Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Crusade - rewelacyjny dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War już w listopadzie!

348 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 23:30, morthi napisał:

polska premiera DC odbedzie sie zapewne 1 listopada tak jak i w GB :) widocznie CDP jest jakos
powiazane z BG :) stad i maly delay;) tydzien w ta czy w tamta jeszcze nikomu krzywdy nie zrobil
:)

Właśnie;] jednym słowem, jak kochacie, to poczekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 01:59, benjiro napisał:

Ależ cudnej piekności analiza socjologiczna; normalnie spędź ty chłopaku weekend na słońcu
bo cię depresja bierze :-/

Na "słonku", akurat spędzam dużo czasu, i to z uśmiechem na twarzy trenując parę rzeczy ... depresja natomiast zaczyna do mnie brać, gdy wchodzę na podobne tematy.

Dnia 14.10.2006 o 01:59, benjiro napisał:

I nie podoba mi się, gdy ktoś wkleja jakies teksty o zadupiu. I nie zamierzam
się wyprowadzac (to odnośnie poprzedniego posta).

Nikt ci ani nie karze, ani nie broni, a to, że w Polsce masz opóźnienia i ja podałem ci jedną z ich przyczyn, jest już raczej normalne ... teraz tylko kolejni gracze muszą się do tego przyzwyczaić ;]

Dnia 14.10.2006 o 01:59, benjiro napisał:

Ale poza tym podoba mi się twój hip-hopowy styl np.:
...Polska przejawia inne cechy, chociażby takie, że panuje tu duże piractwo...
itd, itp. Po prostu miodzio... ;-)

Tego ni jak nie rozumiem ... możesz jaśniej ??

penguins; ja wole żeby mi tłumaczyli tyle gier, niż jakby mieli tłumaczyć jedną na 2-3 miechy. Opóźnienia jak gdyby miały być, to BYŁY BY nawet na tą jedną gre na której się skupili... a jeżeli zastanawiasz się, czemu, to wróć do mojego postu, trochę wyżej.

Skwarek pl napisał:
Właśnie;] jednym słowem, jak kochacie, to poczekacie.

Tym miłym akcentem, jako drugi zresztą, proponowałbym zakończyć te małe marudzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd zeby wydac w takiej cenie musi spolszczyc, zeby jakis niemiec sobie nie kupil ;)
dlatego ty kupujesz za 60 (z wPLN za 47) zl, a niemiec za 30 euro = 114 pln... to jak nadal chcecie narzekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.10.2006 o 23:45, John Fu napisał:

> ...Polska przejawia inne cechy, chociażby takie, że panuje tu duże piractwo...

Dnia 15.10.2006 o 23:45, John Fu napisał:

Tego ni jak nie rozumiem ... możesz jaśniej ??


Zgodnie z życzeniem tłumaczę i objaśniam:" cecha: (..) element odróżniający lub charakteryzujący pod jakimś względem istoty lub przedmioty, ich czynności i stany, oraz procesy i zjawiska zachodzące w otaczającej rzeczywistości; właściwośc, rys, znamię." - za: ''Słownik języka polskiego'' PWN W-wa 19988 T. 1,
Tym samym, chociaż mogę się mylic, zjawisko zarówno piractwa jak i dużych marż nie jest cechą, chociaż mogą one miec swoje cechy, które wyróżniają je w specyficzny np. dla Polski sposób. Takj samo, jeśli w Polsce wyląduje kiedyś Michael Jackson to nie stanie sie on cechą tego kraju a jedynie dziwnym i miejmy nadzieje przelotnym zjawiskiem. W logice np. występuje coś takiego jak pojęcie dorzeczności i zdanie może byc formalnie poprawne ale niedorzeczne.
Tyle. Czepiam się, bo zauważyłem, że też się czepiasz.

Dnia 15.10.2006 o 23:45, John Fu napisał:

> Ale poza tym podoba mi się twój hip-hopowy styl np.:
> itd, itp. Po prostu miodzio... ;-)


Również tłumaczę: "ironia (..) ukryta drwina (..) z łośliwośc zawarta w wypowiedzi pozornie aprobującej" - tamże. Podpowiem, że nie przepadam za hip-hopem.
Wracając do tematu odnoszę wrażenie, że mimo wszystko przesadziłem w poprzednim poście. Ale jak ktoś już słusznie zauważył trzeba brac odpowiedzialnośc za to co się pisze. Zresztą, zgadzam się z Tobą, że warto zakończyc marudzenie ;-) I serio, miłego wieczoru. Zaraz ktoś mi dowali za off-topowanie. :-(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie miliony sklepow internetowych na amazonie brytyjskim jest po 17 funtow (pre order) + przesylka jak wezmiesz kurierem to moze zdazysz przed polska premiera...
tylko ze :
# Release Date: 27 Oct 2006

BUHEHEHEHEHE :P

ja to nie wiem co sie chlopaki/dziewczyny tak szarpiecie ;p

ps. nie zamowicie gier stamtad do polski :P byscie musieli jakis mniejszy sklep znalezc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź ... wezme pod uwagę na przyszłość, żeby takich drobnych błędów nie popełniać, czasem tak to jest jak sie jest zmęczonym i rozkojaroznym ;]


RazzedEdge, ale zauważ że taka osoba która już postawi na swoim, często musi dopiac swego. Nieważne że często nie ma racji, albo wyjdzie na tym stratna, ale tak już jest. Także niektóre osoby wolą zamówić gre przez net, dostać ją po polskiej premierze, zapłacić więcej, dostać gre w j. angielskim i na dodatek ... bez patcha i dodatków które CDP zapewne tam umieści ;] No coż ... ich strata, a co do kupna gry przez net. To czy tak trudno wpisać w googlach nazwe gry z dopiskiem "buy" ?? Wyszukiwanie oferty amazonu trwało całe 3sec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 00:13, John Fu napisał:

Dzieki za odpowiedź ... wezme pod uwagę na przyszłość, żeby takich drobnych błędów nie popełniać,
czasem tak to jest jak sie jest zmęczonym i rozkojaroznym ;]


RazzedEdge, ale zauważ że taka osoba która już postawi na swoim, często musi dopiac
swego. Nieważne że często nie ma racji, albo wyjdzie na tym stratna, ale tak już jest. Także
niektóre osoby wolą zamówić gre przez net, dostać ją po polskiej premierze, zapłacić więcej,
dostać gre w j. angielskim i na dodatek ... bez patcha i dodatków które CDP zapewne tam umieści
;]
No coż ... ich strata, a co do kupna gry przez net. To czy tak trudno wpisać w googlach
nazwe gry z dopiskiem "buy" ?? Wyszukiwanie oferty amazonu trwało całe 3sec ;D

Jesli myslisz że CDP coś Ci umiesci w grze to sie grubo mylisz,CDP jest DYSTRYBUTOREM ,nie musze chyba tlumaczyć Wam czym sie różni dystrybutor od producenta, poza tym o jakim patchu wy wogole mówicie,patch żeby go umieścic na płycie trzeba by umiescić na orginale co opóźniłoby jeszcze bardziej wydanie gry,gdyż cała produkcja musiała by ruszac od nowa,patchy sie nie umieszcza na płytach wydawanych później,tylko udostępnia sie je online,co do tłumaczenia czego kolwiek przez CDP, Tranj z THQ wypowiedział sie dosć wyraźnie że wszystkie wersje językowe wdrożyli do produkcji jednocześnie(to nie CDP tlumaczy tylko producent,jeśli ma taką ochote)pytanie brzmi, skoro polska wersja językowa trafiła do produkcji w tym samym czasie co wersja dla USA, czemu do ch***y jeszcze jej nie ma w sklepach(a produkowana jest w Niemczech,jak dla calej Europy,żeby nie było że płynie przez ocean czy jak)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:34, penguins napisał:

Moje zdanie jest takie ze CDP za duzo gier tlumaczy i tyle po co wszystkie gry spolszczac i

Jeżeli jest taka sytuacja,że CDP spolszcza w tym czasie wiele gier, co spowodowało opóźnienie DC, to wg mnie powinni zatrudnić więcej ludzi znających bardzo dobrze język angielski.....-----> Skwarek ;]
a tak na poważnie to czekanie zaostrza apetyt.....boje się tylko aby z tak długiego oczekiwania nie zacząć pożerać członków rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:02, Krystiannnn napisał:

najgorzej bedzie jak znowu premiere przeloza:/

Lepiej o czymś takim nawet nie myśleć....i tak będziemy w plecy, jeśli chodzi o skilla w graniu w multi (głównie nowymi rasami) ;/ będzie się trzeba troche podszkolić przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj granie w multi necronami jest naprawde ciekawe :-) gra się nimi zupełnie inaczej niż innymi rasami :) te przenoszenie połowy armi w prawie dowolne miejsce na mapie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:55, Skwarek pl napisał:

Lepiej o czymś takim nawet nie myśleć....i tak będziemy w plecy, jeśli chodzi o skilla w graniu
w multi (głównie nowymi rasami) ;/ będzie się trzeba troche podszkolić przed tym.

W starych rasach też się sporo pozmieniało. Dość powiedzieć, że większość starych taktyk teraz się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie CDP powinien dodac do DC jakis fajny upominek typu smycz z logiem warhammera 40.000 albo przynajmniej jakis fajny plakat z tau i necronami. Byla by to mila rekompensta za dlugi czas oczekiwania na DC w naszym kraju pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować