PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Wszystkie stery/update''y mam zainsatalowane, wczesniej moglem gry i inny software bezproblemowo instalowac, problem pojaiwl sie dopiero wczoraj... Instalujac Crysisa wyglada to tak: Klikam na ikonke instalacyjna, wybieram jezyk, laduje sie InstallShield Wizard, potem Windows Installer ... sie zaiwesza na 20-30 sekund wyswietla komunikat: "The Windows Installer Service could not be accessed. This can occur if you are running Windows in safe mode, or if the Windows Installer is not correctly installed. Contact your support personel for assistance." ... Co oznacza mniej wiecej tyle, ze: Windowsowe narzedzie instalacyjne jest niedostepne (nie moze byc uzyte). Moze sie to zdarzyc jesli Windows chodzi w trybie awaryjnym [a nie chodzi], albo jesli owo narzedzie instalacyjne nie jest poprawnie zainstalowane [system i cala reszta sie dobrze zainstalowala]. Reszta to bztety.

Dodam jeszcze, ze (o ile sie nie myle) dokladnie przed instalacja Service Packa 3 wszystko ladnie chodzilo... Zainstalowalem go, bo myslalem, ze system bedzie chodzil szybciej (i tak chodzi szybko - Intel Core 2 Duo E8400 3GHz i 4 GB RAMu CL5 - 5 - 5 -15 1066MHz (PC2-8500) w polaczeniu z Asus P5Q-E (chipest P45) nie maja prawa wolno chodzic ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:06, Zabuza95 napisał:

Problem.....
Takie cos mi sie wlacza... Zaczelo sie po jakisms czasie po reinstalacji komputera i
jest to wkurzajace... Wie ktos co to jest albo jak temu zapobiec?

Screen:
http://img72.imageshack.us/my.php?image=dscf1982zy7.jpg


Zrob naprawe systemu....

1. Bootujesz kompa z CD XP.

2. Wybierasz opcję INSTALACJI a nie pierwsze R Konsoli:

3. Potem pojawi się "potwierdzenie licencji" ... bla bla bla I wreszcie wskoczy taki ekran z tym drugim R o które mi chodzi:


Wybierasz R = naprawę a nie fresh copy = nową instalację. Zachowasz w ten sposób swoje dane, konto i programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze działa , tylko jedynie podczas GTA IV mi pieprzy że brakuje pamięci , ale Anuluję to i dalej gram
Dziwne jest to że to mi wywala podczas gdy nic mi nie muli , a tam gdzie zamuli to nic nie wywali :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:47, Crew 900 napisał:

No dobrze działa , tylko jedynie podczas GTA IV mi pieprzy że brakuje pamięci , ale Anuluję
to i dalej gram
Dziwne jest to że to mi wywala podczas gdy nic mi nie muli , a tam gdzie zamuli to nic
nie wywali :|


GT IV to dziadostwo, ktore popsulo juz mnostwo kart graficznych.
Wywal to bo sobie sprzet popsujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę zainstalować żadnej gry... W ostatnim czasie próbowałem zainstalować jakiej 4 gry. I podczas ich instalacji wyskakuje, że plik instalacyjny jest uszkodzony albo nie może go odnaleźć. Kiedyś te gry działały, a teraz nie. Nie jest to kwestia porysowanych płyt. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sterowniki mam zainstalowane, wczoraj instalowałem od nowa Windowsa, a mimo to takie gry jak Mafia czy Gothic 2 się tną (na tym Celeronie co w podpisie), wie ktoś od czego to może zależeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy przeinstalować windows installer... szukaj na stronach microsoftu lub przez dodaj/usuń programy i tam zaznacz opcje napraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 14:56, czaja24 napisał:

a może wystarczy przeinstalować windows installer... szukaj na stronach microsoftu lub
przez dodaj/usuń programy i tam zaznacz opcje napraw...


Nie ma opcji napraw, jest tylko usun... Ale problem juz rozwiazany: na stronie Microsoftu pisalo, ze WI (przynajmniej ten co mam) obsluguje Windows XP Pro do SP2 wlacznie (SP3 nie byl na liscie), wiec Service Pack''a 3 odinstalowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 15:38, Zabuza95 napisał:

A jak uruchomić tę konsolę?


Przecierz pisze...
Wsadz do napedu cd z xp i uruchom komputer. Potem rob tak jak kaze instalator az do momentu, gdy jest mozliwosc naprawy systemu.
Nie ta pierwsza tylko druga opcja naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 14:40, kedzior141 napisał:

Taki mały problem... Jak dla każdego użytkownika (partycji?) w systemie ustawić inną
rozdzielczość ekranu...?

Rozdzielczości dla partycji ustawić się z oczywistych względów nie da. Zaś co do ustawienia innej dla każdego użytkownika, to jako że to pożyteczna opcja a nie zbędny wodotrysk też się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:14, Misquamaqus napisał:

GT IV to dziadostwo, ktore popsulo juz mnostwo kart graficznych.
Wywal to bo sobie sprzet popsujesz.

niewiesz czasem w jaki sposób program miałby fizycznie uszkodzić sprzęt? "hakierzy" od włamów za pomocą napisanych przez innych programów byli by czymś takim zachwyceni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 17:39, sig. napisał:

> GT IV to dziadostwo, ktore popsulo juz mnostwo kart graficznych.
> Wywal to bo sobie sprzet popsujesz.
niewiesz czasem w jaki sposób program miałby fizycznie uszkodzić sprzęt? "hakierzy" od
włamów za pomocą napisanych przez innych programów byli by czymś takim zachwyceni....


Nie wiem jak to sie dzieje, ale na innych forach gdzie jestem userem mnostwo ludzi popsulo sobie karty wlasnie po graniu w gta 4.
Obraz jest albo jakis ruzowy albo w ogole karta umarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 18:54, Crew 900 napisał:

Może mieli jakieś stare GeForcy 7xxx :/


wlasnie nie. Karty pokroju 9800 i lepsze.
Chcialem kupic ta gre i sie rozmyslilem.
Wole nie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się