Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2012 o 23:45, Pablo_Querte napisał:

Przynajmniej nie można z niesamowitą prędkością obrócić się do tyłu .

wot?! Przeciez to jedna z ogromnych WAD pada, bo myszka moge sie momentalnie obrocic jak i przycelowac w ten obiekt wielkosci 5x5px.

Przy padzie mam albo jako-taka precyzje albo - po zmianie ustawien - szybsze obracanie, ale precyzje taka, ze moge co najwyzej probowac trafic USS Enterprise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:11, Piotrek_K napisał:

> Przynajmniej nie można z niesamowitą prędkością obrócić się do tyłu .
wot?! Przeciez to jedna z ogromnych WAD pada, bo myszka moge sie momentalnie obrocic
jak i przycelowac w ten obiekt wielkosci 5x5px.


Pewnie chodziło mu o realizm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 20:24, Memorr napisał:

pytanko: na jakim papierze wydrukować okładkę,żeby była prawie taka sama jak te wychodzące
z fabryki?

Papier kredowy. Weź też pod uwagę drukarkę i rozdzielczość zdjęcia, bo to od tego zależy jakość okładki.

Dnia 15.01.2012 o 20:24, Memorr napisał:

A drugie pytanko:
Chce sobie postrzelać na multi,tylko co kupić: BF3 czy MW3?

Jeśli grałeś w jakiegokolwiek CoDa po CoD 4 to już wiesz na czym stoisz... BF3 jest trochę bardziej innowacyjny i zmierza bardziej w kierunku realizmu; masz do dyspozycji czołgi, myśliwce, helikoptery i trochę większe mapy niż w przypadku CoDa. To twoja decyzja, ale ja na na twoim miejscu brałbym BF3 (na PC jeśli masz taką możliwość). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, po pięciu miesiącach bezrobocia, jutro idę na rozmowę o prace, co się wiążę z wypłatą co dziesiątego znowu. Patrząc na to że połowa mojej kolekcji gier jest po lombardach rozrzucona, muszę sobie ją odbudować o nowe tytuły, tamte i tak się już znudziły. Co ciekawego polecacie z nowych gier? Wiem, że muszę mieć obowiązkowo całą masę gier, wiadomo, że jednej wypłaty nie wydam na takie głupoty, więc co miesiąc coś nowego się u mnie zakręci w konsoli. Upatrzyłem już Deus Exa (Jest po polsku na PS3?), BF3 albo MW3, coś żeby przez neta pograć, na pewno Uncharted 3, bo jestem wielki fanem seri, obowiązkowo Skyrim (Gra już działa dobrze? Po patchach jest lepiej?). Coś przegapiłem? Nad Rage się zastanawiam, tak samo nad Dungeon Siege III, grałem w demko i było fajnie, coś jak Sacred 2, a on na PS3 mi się cholernie podobał. Polecajcie coś, bo z braku gier znowu Killzone 3 męczę. ;)


O, i Dark Souls. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Saints Row The Third! Dla mnie ta gra jest wielkim zaskoczeniem. Pierwsze dwie części to dla mnie lekki crap, ale tutaj naprawdę świetnie się bawiłem i nadal bawię. Świetne miasto, ładna grafika, zwariowane misje i fabuła. Jest tylko jeden haczyk - jeśli nie lubisz idiotycznego humoru, to możesz się od gry odbić, więc lepiej pooglądaj parę filmików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczny humor kocham, tylko do SR sie zraziłem po dwójce która wyglądała jak simsy, była tragicznie zoptymalizowana i nie dało się grać, ale nad trójką się właśnie zastanawiałem, na PS3 wszystko z nią ok? Żadnych zwieszek itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 20:46, Pablo_Querte napisał:

Resistance.

Resistance jakoś mnie nie jara, grałem w jedynkę, w demo trójki, i mocno średnie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 07:19, Ifym napisał:

Idiotyczny humor kocham, tylko do SR sie zraziłem po dwójce która wyglądała jak simsy,
była tragicznie zoptymalizowana i nie dało się grać, ale nad trójką się właśnie zastanawiałem,
na PS3 wszystko z nią ok? Żadnych zwieszek itp?


Grałem w dwójkę (jest za darmo, jeśli kupisz nową Trójkę) i też mi się nie podoba, ale najnowsza część to zupełnie inna klasa. Na PS3 nie uświadczyłem ani razu zawieszki/spadku framerate''u itp. Całość hula nawet podczas dużych zadym. Mi ta gra sprawiła więcej przyjemności niż GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 13:52, woko27 napisał:


Okej, dzięki za dobre chęci. Wszystkie linki - albo brak kodów, albo wysyłka pudełka ze zdrapką. Jest coś na rzeczy. Pewno SCE Polska wycofało się z kodów, bo nigdzie nie można ich kupić.
Woko 27 wyjaśniam. Do tej pory było wiele miejsc w internecie, gdzie po wpłaceniu kwoty otrzymywało się na maila kod pre-paid elektronicznie po chwili od zrobienia przelewu. NIE było żadnego wysyłania pudełek. Dzięki temu były strony, gdzie całkowicie legalnie można było kupić kod na 100 zł za np. 89 zł (wiadomo że hurtownicy mają upusty), a ja niewychodząc z domu mogłem kupować gry na PSS Store.Często tak kupowałem.

Jeśli nie widzisz różnicy między tym sposobem, a za#$%#dalaniem do MM oddalonego o 30 kilometrów po pudełko z kodem to już nic nie poradzę. Lepiej tego nie wyjaśnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nawiążę do Twojej poprzedniej wypowiedzi. Sam na konsoli gram od ponad roku, ale to starczy, żebym mógł się tutaj wypowiedzieć.
Otóż, zgaduję, że pierwszy raz będziesz kupować coś takiego jak konsola stacjonarna. Ja, zanim wybrałem swoją "pakę" zwracałem oczywiście uwagę na bibliotekę gier, ale poza tym Xbox świetnie prezentował swój dashboard, system awatarów jak i punkty za achievementy. Jednocześnie PS3 sprawiało wrażenie konsoli, na której wszystko jest sterylnie poukładane, a sklep nieczytelny. No i oczywiście uległem - wybrałem Xbox''a. Szczerze mówiąc zawiodłem się grami. Tytuły takie jak Gears of War, Alan Wake czy Halo są warte mocnej uwagi, ale tego typu gier jest naprawdę mało na konsoli Microsoftu.
Z kolei całe menu, możiwość stworzenia awatara, pełno kolorów - to coś dało Xbox''owi "+1 do charyzmy". Nikt mi nie powie, że interfejs PS3''ki jest atrakcyjniejszy od wersji z 360''tki. Na konsoli Sony brakuje "tego czegoś" co znajdziesz. Kolor niebieski i biały zostały użyte wyjątkowo schludnie, a z kolei Microsoft wziął zieleń i biel, zaczął nimi "bazgrać" i wyszło z tego coś bardzo miłego, wręcz przyciągającego.

Wszystko zależy od Twojego podejścia. Przyjrzyj się zrzutom ekranu, filmom lub wpisom na blogach z dashboardami w roli głównej. Zainteresuj się marketami na obu konsolach. Zorientuj się między znajomymi jakie konsole mają(w końcu z kimś musisz grać ;) ). Tylko w tym wszystkim nie zapomnij o najważniejszym - bazie gier. Musisz w końcu wybrać między Gears of War, a Uncharted, Halo i Killzonem oraz Alanem Wakiem wraz z Heavy Rain(nie jestem pewien czy to odpowiednie porównanie).

Co do pozostałych pytań odnośnie sprzętu:
1. Jakość na konsoli w większości przypadków(pokazują to głównie dzisiejsze gry) jest równa najniższej z PCta. Wystarczy sobie popatrzeć na Skyrim''a(rozmazane cienie, mniej dynamicznych elementów, nierówne krawędzie) czy chociażby Battlefield''a 3(tutaj nawet zmniejszyli liczbę graczy w multiplayerze z 64 do 24). Ale są gry, które wyciągają z konsol ostatnie poty - Uncharted 3, Gears of War 3.
2. Już Ci odpowiedziałem w dość długiej wypowiedzi. Po prostu, w moim odczuciu, zarówno PS3 jak i Xbox360 mają ładne dashboardy, ale ten drugi oferuje ciekawsze rozwiązania z trofeami, awatary no i większą kolorystykę.
3. Nie znam się na tym więc nie odpowiem ;)
4. Mowa o tej z PS3? Niestety, ale nie zrobisz na niej praktycznie nic. YouTube obsługuje, Google też, ale Facebook''a już nie do końca. Owszem, zalogujemy się, poczytamy sobie nieco, ale zdjęć w większości przypadków nie zobaczymy. Nie mówiąc już o innych stronach. W każdym razie, na Gramie nie napiszesz posta z konsoli ;)
5. Napisy muszą być wbudowane bezpośrednio do filmu.
6. Jeżeli grasz legalnie - nie.

Mam nadzieję, że pomogłem. Dokładnie przemyśl wybór konsoli, bo jeżeli będziesz chcicał się później przenieść na drugą możesz stracić kilkaset złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem długą odpowiedź, ale wcięło mi posta... Także podziękuję Ci tylko za twoją wypowiedź i powiem, że chyba jestem już ostatecznie przekonany do PS3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Killzone 2/3 w necie? Ostatnio mnie wzięło jakoś znowu na tą serię, szkoda że jedynka nie chodzi na PS3 tylko. Graficznie to to zjada nawet nowe gry PCtowe, jak na FPSa wygląda świetnie, nawet starsza ''dwójka''. No i fabuła mimo wszystko mi się podoba, a już najbardziej świat gry, takie SF lubię właśnie, bez jakichś potworów z dupy, wojna międzyplanetarna z chorymi fanatykami. Ale, rozpisałem sie bez sensu... To jak, jest ktoś chętny na partyjkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone 1 wychodzi wkrótce na PS3 (pewnie w pseudo-HD). Ja swego czasu troszeńkę grałem po necie w Kz3, ale tak mi kijowo idzie na padzie, że wstyd po wsi lotać.
Aktualnie chyba i tak mój brat trzyma mój egzemplarz, mógłbym go za jakiś czas odzyskać, jakbyś chciał pograć z n00bem w niedalekiej przyszłości.
Chyba że dorobię się FragFX, wtedy inna gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja KZ1 mam na oryginale do dzisiaj, premierówkę, szkoda że muszę płacić drugi raz żeby zagrać. Co do grania na padzie, to ja mam już większą wprawę niż na klawiaturze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 08:04, Ifym napisał:

Gra ktoś w Killzone 2/3 w necie? Ostatnio mnie wzięło jakoś znowu na tą serię, szkoda
że jedynka nie chodzi na PS3 tylko. Graficznie to to zjada nawet nowe gry PCtowe, jak
na FPSa wygląda świetnie, nawet starsza ''dwójka''. No i fabuła mimo wszystko mi się
podoba, a już najbardziej świat gry, takie SF lubię właśnie, bez jakichś potworów z dupy,
wojna międzyplanetarna z chorymi fanatykami. Ale, rozpisałem sie bez sensu... To jak,
jest ktoś chętny na partyjkę? :)

Ja chętnie pogram w dwójkę, chociaż IMO multi w Killzone jest bardzo wymagające ze względu na min. ociężałe sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 22:44, Hartus napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Teraz już sam nie wiem. Wystarczyła zapowiedź "The Last of Us"
i już mi odbiło na punkcie PS3. Jednak jak tak patrzę na gameplaye to określenie "next
genowa konsola" już się dosyć mocno zestarzało. Te gry wyglądają, tak jak mówi Scooby,
jak pecetowe odpowiedniki na niskich detalach. :/ W dodatku z tego co wyczytałem to na
konsolach gry również działają w różnych płynnościach. Nie zawsze jest kolorowo. Możecie
mi powiedzieć, tak szczerze, gdybyście mieli wybór to pozostalibyście przy PS3 czy wymienili
go na dobrego PCta z potrzebą ładowania w niego kasy co półtora roku? Jesteście zadowoleni?

Jeżeli masz dobry telewizor i rozwalisz się na kanapie to nawet nie zauważysz braku antyaliasingu, tak dobrze się będziesz bawił. Porównanie grafiki konsolowej do najniższych detali to IMO przesada, chociaż są właśnie gry multiplatformowe olane przez deweloperów (wspomniany Skyrim, który jest niegrywalny na PS3). Jestem posiadaczem PS3 i nie narzekam. Ode mnie kilka filmików na zachętę:
http://www.youtube.com/watch?src_vid=Lz8sIGlLbo0&annotation_id=annotation_841185&feature=iv&v=ir5EavFCHvw
http://www.youtube.com/watch?v=Rs5rLbu3GDY
http://www.youtube.com/watch?v=jwmeBLL0V9A
http://www.youtube.com/watch?v=wMUfUpvFOFg
http://www.youtube.com/watch?v=aMInoLwQJW4
http://www.youtube.com/watch?v=d6RsFxM6rZc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 10:36, Karfein napisał:

Killzone 1 wychodzi wkrótce na PS3 (pewnie w pseudo-HD).

Boże drogi, ile razy trzeba tłumaczyć. Killzone 1 nie wychodzi w HD tylko jest portem z PS2 wydanym w serii PS2 Classics na amerykańskim PSS. Tej serii nie ma w Europie (jeszcze, a miała być w tym miesiącu).
http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1212313p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować