Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 18:13, knopfler napisał:

>
> b.dobrze.
Badziewny to jest raczej pad od PS3 - jest zdecydowanie za mały, chyba trzeba mieć do
niego małe ręce. Nie wiem jak ACB może być niegrywalny skoro na X360 jest bardzo grywalny.
Może nie umiesz go dostosować do swoich potrzeb? Tak jak kolega post wyżej uważam pad
od Xboxa za najlepszy i żałuje że nie mogę takiego podpiąć do PS3 bo długo się musiałem
przyzwyczajać do dualshocka po kupnie konsoli Sony.


Pada od Xboxa mam od prawie dwóch lat i gram na nim tylko w gry typowo zręcznościowe ( Darksiders,NFS Shift czy Spider Many ),pad ten jest dla mnie za duży,niezgrabny i nieporęczny,o wiele bardziej wolę mały i poręczny pad od PS3.
Dla mnie każda część AC jest niegrywalna na padzie - tylko klawiatura + mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.05.2011 o 18:52, Siriondel napisał:

Wielką tandetą, która chyba jest droższa niż pad do X360, który jest z kolei rewelacyjnym
padem. Błyskawicznie można się przyzwyczaić do położenia gałek, które sprawują się świetnie.
Triggery super wygodne. Ale cóż - to w końcu M$ byli tymi drugimi :P


Taaa ... dwa lata nie mogę się przyzwyczaić a pad kosztował mnie 220 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, jak na 180cm wzrostu, bardzo małe dłonie, a mimo to uważam, że pad jest za mały. Może chodzić o to, że nigdy nie nauczyłem się z niego dobrze korzystać - konsola od ponad roku w domu, a zdziwiłbym się, gdyby chodziła włączona więcej niż 50 godzin. No i te żałosne spusty: no jak można zrobić je wypukłe, jeżeli będą ściągane na dół, czyt. palce dosłownie co chwile się ślizgają. Kosmicznie przeszkadzają mi też te wypukłości na... yy... chyba drążkach analogowych. Poważnie, jak to można mieć wciśnięte? Albo trafisz na środek i jesteś przykucnięty, albo na moment przed wejściem do klatki wentylacyjnej palec Ci się ześlizguje z tego grzybka, wstajesz, a biegnący za Tobą Big Daddy rozsmarowuje Cię na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 19:02, lis_23 napisał:

Taaa ... dwa lata nie mogę się przyzwyczaić a pad kosztował mnie 220 zł ...

Jak widać wszystkim nie dogodzi. Dla mnie pad MS jest super a Dualshock3 jest badziewny. Dla ciebie odwrotnie. Ja od razu się przyzwyczaiłem do pada MS a do Dualshocka3 za cholerę nie moge. Swoją drogą...przepłaciłeś ;).
EDIT. I jeszcze co do ACB to grałem na PC i na X360. Zdecydowanie lepiej IMO sprawdza się pad niż klawiatura+mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy padach. Jako posiadacz Xa i PS3, gra mi się lepiej na padzie od Xboxa. W padzie od PS3 najbardziej przeszkadza mi rozmiar (za mały). Drobniejsze wady to ustawienie analogów - gdy trzeba kręcić nimi w tę samą stronę, to czasami palcami zahacza się o palce drugiej dłoni (na szczęście mało gier tego wymaga). Do tego dochodzi zbyt luźna praca analogów - latają one jak szmaty, a u konkurencji działają znakomicie - oczywiście to tylko moje odczucia ;) Największą zaletą pada do PS3 jest akumulatorek w standardzie zamiast baterii i czujniczki ruchu. Moim skromnym zdaniem Microsoft pod tym względem wygrywa.

@UP - mi też przyjemniej się gra w AC na padzie. Gra jest dynamiczniejsza, a sterowanie bardzo intuicyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 19:22, Mikex napisał:

Największą zaletą pada do PS3 jest akumulatorek w standardzie zamiast baterii

Niektórzy uważają za zaletę pada od X''a że jest ciężki przez baterie/akumulatory. W sumie to dziwnie po grze na PS3 usiąść do Xboxa - duża różnica w wadze kontrolerów. Ale też uważam że "play and charge" powinien być w standardzie u MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2011 o 19:18, knopfler napisał:

Jak widać wszystkim nie dogodzi. Dla mnie pad MS jest super a Dualshock3 jest badziewny.
Dla ciebie odwrotnie. Ja od razu się przyzwyczaiłem do pada MS a do Dualshocka3 za cholerę
nie moge.

U mnie jest dokładnie odwrotnie ;)

>Swoją drogą...przepłaciłeś ;)
Wiem;) ale kupiłem go na raty w MM przy okazji innego zakupu

Dnia 10.05.2011 o 19:18, knopfler napisał:

EDIT. I jeszcze co do ACB to grałem na PC i na X360. Zdecydowanie lepiej IMO sprawdza
się pad niż klawiatura+mysz.

Cóż,dla mnie zarówno ACII jak i ACB są niegrywalne na padzie od Xboxa
nie mogę przywyknąć do tego sterowania,zamiast biec,wspinam się,zamiast wspinać,biegnę,obrót kamery trwa wieki a podczas biegu Ezio kołysze się jak pijany zając ;)
P.S; mam chude dłonie z długimi palcami,nie wiem ale pad od PS ( każdej generacji 0 jest dla mnie o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" info o PSN.
"I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process."

Trololololollolololololo. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej bawi mnie rekompensata Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:08, ww3pl napisał:

Trololololollolololololo. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej bawi mnie rekompensata
Sony.

Czyli dalej nie ma ETA jak widzę. Dla mnie jest jasne - nie podadzą ETA, nawet orientacyjnego - to oznacza że PSN nie wróci prędko. Gdyby to było naprawdę "a few more days", Sony na bank podałoby konkretną datę w ramach dobrych wieści by poprawić swój wizerunek choć odrobinkę.
Chrzanię to. Wiedźmin 2 nadciąga i konsola i tak by stała miesiąc wyłączona. Mam gdzieś Sony i ich łaskę. Za nos jak osioł wodzić się nie dam. [wróżenie z fusów mode on] Odpowiedzą za to kiedy wersje gier na X-a po raz kolejny będą stawać się wersjami wiodącymi, z ekskluzywną zawartością i takimi tam. U Bethesdy za Brink mają już ciepło na pewno i B. odbije to sobie na Skyrim [wróżenie z fusów mode off] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:08, ww3pl napisał:

Trololololollolololololo.


Udzieliła się nowa polygadka czy to zbieg okoliczności?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:08, ww3pl napisał:

Trololololollolololololo. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej bawi mnie rekompensata
Sony.

I jeszcze się okaże, że to jakieś gierki minis dostaniemy, albo gry akurat takie, które większość ludzi ma lub już grało, ale z plusa się ucieszę bo akurat pieniążków ostatnio nie miałem na subskrypcję.
I żeby pozostać w temacie http://trololololololololololo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby OT stało się zadość, słucham i Polygadki i Forumogadki i jeszcze Epic Faila ;) Jak dla mnie wszystkie całkiem ok, ale do EF mam największy sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 22:29, MastAlol napisał:

Żeby OT stało się zadość, słucham i Polygadki i Forumogadki i jeszcze Epic Faila ;) Jak
dla mnie wszystkie całkiem ok, ale do EF mam największy sentyment.

To ja jeszcze dodam Dogrywkę z niezgrani.pl do tego zacnego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem content Plusa nie zależy od tego, co sobie Sony zażyczy w danym okresie?

Bo jeśli tak, to ten Plus na nic się nam nie przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę każdemu zmienić hasło e-mail.
Ja przed chwilą to zrobiłem, bo miałem komunikat, że ostatnie zalogowanie miałem 14 godzin temu ze Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 07:34, Harrolfo napisał:

Radzę każdemu zmienić hasło e-mail.
Ja przed chwilą to zrobiłem, bo miałem komunikat, że ostatnie zalogowanie miałem 14 godzin
temu ze Stanów Zjednoczonych.



CZY TWÓJ WPIS OZNACZA ŻE PSN RUSZYŁ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować