Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

To teraz ja mam problem - Z Crysisem 2. Chcę pograć w necie, naturalnie mam wszystkie uaktualnienia, ale gdy chce znaleźc grę nie pokazuje mi ani graczy, ani nic. Żadnych serwerów, jakby nikt nie grał, o co chodzi? Inne gry, jak Black Ops, Bad Company, Killzone 2 i 3 działają normalnie, tylko Crysis sie buntuje, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować PS3 i grać na monitorze w dość bliskiej odległości? Nie mam warunków, żeby siedzieć dalej, brakuje mi też kasy na telewizor, do wydania mam pewnie max. 800zł. Od razu mówię, że póki co nie potrzeba mi konkretnych modeli ani rad. Wystarczy wyjaśnienie, czy jest sens w to inwestować, bo muszę sobie dobrze rozplanować tegoroczny budżet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ramach WB mogę ściągnąć gry na PC, a potem przegrać je na konsolę? Ciągle mam problem z Siecią w mojej PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko muszę kupić jakiś długi kabel, bo tak się składa, że moje mieszkanie do najkrótszych nie należy, a Livebox i konsola są dokładnie po przeciwnych jego stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:13, Assassin93 napisał:

Pewnie, sam tak gram. Zależy jaki masz monitor, najlepiej żeby obsługiwał 1080p (full
HD).

Mam monitor FullHD, 22" bodaj, tyle że bez wejścia HDMI. Dlatego planowałem kupić jakiś nowy, w CDA wspominali chyba o BenQ E2220HD, ok. 500zł.

Ale nie traci się zbyt dużo na jakości grafiki? Nie jest ona dla mnie najważniejsza, ale z tego co wiem na konsolach nie ma choćby AA, a "ząbkowane" krawędzie dość mocno rzucają mi się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na TV u brata, i powiem tylko tyle, że jest wygodniej gdy się siedzi daleko. Ale jakiejś różnicy w grafice nie widzę. Mój monitor też nie posiada wejścia HDMI, i problem ten rozwiązałem przejściówką z HDMI na DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_multiplayer_beta_details/
Na stronie Naughty Dog pojawiła się spora garść szczegółów na temat nadchodzącej wielkimi krokami bety Uncharted 3.
Jak widać, co kilka dni będą zmieniały się dostępne tryby. Dane nam będzie zasmakować po trochu wszystkiego co w pełnej krasie znajdzie się w pełnej wersji - będzie personalizacja skina, będą boostery, mody do broni, będą Power Plays i Kickback, 3D i splitscreen również się znajdzie (nie będzie wrzucania meczów na FB i YT). Ponadto za udział w becie i osiągnięcie konkretnych progów przewidziane są drobne dodatki na premierę.

Jak wiadomo beta startuje we Wtorek, ale mając na uwadze różnicę czasu między US a Europą można spokojnie zakładać że u nas będzie to późny wieczór albo już Środa. ND wrzuci stosownego twitta kiedy beta będzie już dostępna.

Szczegóły dotyczące mechaniki rozgrywki w becie (jakie dostaniemy konkretnie boostery, mody czy mapy) znajdują się w artykule na IGN:
http://uk.ps3.ign.com/articles/117/1171344p1.html

Zastanawia mnie jak to będzie z tym High Stakes - czy to osobny tryb którego jak widać w becie nie ma czy to jakaś dodatkowa opcja dostępna indywidualnie w normalnych trybach. To jest bowiem to co mnie najbardziej interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę ciekawy kawałek kodu.
Ale jestem ciekaw jak to będzie.

Posiadam PS Plus do 20 lipca, a ta beta po prostu wyskoczy mi na PS Store do ściągnięcia, czy przyjdzie mi key na maila? Bo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:30, Ifym napisał:

Dobrze że w pudełku z InFamous 2 miałem klucz do bety U3. ;)

Heh, co za ironia - ja w swoim pudełku z inFAMOUS 2 też pewnie będę miał kod do bety, ale... gra nie zdąży pewnie do mnie przyjść na czas bym ten kod mógł wykorzystać, lol :P 11 Czerwca kupiłem Hero Edition i leci do mnie zza granicy już trzeci tydzień ;)
Na szczęście jest PS+ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 17:32, Ifym napisał:

http://www.ps3site.pl/uncharted-3-szczegoly-dotyczace-bety/77171

Trochę szczegółów na temat bety, plusowicze i Ci którzy kupili inFamous 2 dostanę bete
wcześniej. ;)

Wiem wiem, tylko ciekaw jestem bo ten plus z welcome back wygasa jakoś teraz :) i nie wiem czy ciągnąć bete juz we wtorek a ona później wygaśnie, czy czekać do 5.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 17:38, DuduTutu napisał:

Wiem wiem, tylko ciekaw jestem bo ten plus z welcome back wygasa jakoś teraz :) i nie
wiem czy ciągnąć bete juz we wtorek a ona później wygaśnie, czy czekać do 5.07 :)


Nawet jeśli ściągniesz teraz i wygaśnie, to i tak będziesz mógł pobrać jeszcze raz 5.07. Nie rozumiem Twojego rozumowania :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować