Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Jakoś ''przypadkowo'' zbiega się to z końcem programu Welcome Back w Europie, chociaż nie sądzę żeby kondycja rodzimych serwerów oddziaływała na te z KKW. Zresztą w Japonii program WB wygląda wyjątkowo ubogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 23:26, Fatal-X napisał:

Wow, się trochę naczekali. W sumie to dlaczego tak wolno?

Wydaje mi się, że chodziło o to, że między innymi wiele firm zewnętrznych: banki etc. ustawiły jakieś tam normy które zabezpieczenia SONY nie spełniały. Więc chłopaki cały czas ten pracowali nad tym żeby jeszcze lepiej zabezpieczyć system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w związku z niedawnymi trzęsieniami ziemi, Sony przyłączyło się do akcji oszczędzania energii i wyłączyło serwery PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 23:03, nightfaler napisał:

6 lipca wstaje japoński PSN

Wiadomo już co dostaną w ramach Welcome Back?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psn+ właśnie się skończył i mam w związku z tym pytanie: bardzo mi się spodobał Burnout Paradise i chcę go kupić na stałe w pudełkowej wersji ale czy savy i trofea które zdobyłem w wersji angielskiej z psn będą działały z pudełkową polską wersją gry the ultimate box? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie napisano, że dziś do 18 można ściągnąć gry za darmo. Niestety, po wejściu do PSS WB nie ma, a w zakładce Service list brak jest zawartości. Peszek: akurat wczoraj udało mi się przywrócić Sieć w konsoli, a żeby nie przeszkadzać rodzince, miałem zassać gry dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 12:01, Jave napisał:

Na gramie napisano, że dziś do 18 można ściągnąć gry za darmo. Niestety, po wejściu do
PSS WB nie ma, a w zakładce Service list brak jest zawartości. Peszek: akurat wczoraj
udało mi się przywrócić Sieć w konsoli, a żeby nie przeszkadzać rodzince, miałem zassać
gry dzisiaj.

Wchodzisz w Account Management > Transaction Management > Services List > PlayStation Network Promotions > PlayStation 3 Free Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wyżej, w zakładce Service list wyskakuje komunikat, że brak jest w niej jakiejkolwiek zawartości, nie widzę w niej też żadnych opcji. Jest po prostu pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 11:29, Pietruszex napisał:

czy savy i trofea które zdobyłem
w wersji angielskiej z psn będą działały z pudełkową polską wersją gry the ultimate box?

Nie. Nie będą działały nawet z zachodnią wersją The Ultimate Box. Kupisz w pudełku, musisz zaczynać od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zadam pytanie, za które pewnie zostanę zmieszany z błotem. Otóż kolega kupił jakiś czas temu przerobioną konsolę. Do tej pory nie włączył żadnej lewej gry. Kiedy zobaczył jak wygląda rozgrywka w multi, postanowił zmienić na oficjalny soft. Tydzień temu, kiedy pożyczyłem mu najnowsze MK, system zaktualizował się automatycznie do wersji 3,5x. Czy to wystarczy? Czy przerobienie konsoli polega tylko na zmianie softu czy grzebanie w systemie? Czy po zaktualizowanie softu do najnowszego nie będzie obawy, że zbanują konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 21:38, MrGregorA napisał:

Tydzień temu, kiedy
pożyczyłem mu najnowsze MK, system zaktualizował się automatycznie do wersji 3,5x. Czy
to wystarczy?

Najnowszy soft to 3.66, a bez najnowszego nie zalogujesz się do PSN. Zrób aktualizację przez XMB Ustawienia -> Aktualizacja systemu to powinien Ci się ściągnąć nowy soft. I bana raczej nie powinieneś dostać, logując się do PSN z oficjalnym FW (szczerze to nawet nie wiem czy na tę chwilę da się logować do PSN z cfw), bo wątpię, że Sony może wykryć jakie poprzednie softy były na konsoli. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 08:28, Adan napisał:

> Tydzień temu, kiedy
> pożyczyłem mu najnowsze MK, system zaktualizował się automatycznie do wersji 3,5x.
Czy
> to wystarczy?
Najnowszy soft to 3.66, a bez najnowszego nie zalogujesz się do PSN. Zrób aktualizację
przez XMB Ustawienia -> Aktualizacja systemu to powinien Ci się ściągnąć nowy soft.
I bana raczej nie powinieneś dostać, logując się do PSN z oficjalnym FW (szczerze to
nawet nie wiem czy na tę chwilę da się logować do PSN z cfw), bo wątpię, że Sony może
wykryć jakie poprzednie softy były na konsoli. Chyba.


Wiem jaki jest najnowszy soft i wiem jak to działa. Ja jego konsoli na oczy nie widziałem. Powiedział, że zaktualizował mu się soft przed zagraniem w MK (bo to jest wymagane). Pytam się szczegółowo, bo nie chcę potem byś oskarżony, że przeze mnie zbanowali mu konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:38, nightfaler napisał:

Hmmm co to za łańcuszek z protestem i rzekomymi 50$?

Hm nie spotkałem się z czymś takim, możesz coś szerzej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:42, knopfler napisał:

> Hmmm co to za łańcuszek z protestem i rzekomymi 50$?
Hm nie spotkałem się z czymś takim, możesz coś szerzej powiedzieć?

Smt like that:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110707121926AAY7CrE
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110322162422AAob12y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:48, nightfaler napisał:

Smt like that:

Wygląda jak zwykły spam, nie liczył na tą kasę. Tak zresztą piszą w komentarzach w tych linkach które podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować