PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam sobie monitor panoramiczny i w firefoxie strony wyświetlają się jak w screenie.
Da się to jakoś tak zrobić, żeby strona wyświetlała się w całym oknie?

Przepraszam, że nie pytam w temacie o ff ale tu liczę na szybszą odpowiedź, a offtopu nie robię :)

EDIT:
w IE jest to samo..

20081121201258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:13, Deejay napisał:

Mam sobie monitor panoramiczny i w firefoxie strony wyświetlają się jak w screenie.
Da się to jakoś tak zrobić, żeby strona wyświetlała się w całym oknie?

Przepraszam, że nie pytam w temacie o ff ale tu liczę na szybszą odpowiedź, a offtopu
nie robię :)

EDIT:
w IE jest to samo..

A w trybie pełnoekranowym jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam antywirusa AVG, ale kupiłem Kasperskiego. No i chcę go zainstalować. Ale jak to często bywa są jakieś problemy. Teraz nie mogę zainstalować Kasp. bo twierdzi, że jest zainstalowany AVG i przez to nie da rady rozpocząć instalacji. Dodam, że AVG już usunąłem, restartowałem komputer, ale nadal to samo. Trzeba czyścić rejestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:29, Deejay napisał:

> A w trybie pełnoekranowym jest tak samo?
czyli po naciśnięciu F11? ( w ff) TAK :(

To raczej nic nie pomoże jak masz taki monitor...
Ale spróbuj jeszcze zmienić rozdzielczość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:44, BoloMaster napisał:

czy do Windowsa XP jest wbudowane jakieś narzędzie usuwające niechciane programy? Ostatnio
zauważyłem że podczas instalacji aktualizacji system wgrywał "narzędzie systemu windows
do usuwania złośliwego oprogramowania"

nazywa się to chyba microsoft defender, i zbyt dużej popularności niema.... w każdym razie nie jest częścią xp, ale być może ściąga jest jako łata do systemu (w przeciwieństwie do antywirusów programy "antyszkodnikowe" nie szkodzą sobie nawzajem, wiec można mieć kilka naraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem czemu gdy włączam komputer to za każdym razem musze łączyć się z Orange Freedom żeby był internet nie może on pojawić się po włączeniu kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:38, Patryk Mogilno napisał:

Witam mam problem czemu gdy włączam komputer to za każdym razem musze łączyć się z Orange
Freedom żeby był internet nie może on pojawić się po włączeniu kompa?

Spróbuj dodać do autostartu albo w ustawieniach na uruchamianie przy starcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:36, albert.jarema napisał:

Ale spróbuj jeszcze zmienić rozdzielczość..

nie no rozdzielczości nie będę zmieniał :)
nie po to mam 16:9 żeby mieć proporcje 4:3 ;)
o zniekształceniach nie wspominając... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:40, albert.jarema napisał:

> Witam mam problem czemu gdy włączam komputer to za każdym razem musze łączyć się
z Orange
> Freedom żeby był internet nie może on pojawić się po włączeniu kompa?
Spróbuj dodać do autostartu albo w ustawieniach na uruchamianie przy starcie..

A gdzie to jest? Bo żem trochę ciemny…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:41, Patryk Mogilno napisał:

> > Witam mam problem czemu gdy włączam komputer to za każdym razem musze łączyć
się
> z Orange
> > Freedom żeby był internet nie może on pojawić się po włączeniu kompa?
> Spróbuj dodać do autostartu albo w ustawieniach na uruchamianie przy starcie..
A gdzie to jest? Bo żem trochę ciemny…

Uruchom ten program i w opcjach/ustawieniach zaznacz opcje uruchamiaj przy starcie (ja tak myślę, bo nie mam orange tylko radiówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:43, Sareth14 napisał:

Można jakos sprawdzić od której godziny był włączony komputer?

Chodzi ci ile już działa, czy dokładnie o której godzinie był uruchomiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:51, albert.jarema napisał:

> Można jakos sprawdzić od której godziny był włączony komputer?
Chodzi ci ile już działa, czy dokładnie o której godzinie był uruchomiony?

Co za różnica, jeśli na podstawie jednego może sprawdzić drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Z moim kompem dzieje się coś dziwnego ;/

Wczoraj włączyłem go i działał jakbym nie miał sterów do karty grafiki ( nie dało się uruchomić stanu wstrzymania, i niskie rozdzielczości na początku). Dziś włączam go, a głośniczek w BIOS-ie robi pi-i-i-ip. Takie długie lekko przerwane pod koniec. Kilka razy tak szwankował, aż wreszcie go włączyłem.

Co to może być? Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:46, Seqiu napisał:

Mój kumpel chce bo kupić, a możesz mi powiedzieć ile mniej więcej taki komputer jest
warty?


karta graficzna Ati RADEON x1300 PRO 256 mb ddr2 tv-out około 170 zł
nagrywara pionera dvd-rw - około 90 zł
2 cd-rom Sony,Ramy DDR 2 x 512mb - ram za mało danych, ale będzie to 2x około 55 zł = 110 zł
procek 2,6 pentiuma - nie weim ile to tak stoi, ale hipotetycznie załóżmy, że ze 110 zł


Razem - 480 zł, wcześniej na oko go oceniłem, teraz wsparłem się danymi z netu. Ja bym nie kupował czegoś takiego, wolę złozyć coś konkretnego już... ale ja kumpel chce kupić a ci na nim nie zależy to 500 zł to dobra cena. Za 1.100 zł można już w jednych sklepach kupić o wiele lepszego kompa, ale ze sklepów nie warto, lepiej składaka zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mądrzejszych ode mnie ^^

Mam problemik, ostatnio z pewnych przyczyn musiałem zrobić formata, a po formacie karta graficzna i dźwiękowa się wyłączyły (tzn. graficzna przełączyła się na zintegrowaną, a dźwiękowa wyłączyła). Graficzną przestawiłem, ale nie mam pojęcia jak włączyć dźwiękową. W razie gdyby czemuś to mogło pomóc, powiem że jest zintegrowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. od pewnego czasu mam problem z komputerem. otóż przy uruchamianiu jakiejkolwiek gry bądź też filmu ekran na monitorze robi się niebieski ( są tam jakieś białe literki ale nie jestem w stanie ich odczytać ponieważ komputer mi się od razu resetuje). Robi tak samo jak chce obejrzeć jakiś filmik w necie ale to bardzo rzadko. byłem z pecetem w serwisie. opowiedziałem im co się dzieje, nie wiedzieli co to może być, pierwszy raz się z tym spotkali. W serwisie przez 3 godziny odpalali filmy i zawsze działało bez zarzutów. nie mam pojęcia co jest. Wczoraj z kolegą podłączyłem inny zasilacz. Działało. Pomyślałem ze wiem na czym stoję i podłączyłem swój. i tak dla sprawdzenia uruchomiłem film. Też działał. Zong, wielkie oczy, szczęka do podłogi. Pomyślałem, no w końcu!. ale dziś rano znów się zresetował. Naprawdę nie mam pojęcia co z nim jest. Jeśli jesteście w stanie to prosiłbym o Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się