PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

mam problem bo zgubiłem płyte z windosem
ale mam ten cd-key i mam problem skąd mam wźąść tego windowsa?
z internetu? bo mam ten oryginalny cd-key ale zgubiłem płytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i... pośladki! znowu zapomniałem napisać o swoim problemie - otóż czasami, podczas przeglądania stron (problem występuje prawdopodobnie tylko przy otwarciu kilku kart naraz) zdycha mi net. - menedżer systemowy wskazuje transfer w granicach 0.1% łącza, gg działa albo i nie, ale w necie nawet google się nie ładuje. mam neostradę, nie korzystam z jej programiku, tylko łączę się poprzez windowsa. i kiedy net mi zdycha, daję "rozłącz" i wtedy się menedżer połączeń zwiesza na rozłączaniu... pomaga tylko zrestartowanie złomka. problem zauważyłem na IE7, na FF nie wiem czy występuje... co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:26, Harasisi napisał:

mam problem bo zgubiłem płyte z windosem
ale mam ten cd-key i mam problem skąd mam wźąść tego windowsa?
z internetu? bo mam ten oryginalny cd-key ale zgubiłem płytke

zgłoś się do microsoft polska, chyba można otrzymać dodatkowy nośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:39, szypek26 napisał:

no i... pośladki! znowu zapomniałem napisać o swoim problemie - otóż czasami, podczas
przeglądania stron (problem występuje prawdopodobnie tylko przy otwarciu kilku kart naraz)
zdycha mi net. - menedżer systemowy wskazuje transfer w granicach 0.1% łącza, gg działa
albo i nie, ale w necie nawet google się nie ładuje. mam neostradę, nie korzystam z jej
programiku, tylko łączę się poprzez windowsa. i kiedy net mi zdycha, daję "rozłącz" i
wtedy się menedżer połączeń zwiesza na rozłączaniu... pomaga tylko zrestartowanie złomka.
problem zauważyłem na IE7, na FF nie wiem czy występuje... co z tym zrobić?


Na FF-ie może być to samo. Tu chyba chodzi o sterowniki do modemu - spróbuj zainstalować ten program do neostrady. Albo jeśli to nie pomoże to może masz za mało ramu i dlatego ci się tak tnie. Na moim starym kompie (128mbRamu) przy złączu Netii też mi sie wszystko zacinało jak miałem dużo zakładek, a na nowym kompie (2GB Ramu) wszystko śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez RAM toto nie jest z pewnością - mam 2GB. hm... ma ktoś może linkę do sterów do modemu ZTE ZXDSL852 ? - spróbuję odpalić pod nowymi sterami, a nie mogę znaleźć.

to mi się nie zacina, po prostu net zdycha...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:59, szypek26 napisał:

przez RAM toto nie jest z pewnością - mam 2GB. hm... ma ktoś może linkę do sterów do
modemu ZTE ZXDSL852 ? - spróbuję odpalić pod nowymi sterami, a nie mogę znaleźć.

to mi się nie zacina, po prostu net zdycha...!


A masz antywirusa? Może ci się jakiś trojan wdarł i zmienia pliki i przez tnie ci się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kasperczaka, ale dla pewności można zrobić jeszcze raz pełne skanowanko. jednak problem występuje na tyle rzadko, że to chyba nie przez jakiś syf. any idea?

ps. sterowniki?! help...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:08, szypek26 napisał:

mam kasperczaka, ale dla pewności można zrobić jeszcze raz pełne skanowanko. jednak problem
występuje na tyle rzadko, że to chyba nie przez jakiś syf. any idea?

ps. sterowniki?! help...!

a na płytce od neo ich niema? powinny być. naturalnie dajesz otwórz a nie autoodwarzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:25, sig. napisał:

> mam kasperczaka, ale dla pewności można zrobić jeszcze raz pełne skanowanko. jednak
problem
> występuje na tyle rzadko, że to chyba nie przez jakiś syf. any idea?
>
> ps. sterowniki?! help...!
a na płytce od neo ich niema? powinny być. naturalnie dajesz otwórz a nie autoodwarzanie

no są, są... ale chyba te, co teraz mam zainstalowane to te z płytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:26, szypek26 napisał:

no są, są... ale chyba te, co teraz mam zainstalowane to te z płytki ;)

tu nie chodzi o to żeby inne sterowniki były, tylko o to żeby nie było tego syfu co je automatyka razem z nimi instaluje (program do łączenia się itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:28, sig. napisał:

> no są, są... ale chyba te, co teraz mam zainstalowane to te z płytki ;)
tu nie chodzi o to żeby inne sterowniki były, tylko o to żeby nie było tego syfu co je
automatyka razem z nimi instaluje (program do łączenia się itp)

hm... wyjaśnijmy sytuację - mam teraz zainstalowane TYLKO stery do modemu, bez aplikacji neo, łączę się z netem poprzez menu połączeń z Windowsa. polecasz reinstalację SAMYCH sterów do modemu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym może być spowodowane zacinanie się gier Wiedźmin i HoMM 5 - Dzikie Hordy? Na kilka sekund obraz się zatrzymuje (muzyka i dżwięki tła lecą, jak powinny) i po chwili wszystko jest OK. Niby to chwilka: 2/3 sek, ale jest to szczególnie denerwujące w czasie walki. Zdefragmentyzowałam partycję z systemem i grą, nie pomogło, problem nadal występuje. Wcześniej czegoś takiego nigdy nie miałam.
Mój konfig:
Intel Core 2 Duo E6750
2 GB RAM OCZ
GForce 8800 GTS 320
Windows XP Professional SP2 - najnowsze aktualizacje.
Jakby co, to patch do Wiedźmina 1.2 mam zainstalowany.
Z góry dziekuję za pomoc


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:32, sig. napisał:

tak. całą resztę odinstaluj

stery do modemu zreinstalowane, skanowanie komputera w toku od pół godziny, zobaczymy czy pomoże
"całą resztę odinstaluj" - jaką znowu całą resztę? ;P przeciez mówię, że mam tylko stery. komp jest miesiąc po formacie i ani mi się śniło uruchamiać to badziewie od TP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:22, Virus 500 napisał:

Da się jakoś włączyć napisy do filmów w Windows Media Player 11 ?

Jeśli są w osobnym pliku to nie. Ale możesz skorzystać z nakładek na niego, np best player albo vplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się