dal rade a elite to mam tylko w zone, bo tam mi najlatwiej :P
Ogolnie gra przerosla moje oczekiwania takze na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować