Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

576 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 15:47, Jay Z napisał:

> > album blisko A4?
> > rany... to jakie wymiary będzie miało to skóropodobne pudełko?
>
> Co sie martwisz kolego, na swini jest duuuzo skóry...ech.:/

Skórę odkupujemy od MacDonalda, kiedy tamci zajmą się mięskiem na hamburgery, więc i tak by
się zmarnowały.
To oczywiście żart.


Jak mogliście podjąć taka decyzje? Gdyby nie ta skóra z wielką checia kupiłbym EK...a tak, nie ma szans, aż takim desperatem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:53, prabab napisał:

Myślałem, żeby kupić, ale tak sobie myślę: Ludzie, ja chcę grę, a nie jakąś durną mapę,
bezsensowne skórzane pudełko, które będzie wyglądać kiczowato na mojej cudnej półeczce z grami...
Tak więc, zostaję przy standardowej. Omamić się nie dam :P.


niby tak, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach ;)
wyobraź sobie jak bedziesz za jakiś czas podchodził do tej edycji szczególnie gdy zwykła spadnie do jakiejś taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:52, dziki wiehu napisał:

> Kurde a dlaczego przy zmanie Edycji Normalnej na Kolekcjonerską mi przepadły Wirtualne
Pieniądze
> :(

autmatycznie wykorzsytalo ci wpln


No nie wykorzystało mi bo płace 179zł a miałem 30 WP w poprzednim zamówieniu. A miałem tylko 30 WP na koncie. No trudno takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mają teraz Ci co twierdzili, że EK będzie do d... (jednego takiego na pewno tu-na forum widziałem). Cena? No moim zdaniem to tanioszka w porównaniu z innymi EK (np. za 400zł-choć nie jestem pewien czy takowe wogóle do Polski kiedyś trafiły :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje zeton w G3 ?? bo na wirtyalnych miałem 75 a teraz mam 25 ?? :? [ nie zaduzo odjeło bo do gry mozna tylko dołozyc 20wPLN i zeton ale chyba zeton nie kosztuje 30zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie... dłużej to chyba sie juz nie dało...

Oczywiście jak zwyklą znajda się jacyś malkomenci uczuleni na skórzaną mapę...le to ich sprawa.Widocznie nigdy nie grali w gry RPG czy też w Gothica,skoro nie podoba im się skórzane pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc za Edycje EK zapłące 160 zł .
Ale mam pytanie jeśli przeslyłka jest darmowa , to moge sobie np wybrać przesyłke kurierską i nic nie zapłace za przesyłke tylko za samą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłem gdzieś koło 14.50:P Dobrze, że zamówiłem jakieś 2 miesiące temu pre-ordera, więc nie powinno być problemów z egzemplarzem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***ę!!!!!
O ku**a, zaje***cie!!!! Takiej EK chyba jeszcze nie było! A cena jest całkiem OK, zobaczcie ceny NWN2...(EK 199!!!)
A skóra to wypas.. Jaki materiał tej mapy?? Papirus?? Pergamin??:) (marzenia:))
Forsa nie problem, zrobimy zrzutę z bratem (a potem walka o Oko Innosa - czyli amulet:))
Zresztą, kiedyś patrzyłem po ile są takie księgi (tzn. drewniane okł. i skóra) - ok 200zł, format prawie A4. Więc nie narzekac, a brac!!! (albo i nie, bo dla mnie nie starczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:03, olki77 napisał:

Więc za Edycje EK zapłące 160 zł .
Ale mam pytanie jeśli przeslyłka jest darmowa , to moge sobie np wybrać przesyłke kurierską
i nic nie zapłace za przesyłke tylko za samą gre.


Przeciez przesyłek masz od razu darmową z Masterlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:06, Wodzasty napisał:

Heh... A ja w życiu w to nie grałem... Fajne to?

To najleprza gra na całym tym marnym swiecie tylko zeby pograc w G3 na fula to mosis przejsc poprzednie czensci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować