Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 18:09, Pepego napisał:

Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.

Chwila moment, GRAŁEŚ już w LA Noire że tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:46, Makar13 napisał:

Chodzi właśnie o tej jakikolwiek,

Dziwne dla mnie jakikolwiek znaczy jakikolwiek więc kup jakikolwiek. Linku dokładnego i tak Ci nie podam... co z tego, że podam Ci metrowy kabelek skoro ty chcesz konsole podpiąć na drugim końcu pokoju...
Dosłownie co byś nie kupił ztąd http://www.gram.pl/sklep/sprzet/telewizory/kable-telewizyjne/#s/query/HDMI/activeCategory/Wszystkie%20wyniki/ będzie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:59, knopfler napisał:

> Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.
>
Chwila moment, GRAŁEŚ już w LA Noire że tak uważasz?

NIE ;) ale sie ośmieszyłem xD WYBIERAJ JAK CHCESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:59, knopfler napisał:

> Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.
>
Chwila moment, GRAŁEŚ już w LA Noire że tak uważasz?

NIE ;) ale sie ośmieszyłem xD WYBIERAJ JAK CHCESZ
@EDIT
prosze usunac posta, sie zdublował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:59, knopfler napisał:

> Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.
>
Chwila moment, GRAŁEŚ już w LA Noire że tak uważasz?

NIE ;) ale sie ośmieszyłem xD WYBIERAJ JAK CHCESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 19:59, knopfler napisał:

> Jednak uważam, iż lepsze od L.A. Noire jest Uncharted II.
>
Chwila moment, GRAŁEŚ już w LA Noire że tak uważasz?

NIE ;) ale sie ośmieszyłem xD WYBIERAJ JAK CHCESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:02, Longer napisał:

Więc jak, jest parę osób chętnych do nocnej partyjki w Uncharted 2?


ja proponowałbym piątek. nie każdy może sobie pozwolić na granie na tygodniu, co już mówiąc o zarwaniu nocy z powodu grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znamy szczegóły programu Welcome Back:

Now that certain PSN services have been restored and you’re once again enjoying online gaming, it seems a good time to confirm what is being offered as part of the Welcome Back programme.

Once we restore PlayStation Store, which will be just a little while longer, you will have the opportunity to claim your Welcome Back gifts. Please note that the Welcome Back programme is only available for those countries with access to PlayStation Store*.

All existing PlayStation Network members will be able to access the following from PlayStation Store*:

Two PS3 games from the following list:

* LittleBigPlanet
* Infamous*
* Wipeout HD/Fury
* Ratchet and Clank: Quest for Booty
* Dead Nation*

For those with PSP accounts, you will also be eligible to download two PSP games from the following list:

* LittleBigPlanet PSP
* ModNation PSP
* Pursuit Force
* Killzone Liberation*

- 30 days free PlayStation Plus membership for non PS Plus subscribers*

- Existing PlayStation Plus subscribers will be given 60 days free subscription.

- For existing Music Unlimited subscribers, you will be given 30 days free subscription.

- We are working on a Welcome Back offer in PlayStation Home and will share that when it is confirmed.

I would like to thank all of the developers and publishers involved in this programme for their support in making this happen. We certainly couldn’t have done it without you.

You will be able to access this content once PlayStation Store comes back online and we are doing everything we can to make that happen as soon as possible.

Thank you for your support and keep checking back on the blog for more information.

1. For eligibility for the welcome back programme consumers must be an account holder on 20 April 2011. Specific details about these offers and eligibility requirements will be posted as the services go live. All existing PSN registrants have 30 days from when the welcome back programme goes live to redeem their content.
2. For the German market, InFamous and Dead Nation will be replace with Super Stardust HD and Hustle Kings in the selection of PS3 games.
3. For the German market, Pursuit Force and Killzone Liberation will be replaced with Everybody’s Golf 2 and Buzz Junior Jungle Party in the selection of PSP games. Killzone Liberation will not offer online gameplay functionality.
4. Access to the 30 days free PS Plus subscription is only available for those countries where PS Plus is offered. You will have access to the PS Plus content planned for May for 30 days. Access to the free games and exclusive features finishes at the end of the 30-day subscription period. Anything you buy with exclusive discounts, dynamic themes and premium avatars are yours to keep forever.


Szkoda, że nie mam już PS3. Ale za to PSP czeka na uruchomienie PS Store ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 22:35, destro177 napisał:


Two PS3 games from the following list:

* LittleBigPlanet
* Infamous*
* Wipeout HD/Fury
* Ratchet and Clank: Quest for Booty
* Dead Nation*



LBP mam. Biorę na bank Infamous - miałem nawet kupować, ale kupiłem parę innych gier. Jaką drugą grę byście radzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, do przewidzenia było że rekompensata nie będzie dla wszystkich taka sama bo na pewno znajdzie się ktoś kto gry posiadać będzie. Szkoda tylko że trafiło na mnie :P
Dead Nation to jedyna gra w zestawie której nie mam ale i tak mnie to nie obchodzi bo nie będę miał czasu by pierdołami takimi się zajmować. Wipeout HD mam, teraz tylko różnica taka że miałbym na stałe a nie czasowe ograniczenie z PS+, ale w grę nie gram i tak. LPB dostałem jako day-1 PS+ member a ostatnie dwie pozycje leżą u mnie na półce.
Wiedziałem że coś wykombinują. Cóż, dwoma miesiącami PS+ ekstra na pewno nie pogardzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupię konsoli MS, bo gram ekstremalnie rzadko, a jak już, nie miałbym ochoty na zakup zdrapki, by móc poszaleć po Sieci. Z tej samej przyczyny PS+ interesuje mnie mniej-więcej tyle, co zeszłoroczny śnieg. Z ofert pobrania gier na pewno skorzystam. Przymierzałem się do zakupu LPB bądź inFa, a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej...fajnie że coś się z tym Welcome Back dzieje. Aczkolwiek gry jakie mamy do wyboru jakoś mnie szczególnie nie porywają, tzn najpewniej nigdy bym w nie nie zagrał gdyby nie były do ściągnięcia za free.
Na PSP wezmę Killzone i LBP.
Na PS3...hym. Dead Nation już mam. Wipeout mnie całkiem nie interesuje. Pewnie wezmę LBP...znowu(to ma sens w ogóle?). Poza tym zastanawiam się nad Ratchetem. Tak...chyba wezmę Ratcheta. Infamous nie spodobał mi się kiedy grałem w demo, poza tym przeczytałem gdzieś na necie jego zakończenie.

Spoiler

Wielki zły to ty z przyszłości który poddaje cię trudom by być silniejszy na spotkanie z jakimś wielkim bossem



Przydałoby się żeby PS Store zaczął szybko działać, mam pewien kod do wykorzystania, a cierpliwość już się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 22:35, destro177 napisał:

Two PS3 games from the following list: /.../

Meh, same głośne tytuły, które zostały ograne przez masę userów PS3. IMO Sony sobie w kulki leci dając nam w ramach rekompensaty taki zestaw gier do wyboru. Już wolałbym dostać jedną bardziej ''egzotyczną'' popierdółkę (coś do ~35 złociszy) w stylu PixelJunków czy Flowa. Liczę, że Polska załapie się na zmiany tak jak niemiecki PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Liczę, że Polska załapie się na zmiany tak jak niemiecki PS Store.

Wypluj to slowo! ja nie amm nawet jednej gry swojej :P tylko uncharted 1 od kolegi trzymam. infamous biore na 100%, nie wiem tylko co jako drugie. LBP, dead nation? ratchet mnie ciekawi ale wiem ze jakas czesc calutka przeszedlem na playu kolegi z 2 lata temu wiec boje sie ze to ta sama czesc.

osobiscie bardzo chetnie w tej liscie zobaczylbym killzone 2 :P

EDIT:
Desmond


PS store jeszcze nie dziala. gry bedzie mozna pobrac dopiero jak wroci do uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu marudzicie, równie dobrze sony mogło nas tylko przeprosic i byśmy nic nie zrobili :) ja biore napewno lbp i raczej dead nation bo wipeout mnie nie interesuje, a z gier tpp na ps3 liczy sie dytlko u2.

BTW. Ja moge dzis zagrac w u2, o 21 wracam z pracy, a jutro mam tylko jeden wykład na uczelni to mozemy nocke zarwac. jak cos moj psn id: FerraEnzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować