Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II: Król Nazguli [m]

69 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 18:07, AQ22 napisał:

kody!?
załatw sobie poradnik jeżeli już.
tylko nie kody!


Kurde tylko w kampanie okropnie długo trwa niszczenie wrogiej fortecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:18, ryciu6 napisał:

> kody!?
> załatw sobie poradnik jeżeli już.
> tylko nie kody!

Kurde tylko w kampanie okropnie długo trwa niszczenie wrogiej fortecy :P

Kod na przejście misji, gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:15, AQ22 napisał:

> > kody!?
> > załatw sobie poradnik jeżeli już.
> > tylko nie kody!
>
> Kurde tylko w kampanie okropnie długo trwa niszczenie wrogiej fortecy :P
Kod na przejście misji, gry ??


może i na przejście misji albo na wszystkie moce w palantirze albo na dodanie jednostek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleeeee nienawidze kodów pół biedy ,że to upraszczanie gry ale z kodami gra jest tak nudna ,że równie dobrze można ją odłożyć na półke. Moja ocena rotWK jest taka ,że :
Liczyłem na coś więcej Angmar w grze to stosunkowo słaba armia (w miom odczuciu). Zatęp Trolli to nie to samo co jeden troll z Mordoru. Po drugie poco oni w ogóle tworzyli te wilki? To śmieszne one nie są w stanie załatwić pół zastępu GOndorskich wojów wiec to bez sensu. Jedyne sensowne jednostki jakie tam są to : Władcy niewolników ,Czarni Strażnicy (ale tylko z lodowymi strzałami) i może górskie Trolle. To samo z bohami. wg. mnie najlepszy jest Rogash a With - King to pół rzeczywistej potęgi no chyba ,że na poziomie powyżej 4-5. ALe mimo wszystko mi się Angmarem dość przyjemnie gra.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:41, Shadow1994 napisał:

Bleeeee nienawidze kodów pół biedy ,że to upraszczanie gry ale z kodami gra jest tak nudna
,że równie dobrze można ją odłożyć na półke. Moja ocena rotWK jest taka ,że :
Liczyłem na coś więcej Angmar w grze to stosunkowo słaba armia (w miom odczuciu). Zatęp Trolli
to nie to samo co jeden troll z Mordoru. Po drugie poco oni w ogóle tworzyli te wilki? To śmieszne
one nie są w stanie załatwić pół zastępu GOndorskich wojów wiec to bez sensu. Jedyne sensowne
jednostki jakie tam są to : Władcy niewolników ,Czarni Strażnicy (ale tylko z lodowymi strzałami)
i może górskie Trolle. To samo z bohami. wg. mnie najlepszy jest Rogash a With - King to pół
rzeczywistej potęgi no chyba ,że na poziomie powyżej 4-5. ALe mimo wszystko mi się Angmarem
dość przyjemnie gra.
Pozdrawiam.


Też nie bardzo przypadła mi do gustu nowa armia. Również nie bardzo pasuje mi fakt że Arnor tworzą jednostki Gondoru. Armia Angmaru jest przekombinowana jak na mój gust. Trolle, orkowie, dzikusy, czarni numenorejczycy, zbyt to pomieszane wszystko. Kampania za to była w miarę ciekawa. Misje nie za łatwe. W sumie nawet solidny dodatek. Co do słabości Witch Kinga - cóż, działo się to grubo przed wojną o pierścień. Ciekawe czy następny dodatek pozwoli cofnąć się do czasów ostatniego przymierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem Poradnika and kodów do tej gry jak pytałem o kody czy są u góry jest mój post to odpowiedzieli tylko że ja nie lubie kodów a ja przecież nie pytałem o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta zapowiadana przez EA nowa gra z WP będzie strategią. :)

Ale co do dodatku - dla mnie jako wielkiego fana serii cudowna gra, miałem okazje pograc u kolegi. Takiego klimatu bitew, akcji, nie mogłem nigdzie odnaleźć, no może w Heroes 3 ale to turówka. Tak więc nie ma dla mnie lepszego RTSa na ten czas, jeszcze nie grałem osobiście w SupComa, ale z tematyki fantasy nic nie jest dla mnie lepsze. WarCraft? Za niski poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:52, AQ22 napisał:

Mi podoba się ulepszenie murów. W końcu można się przemieszczać jednostkami po murze.

A możesz dać jakieś screeny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:14, Khorn1237 napisał:

A możesz dać jakieś screeny??

Dobrze ,dam parę ,ale najpierw pogram w STALKERa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę spóźnione screeny a dokładniej linki do nich:
http://vnmedia.ign.com/art_dropbox/phreaker/Phreak_24oct_ME_Wolf_1280.jpg
http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/b/battleformiddleearth2theriseofthewitchking/theriseofthewitchking_25.jpg
Przepraszam że tak późno :P
Tak się teraz zastanawiam czy kupić tą grę, wniósłbym w końcu coś ciekawego do tematu. Istnieje demo? Szukałem w googlach i same zwiastuny mi znajduje. Poszukam recek i opisów gry w necie, może to mnie przekona do zakupu. Widziałem tą gre za 70 złotych w Empiku chociaż wydaję mi się że gdzieś jest taniej, poszukam :D
P.S.: O kurcze jak ja tu "pisałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ( ok. tydzień temu ) skończyłem kampanię. I wyciągam taki wniosek - od strony strategicznej gra wygląda lepiej, dodano nowe jednostki do każdej armii, nową frakcję - oczywiście Angmar. Ciężko się nim gra, choć ma kilka niezłych jednostek, większość jest słaba, na uwagę zasługują jedynie trolle. Kampania jest ciekawa, nie robimy w niej ciągle tego samego - misje są zróżnicowane, ale jest ich dość mało. Zakończenie jest bardzo zaskakujące, ale nie będę go zdradzał :). Gra ma jeden duży minus - brak jej klimatu z pierwszej części. Tam czuło się na każdym kroku, że jest to Władca Pierścieni. Podczas gry w część drugą, nie czujemy klimatu, choć ze strony strategicznej jest rewelacyjnie. W dodatku dodano jeszcze więcej jednostek i bohaterów, na których widok fani trylogii ( szczególnie filmowej ) przecierają oczy. Podsumowując, jest to niezły dodatek, ale raczej ze świata fantasy niż Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować